poster

Danielova dcera (TV film)

 • Kanada

  Daniel's Daughter

Drama / Romantický

Kanada, 2008, 88 min

Režie:

Neill Fearnley

Scénář:

Tracy Rosen

Producenti:

David Till

Střih:

Ralph Brunjes

Kostýmy:

Georgina Yarhi
(další profese)
 • jafuska
  **

  nebylo to sice nic estra, ale mám ráda romantické filmy a podle skutečných událostí, krásná příroda, děj taky docela ušel, podobných filmů jsem viděla dost, a tak jsem mohla očekávat, že to bude něco podobného(25.1.2010)

 • bagetka007
  *

  Občas mi to ujede a koukám se na takovéto ptákoviny, ale toto bylo moc i na mě. :D(8.7.2012)

 • hans500
  ***

  Průměrný romantický TV film, ale vcelku dobře natočený a naštěstí krátký, celkově tak 2,5*, klidně zaokrohlené nahoru.(24.1.2010)

 • alambert
  odpad!

  Film absolutně o ničem s naprosto trapým a nudným scénářem bez jediného nápadu. Herecké výkony se mi zdály jako na úrovni obecního divadla. Nevím jestli to všechno ale není zaviněné jen naprosto TRAGICKÝM DABINGEM (v případě dětských rolí se dabing nedá zhodnotit jinak než "K ZEBLITÍ"). V tomto žánru (vlastně v jakémkoli filmu) je totiž důležité právě sladění slov, intonace a mimiky. A když první dva členy chybí, jen těžko rozeznáte, jestli existuje ten třetí. Co vím jistě, že film je bez jakéhokoli nápadu a tudíž pro mě naprosto nezajímavý.(18.2.2010)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace