Danielova dcera (TV film)

• Kanada

David Till

Ralph Brunjes

Kostýmy:

Georgina Yarhi

Průměrný romantický TV film, ale vcelku dobře natočený a naštěstí krátký, celkově tak 2,5*, klidně zaokrohlené nahoru.(24.1.2010)

• bagetka007

Občas mi to ujede a koukám se na takovéto ptákoviny, ale toto bylo moc i na mě. :D(8.7.2012)

• alambert

Film absolutně o ničem s naprosto trapým a nudným scénářem bez jediného nápadu. Herecké výkony se mi zdály jako na úrovni obecního divadla. Nevím jestli to všechno ale není zaviněné jen naprosto TRAGICKÝM DABINGEM (v případě dětských rolí se dabing nedá zhodnotit jinak než "K ZEBLITÍ"). V tomto žánru (vlastně v jakémkoli filmu) je totiž důležité právě sladění slov, intonace a mimiky. A když první dva členy chybí, jen těžko rozeznáte, jestli existuje ten třetí. Co vím jistě, že film je bez jakéhokoli nápadu a tudíž pro mě naprosto nezajímavý.(18.2.2010)

• jafuska

nebylo to sice nic estra, ale mám ráda romantické filmy a podle skutečných událostí, krásná příroda, děj taky docela ušel, podobných filmů jsem viděla dost, a tak jsem mohla očekávat, že to bude něco podobného(25.1.2010)