není to vůbec špatný film a proto nechápu tak nízké hodnocení, je to citlivý lidský příběh ze života, copak jsme už tak zbblý dobou, že nám nic neříkají lidské problémy? a o tom ten film prostě je, Většina herců byla fajn, i ta stará paní byla nakonec taky fajn, copak musí hrát ve filmu jen mladí a krásní lidé? je to určitý věk, co je na tom tak zlého? mě se prostě ten film líbil tečka,(17.12.2010)

• mira.l

Chvílema to bylo docela zajímavé, ale bohužel po většinu filmu převládala nuda nebo jistý odpor nebo antipatie střídavě snad ke všem postavám, snad krom Rebeccy Hall. Chvíli byla na facku babička, chvíli Amanda Peet, chvíli Catherine Keener. Nějak jsem asi úplně nepobral, proč to vlastně vzniklo. teda asi možná pobral, je to taková sonda do obyčejného života, ale to nic nemění na tom, že to byla zkrátka nuda. A český název?? Ten to celé jenom podtrhuje...(3.2.2017)

Další z těch nenápadných filmů,které můžou překvapit, potěšit nebo rozladit. Většina postav je nijakých,protože člověk si o nich dlouho utváří nějakou představu. V polovině už je mi jasné,že někdo bude jen černý,bílý a většina černobílých. Přeto se jedná o poměrně zajímavý film,kde jsou přímočaré dialogy, které vedou né moc nepřímočaří lidé.:)Pohoda.3,5*(1.2.2013)

• pan Hnědý

Ve filmu Není zač nabízí scenáristka a režisérka Nicole Holofcenerová vnímavý a bolestivě legrační pohled na moderní svět plný rozporů, dobrých úmyslů i vrtkavých morálních postojů. Přináší zášť, nenávist, ale i přátelství a pochopení doplněné o břitký humor a dojetí. Rebecca Hall, Amanda Peet, Catherine Keener, Sarah Steele, Lois Smith v hlavních rolích. Hudební doprovod Marcela Halla. Přes zajímavou myšlenku, nejedná se o mojí krevní skupinu, ale i rozředěnou až vlažně chutnající kávu, filmové pásky.(18.11.2011)

Film se tváří jako nezávislý. Líně se vleče, ale to mu nebrání si sem tam najít místo na originální vtípek. Navíc to vypadá, že language nebyl podroben cenzuře, a tak proniklo určité množství jadrnějších výrazů. které jsou dávkovány ve správném množství - zkrátka každý mluví přirozeně. Nemůžu říct, že by to byla bůhvíjaká zábava, ale současně nemám co vytknout - ovšem pokud hledáte akci nebo záplavu vtipu, tak tohle není správná volba. 50%(17.3.2011)