poster

Tajemná minulost (TV film)

 • Španělsko

  The Lost

Thriller

Španělsko, 2009, 94 min

Režie:

Bryan Goeres

Scénář:

Jay Beattie

Kamera:

Jacques Haitkin

Hudba:

Sean Murray

Producenti:

Manuel Corbi

Střih:

Paul G. Volk
(další profese)
 • IdaHutt
  **

  Armand Assante byl důvodem, proč jsem si tento thriller vybrala. Assante mě nezklamal, snímek však ano. Jakmile dokulhal k závěrečné pointě, došlo mi, že pointa je zcela mimo mísu. Ne, nespáchám spoiler. Pouze musím podotknout, že pokud by měla platit pointa, musel by se přepracovat předchozí děj. Ouvej, ouvej.(9.6.2011)

 • Rockerman
  ***

  Vcelku napínavý a dobře vystavěný televizní triler, který však trpí značnou nevěrohodností a logickými chybami. Děj diváka udržuje v napětí celý čas, ale nad některými scénami jsem kroutil hlavou (např. nad postupem policie při hledání-nehledání obětí před těmi třemi lety). Dějové zvraty miluju, ale tady to bylo dost násilné, protože v průběhu jsme dostali jen málo indícií, že by vše mohlo být jinak. Dívatelné to ale je.(24.4.2014)

 • JaninaM
  ****

  Jsem mile překvapená. Armand Assante je sice hodně slizký a nepříjemný herec, ale za 94 minut jsem si na něj zvykla. Ale smeknout musím před Lacey Chabert. Zahrála moc dobře , přesvědčivě a rozhodně to nebyla lehká práce tolik postav najednou. Snímek plný akce, zvratů a překvapení. Závěr byl maličko přehnaný, ale jinak velká spokojenost.(9.4.2015)

 • BarVo
  **

  Inu, zamotané to bolo veru riadne. Obávam sa ale, že schizofréniou netrpela len tá dievčina, ale aj scenárista. Inak si neviem vysvetliť záverečný obrat, ktorý bol v úplnom rozpore s predošlým dejom. Ale i bez toho - schizoidné rozštvrtenie osobnosti bolo na mňa trocha veľa, a keď sa zjavila piata identita, už to bolo skôr na smiech.(25.4.2014)

 • MickeyStuma
  ****

  Velice temný a depresivní snímek s napětím až do samého konce. Televizní film, jaký tu dlouho nebyl. Scénář je napsán tak solidně, že by mohl s přehledem sloužit jako ukázka, jak má takový dobrý scénář vypadat. Chválu si samozřejmě zaslouží i veškeré herecké výkony. Příběhy z psychiatrickými pacienty byli vždy velice slibnou výzvou. Ve většině případů není o překvapení nouze a dokážou až šokovat. A to je i tento příběh. Tempo je sice pomalé, ale je to ku prospěchu věci. Jinak by to totiž takovou atmosféru nevytvořilo. Klobouk dolů, tohle se prostě povedlo.(15.4.2015)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace