Lékařská pohotovost – neznámé příběhy

• Česko Opravdové příběhy z pohotovosti (více)
USA, 2004, 60 min

Matthew Alan, Cazzy Golomb, Randy McDowell, Kali Hawk, Norman Saleet, Liz Cunningham, Joanne Busch, Michele Boyd, Michael Joiner, Dyan Kane, Gattlin Griffith, Don Scribner, Rebecca Ritz (více)

Tato série vás zavede do skutečného světa pohotovostní služby, kde jsou lékaři každým okamžikem vystaveni nové výzvě. Jejich zkušenosti a rozhodnost, za podmínek připomínajících katastrofu, zachraňuje desítkám lidí život. Uvidíte dramatické příběhy z lékařské pohotovostní služby… (oficiální text distributora)

contreras

Miluji gore a opravdový gore seženete jen v takových seriálech :) celkově vzato bych se ale o tomto pořadu nevyjadřoval v nějakých superlativech.. ()

LadyPig

Opravdové příběhy z pohotovosti na Zone reality :) Kolikrát jsem tam viděla věci, který by snad člověka ani ve snu nenapadly. Fakt zajímavý seriál. ()

xxmajkoxx

Kedže v TV rad pozerám všetky dokumenty a príbehy z lekárskeho prostredia, Opravdové příběhy z pohotovosti je to pravé pre mňa. Pokiaľ ich nezačali opakovať, som nevynechal ani jeden diel. Niektoré diely som si dokonca pozrel aj viackrat. V TV vysielajú v jednom diely 3 príbehy, ktoré sú rozdelené na niekoľko časti, kde pustia najprv začiatok všetkých 3 príbehov a potom ich dalšie časti postupne striedajú. Trošku mi to vadí keď dajú viac dramatický príbeh. Slovenská alebo Česká 112 http://www.csfd.cz/film/251035-112/ http://www.csfd.cz/film/257575-112-v-ohrozeni-zivota/ ma tolko nenadchli, kedže mi tam chýbala dokrutka, čo bolo dalej a nie všetky píbehy boli z lekárskeho prostredia. Dalšie napínavé pribehy, ktoré by mohli ďalej aspoň raz mesačne vysielať, je Notruf, http://de.wikipedia.org/wiki/Notruf_%28Fernsehserie%29 ()