není to vůbec špatný film a proto nechápu tak nízké hodnocení, je to citlivý lidský příběh ze života, copak jsme už tak zbblý dobou, že nám nic neříkají lidské problémy? a o tom ten film prostě je, Většina herců byla fajn, i ta stará paní byla nakonec taky fajn, copak musí hrát ve filmu jen mladí a krásní lidé? je to určitý věk, co je na tom tak zlého? mě se prostě ten film líbil tečka,(17.12.2010)

• ecceHOMMO

Film plynúci pomalým tempom, v ktorom sa dejú veci individuálne dôležité, ktoré však nikto nerieši, len sa s nimi zoznámime. Avšak najdôležitejšou a zároveň najhoršou vecou snímku je fakt s menom komédia. Kto a prečo toto dielko niekto zaradil do žánru komédia, nato som počas sledovania neprišiel ( ikeď netvrdím, že sa tu nenašli aj úsmevné scénky)......(28.9.2010)

Velké, opravdu velké překvapení. Z této papírové komedie/drama se stalo během 80 minut hodně dobré drama, které vypráví příběh jako ze života. Skvělé obsazení, výborné herecké výkony. Fakt se mi to moc líbilo. A. Peet je fakt nádherná! Spokojenost, protože takovou kvalitu jsem nečekal. R. Hall obzvláště hodně překvapila. Děkuji!!(9.6.2012)

Pohodový film o ničem. Anebo spíše o lidských vztazích - takže pro některého diváka možná o ničem. Pravdou ale je, že pro mě to bylo příjemné vybočení od všech těch blockbusterů a mainstreamů. Film byl fakt pohodový a ve velice klidném tempu. Měl takové švédské aroma a trošičku mi připomínal film "Děti nosí Santa Claus". Nebyla to komedie. Někdy by se ale člověk mohl a měl na chvíli zastavit a pustit si takovouto pohodovku, která si na nic nehraje, nic od vás neočekává a na první pohled vám nechce nic říct. Protože při pohledu blíž zjistíme, že film je prodchnut obyčejnými lidskými city, které stojí za to si hýčkat.(10.10.2011)

Film se tváří jako nezávislý. Líně se vleče, ale to mu nebrání si sem tam najít místo na originální vtípek. Navíc to vypadá, že language nebyl podroben cenzuře, a tak proniklo určité množství jadrnějších výrazů. které jsou dávkovány ve správném množství - zkrátka každý mluví přirozeně. Nemůžu říct, že by to byla bůhvíjaká zábava, ale současně nemám co vytknout - ovšem pokud hledáte akci nebo záplavu vtipu, tak tohle není správná volba. 50%(17.3.2011)