O smyslu života

• USA The Answer Man (více)

Arlen Faber (Jeff Daniels), kdysi slavný autor oblíbené spiritualistické knihy "Já a Bůh", se střetává se svobodnou matkou Elizabeth (Lauren Graham) a ze závistlosti vyléčeným mladíkem Krisem (Lou Taylor Pucci), kteří hledají smysl života. A Arlen je jimi i dvacet let od vydání své hojně překládané knihy stále považován za toho, kdo zná odpovědi na jejich otázky. Přestože on sám nemá ani tušení... (Jenda)

nash.

Netradiční romantika, nenápadná a zdánlivě průměrná, přesto nesmírně okouzlující, báječně zábavná, nečekaně lidská a bez jediného hluchého místa. Mnohem lepší než Lepší už to nebude, kterou tak trochu připomíná. Lauren Grahamová je sympatická, ale Jeff Daniels ten je dokonalý, možná v postavě Arlena Fabera vytvořil svou vůbec nejlepší roli a podle mého hladce přehrál Jacka Nicholsona v podobné roli. ()

FilMiki

Lidi se ovlivnujou a doplnujou, hledaj a ztracej, /pak mozna znovu nachazej/, milujou a zaroven z toho maji strach,...skladba Mr. Pitiful by Matt Costa me u titulku bavila..a jinak? konecne naka romanticka komedie co neni tak blba a producenti nemaji strach ze 50ti-leti herci nezaplati naklady. Teda Larelay je furt dokonala;) ()

Karush

Roztomilý film s ohromnými vtipnými a sviežimi hláškami a možná i s posolstvom. Je to úplne jednoduchý príbeh zo života, ktorý sa nesnaží za každú cenu byť vtipný a presvedčiť diváka o niečom. Romantická stránka filmu mierne zaostáva a nie je dotiahnutá dokonca, ale tento film si to ani trocha nevyžaduje. Herci hrali úplne prirodzene aj malý Alex bol úplne rozkošný. Podobný film: Dan in Real Life. ()

Fr

Arlen Faber – muž, který nám dovolil nahlédnout do nebe..... Ovládl 10% trhu, dobyl svět. Je to Muž s odpověďmi na životní otázky, protože má přímý kontakt se samotným Stvořitelem. A věřte, umí nádherně a od srdce nadávat! TAKOVEJ JINEJ ROMANTICKEJ FILM o podivínským (úspěšným) spisovateli, jenž je (svým způsobem) vtipnej. A taky film o tom, že všichni někoho potřebujeme (a není to Bůh). Obyčejně zajímavej příběh s žádným vyloženě kladným a k zamilování hodným hrdinou, který má duši a zřejmě někomu zvlhnou i oči. OČI !!! Romantika pro ty sentimentálnější. Ti ostatní ať si jdou zaprci-čkama. Několik důvodů, proč má smysl film vidět: 1.) Jsem ,,chabrus“ na záda. 2.) Jsem spisovatel a nevím o čem psát. 3.) Jsem milovník krásných a líbivých frází. 3.) Zoufale hledám odpovědi na své otázky (jednou provždy – nehoří!). 4.) Jsem expert na neobvyklou romantiku. PŘÍBĚH **** HUMOR * AKCE ne NAPĚTÍ ne ()

Riddick77

Nějak mě to minulo. Přišlo mi to sice trefně civilní a občas se objevila nějaká ta fajn situace (začátek s pošťákem je super), ale jinak to bylo natahované a o ničem. Lauren "Lorelai" Graham je velmi příjemná a potěšila, na druhou stranu Jeff Daniels mi zrovna nepřišel jako člověk, o kterého "se vyplatí bojovat". Podprůůůůměr 4/10! ()