poster

Není zač

 • USA

  Please Give

Komedie / Drama

USA, 2010, 87 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • pan Hnědý
  **

  Ve filmu Není zač nabízí scenáristka a režisérka Nicole Holofcenerová vnímavý a bolestivě legrační pohled na moderní svět plný rozporů, dobrých úmyslů i vrtkavých morálních postojů. Přináší zášť, nenávist, ale i přátelství a pochopení doplněné o břitký humor a dojetí. Rebecca Hall, Amanda Peet, Catherine Keener, Sarah Steele, Lois Smith v hlavních rolích. Hudební doprovod Marcela Halla. Přes zajímavou myšlenku, nejedná se o mojí krevní skupinu, ale i rozředěnou až vlažně chutnající kávu, filmové pásky.(18.11.2011)

 • jafuska
  ***

  není to vůbec špatný film a proto nechápu tak nízké hodnocení, je to citlivý lidský příběh ze života, copak jsme už tak zbblý dobou, že nám nic neříkají lidské problémy? a o tom ten film prostě je, Většina herců byla fajn, i ta stará paní byla nakonec taky fajn, copak musí hrát ve filmu jen mladí a krásní lidé? je to určitý věk, co je na tom tak zlého? mě se prostě ten film líbil tečka,(17.12.2010)

 • ecceHOMMO
  **

  Film plynúci pomalým tempom, v ktorom sa dejú veci individuálne dôležité, ktoré však nikto nerieši, len sa s nimi zoznámime. Avšak najdôležitejšou a zároveň najhoršou vecou snímku je fakt s menom komédia. Kto a prečo toto dielko niekto zaradil do žánru komédia, nato som počas sledovania neprišiel ( ikeď netvrdím, že sa tu nenašli aj úsmevné scénky)......(28.9.2010)

 • zdenny
  ***

  Pohodový film o ničem. Anebo spíše o lidských vztazích - takže pro některého diváka možná o ničem. Pravdou ale je, že pro mě to bylo příjemné vybočení od všech těch blockbusterů a mainstreamů. Film byl fakt pohodový a ve velice klidném tempu. Měl takové švédské aroma a trošičku mi připomínal film "Děti nosí Santa Claus". Nebyla to komedie. Někdy by se ale člověk mohl a měl na chvíli zastavit a pustit si takovouto pohodovku, která si na nic nehraje, nic od vás neočekává a na první pohled vám nechce nic říct. Protože při pohledu blíž zjistíme, že film je prodchnut obyčejnými lidskými city, které stojí za to si hýčkat.(10.10.2011)

 • moviefilm
  **

  Nerozumiem. Nerozumiem nominácii na WGA, ani účasti Catherine Keener a Rabeccy Hall na tomto projekte. V Please Give nenájdete jedinú skutočne dobre vypointovanú situáciu, nájdete v nej len nejaké nezodpovedané otázky (kde sa pobral transsexuálny bezdomovec, ktorému Catherine Keener dávala peniaze?) a konanie postáv nie je nijako logicky opodstatnené (Línia s drahými džínsami-Prečo Keener nakoniec svojej drzej papuľnatej dcére tie džínsy kúpila? Prečo sa jej scéra zrazu tak zmenila a poďakovala jej za ne?). Neviem, či film z nejakého dôvodu vôbec stojí za pozornosť...(5.1.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace