Micki + Maude

Micki + Maude

Micki a Maude

Komedie

USA, 1984, 118 min

Nápad vtipný, ale realizácia pokuľhávala. Je známe, že jeden muž vie milovať dve ženy naraz a to nielen v polohe sexu, ale hlavný predstaviteľ akosi nedorástol na úlohu, aj scenár trochu trpel americkou povrchnosťou, ale niektoré miesta boli naozaj dobré. Obidve herečky zahrali solídne a film sa dá pozrieť až do konca. Bigamia aj polygamia môžu zrejme fungovať (aj pri vývoji ľudstva fungovali), ale zrejme všetci zainteresovaní s tým musia súhlasiť.(30.4.2011)

• Malarkey

Ježišmarja jak mě tahle komedie štvala. Štvaly mě všechny role, co se ve filmu objevily. Hlavní herec byl hrozně povrchní, herečky neskutečně tupý. Nápad svým způsobem zajímavý, ale zpracování uplně úděsné. Ke komedii to mělo hrozně daleko a spíše jsem si řikal, kdy už to utrpení skončí. Takhle mi to akorát dokázalo, že ne každá komedie z Ameriky, která je osmdesátková a svítí tady červeně, je dobrá. Nutno dodat, že i ten starobylý český dabing, který jindy vyvyšuju, mě tady otravoval snad ještě víc než samotný herec. Bylo toho hodně, znova bych to už asi nepřežil. Nehledě na to, že se ten film tváří tak trošku francouzky. Zbrklost, námět, všecko kolem toho...ale vůbec to nefunguje.(18.11.2010)

Bláznivá komédia, do ktorej Dudely Moore pasuje ako nikto iný.(10.5.2011)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $26,080,861Tržby Celosvetovo $26,580,000(29.11.2009)

• lebowski

O tom jak je těžké žít dvojí život, mít dvě ženy, dvě děti...(22.2.2003)