Reklama

Reklama

Nemrtví

  • Francie Mutants
Trailer

Obsahy(1)

Svět napadl pandemický vir, který mění lidské bytosti na primitivní a krvežíznivé kreatury. Marco a Sonia se pokusí najít řešení z této svízelné situace, avšak Marco je také kontaminován. Začíná se pomalu měnit a Sonia, která s ním čeká dítě, má před sebou dilema. Musí bojovat se Zombie a zároveň proti muži, kterého miluje. (LIVINGDEAD)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (119)

MM_Ramone 

všechny recenze uživatele

Prvé prípady sa obvajili začiatkom leta. Už mesiace ničí neznámy vírus celú ľudskú populáciu. Vírus ktorý mení infikovaných ľudí na agresívne, nesvojprávne, krvilačné kreatúry. Tým čo prežili ostáva jediná možnosť. Musia sa spojiť s vojenskou základňou Noe. Nič originálne. Francúzska variácia na opozeranú tému zombie virus. Je to nuda. Nízky rozpočet, roztrasená kamera, nevýrazný soundtrack, hnusná herečka s bradavicou na hube... film "Nemrtví" sa mi vôbec nepáčil. Francúzi ma tento krát sklamali. * ()

J*A*S*M 

všechny recenze uživatele

Nejsem filmem zcela úplně nadšen (čekal jsem trochu víc), nicméně kvalitní (ne-tak-úplně) zombie-podívaná to byla. Prvních patnáct minut tomu však neodpovídalo - nebudu lhát, když řeknu, že zpočátku jsem by šokován, jak můj už několik měsíců s napětím vyhlížený film vypadá. Vypadal strašně. Naprosto bezdůvodně šílící kamera, hudba (respektive zvuky) z níž jsem málem zešílel já, postava, které by přál smrt i lidumil... no bylo toho hodně, co mi vadilo. Ale po tý úvodní čtvrthodince to naštěstí odeznělo (anebo jsem si zvyknul, jsem osoba přizpůsobivá :D). Následně se dostavila velmi zajímavé atmosféra (postapokalyptická francouzská zima), občas nějaká ta nechutnost a hlavně skvěle maskovaní mutanti. Nakonec jsem se tedy bavil velmi dobře, ale nejvyššímu hodnocení brání celkem dost (relativně obyčejný příběh - ovšem s pěkným nosným nápadem, až na jednu výjimku nesympatické postavy, zbytečně akční kamera). Každopádně Mutants nové francouzské hororové vlně ostudu nedělají. ()

Reklama

tron 

všechny recenze uživatele

Mám rád zombíčiny a myslel som, že Francúzi im dajú niečo, čo im nedali Američania, Taliani či Briti. Ale je to len more klišé – od klišé postáv po klišé zvraty. Nezačína to úplne márne, ale dej sa čoskoro stal natoľko fádny, banálny a krajne neoriginálny, že skutočne neverím, že by mohol nadchnúť fanúšika pod-žánru, ktorí videl aspoň 50 najslávnejších zombíčin. Škoda, že tvorcovia nevyužili pozoruhodnú výpravu: dej sa odohráva v obrovskom opustenom komplexe uprostred zasnežených hôr. V skutočnosti sa ale v zasnežených lesoch odohrá len jedna krátka naháňačka. Čakal som „zombícke OSVIETENIE“... bol som naivný. ()

Dragoni 

všechny recenze uživatele

Mutants nepřinášejí do post apokaliptického ani do zombie žánru nic nového, takže moje prvotní nadšení dost sykavě uhasínalo po celý film, ovšem není to tak, že by se mi film nelíbil jen asi stejně jak již napsal J*A*S*M po shlédnutí jsem již takové nadšení necítil. Na druhou stranu zasněžené prostředí a tichý opuštěný hotel byl nemálo depresivní a masky byly taky u zombií zdařilé, ale poslední dobou je dost přezombíkováno, takže člověk neví co si má myslet. Podobě jako u 28 dní poté se i mutants nesou podobným duchem což není špatné a dostatečně vážná hudba dodala na dramatičnosti. 65% ()

Zeck 

všechny recenze uživatele

Trapné, jednoznačné zklamání. Můj neoblíbenější žánr (mutanti, zombie), ale v tomto případě otřesný. Kdyby se děj držel původních deseti minut a předvedl něco podobného, jako britský seriál Dead Set, pak by možná měl šanci na úspěch. Pokud ale půlku časového rozpoložení filmu, zabírá trapné drama partnerské dvojce a postupná změna jednoho z nich, stane se z toho nuda. Celý děj se navíc odehrává v naprosto nezajímavé budově, postavy jsou trapné a nepovedé kopírky těch slavnějších z lepších filmů. Hlavní představitelka je na dělo už po třiceti minutách a vrchol stádia mutace vypadá, jako stoletá želva. Nikde jsem nepociťoval náznak napětí ze světa, po kterém se toulají lidožraví zabijáci, nelogičnosti proplétají celý film, který jsem sledoval bez špetky emocí. Kolonka v rozpočtu s největším číslem, nesla název "vypůjčení vrtulníku". Všem jsem přál, aby zhebli a pak se toulali po lese s tou bandou zelených kryplů. 40% 14.01. 2009 ()

Galerie (9)

Zajímavosti (2)

  • V čase 14-15 minúta sa palivová ručička zobrazujúca stav nádrže mení z plnej na prázdnu. (zuzulatomas)
  • Film měl premiéru 31. 5. 2009 na Filmovém festivalu Gérardmer ve Francii. (Terva)

Reklama

Reklama