Animal Lover

všechny plakáty
Dokumentární / Pornografický
Dánsko / USA, 1971, 62 min

Slasher

Řada z vás už jistě někdy byla svědky tzv. zoo porna, ať už ve formě erotických povídek, fotek, či videí. Sex člověka a zvířete, tabu jedno z největších, 'vedlejší' jev ve světě (Brazílii zvlášť:) přítomný odjakživa, bylo by naivní brát to za nějaký superojedinělý ukáz. ANIMAL LOVER, dokument na toto citlivé téma, není zrovna zdrženlivá záležitost. Začíná (podle mě co se týče statistik mírně přitaženým za vlasy...) úvodníkem amerického sexuologa, následuje interview s obětí, dotazy na dány a turisty ohledně pornografie, no a zbytek už je hardcore a soustředí se na hlavní hvězdu - legendární Bodil Joensen. Holka, která (prý) žije sama na statku se zvířaty, ke kterým má víc než jen kamarádský vztah. Poprvé to dělala se psem ve 12-ti a její jediný pohlavní styk s chlapem za život skončil zklamáním:) Po menším rozhovoru se jde na věc - hraje si se psem, s koněm a dokonce se špinavým vepřem zhruba její velikosti, na což teda není zrovna hezký pohled. Líže mu tu divně zatočenou věc, líbá mu rypák, ten si pak otírá o bobra, no..... Místy ošklivý, ale jinak určitě zajímavý dokument. Něco takového už by dnes v Dánsku těžko vzniklo. Na kolik se jedná o fake (mám na mysli řeči), to snad ani není podstatné. / Pokud vám to nestačilo, odkazuji ještě na kraťas BODIL, A SUMMER DAY IN 1970. (P.S. díky @Kusko.t2) ()

Kusko.t2

Niečo málo vyše hodiny trvajúci raritný dokument o skutočnej milovnici zvierat Bodil Joensen, produkovaný v súčinnosti Dánska a USA v roku 1970. Otvorene šokujúci dokument bežal dokonca aj vo vybraných kinosálach v Amerike. Ťažký pornografický materiál nemoralizuje, práve naopak. Vysielať ho celoplošne v uncut forme, t.j. so zobrazením orálneho či vaginálneho sexu mladej Bodil so psom, prasaťom a koňom, v tom prípade by nám dnes už nič nehovorilo porno Gerarda Damiana Deep Throat (1972) produkované o dva roky neskôr, ktorého sláva stojí a padá práve na kino-šoku, s ktorým v tej dobe v USA rátal len málokto. Ak by bol Animal Lover distribuovaný v rovnakej veľkosti ako Deep Throat, nechcel by som potom vidieť tie škaredé protesty a devastáciu. Masívna propagácia by porno priemyslom zatriasla jednoznačne. Ak je záujem detailne sa oboznámiť s temnou a zvrátenou stranou porna, Animal Lover je to pravé na zaklincovanie. Plné hodnotenie dávam nie preto, že by som bol úchyl čo mrdá kde aké prasa, v tomto smere som normálny nebojte, ale preto, čo vo mne dokázal Animal Lover vyvolať. A že to boli riadne návaly!!! Záverom jeden citát: Life is strange, but for her natural. If you wanna do thinks like that, than do them. ()

anderson odpad!

Čo sa človek nedozvie z tunajších komentov. Takže táto sračka mala posolstvo ? Hej ? No to ma teda poser. Ale keďže aj SHORTBUS si tu našiel skalných fanúšikov, tak sa vlastne čudujem zbytočne. Mne osobne sa totiž robí zle už keď vidím tie "zviřátka" na konci nováckych správ. Takže aby som tu obhajoval posolstvo tohto grcu, to sa odo mňa naozaj nedá čakať. A prečo som to kedysi na zašumenej VHSke pozeral ? Nuž neveril som, že sa nájde ženská čo dá pred chlapom prednosť prasaťu ... Kruto som sa mýlil. Chvalabohu až taká krásavica to nebola, tak som sa tým dlho netrápil. Apropo ZOOporno je u mňa asi na úrovni nekrofílie, pedofílie a tej praktiky, ktorú hojne spropagoval Pasolini v SALO. Takže asi tak. Zlatá SASHA GREY. (12.10.2009) ()