V USA práve dochádza k výmene prezidentov, po Bushovi nastupuje Obama. Tým pádom je rušno aj v tajných službách, kde je pred príchodom nových ľudí do funkcií treba zlikvidovať veľa citlivých a kompromitujúcich dát a materiálov. V obrovskom podzemnom komplexe, kde sa tieto dáta skladujú, nastáva boj na život a na smrť medzi dvomi skupinami agentov. Bola spustená operácie Endgame, likvidácia celého komplexu vrátane zamestnancov. (TV Markíza)

Trailer

milka

Vzhledem k zajímavému obsazení jsem očekával příjemnou akční komedii. Místo toho jsme ale dostali film, který se bere až moc vážně a chvílemi, jako by chtěl snad i na něco poukázat. Nějaký ten pokus o humor se tu sice občas objeví, o to víc divněji to ale nakonec působí. Příběh nedává smysl, akce až na pár zajímavých killů nic zajímavého nenabízí a herci to celé berou až moc vážně. Jenom ten Rob Corddry to ustál a nebral svoji postavu naštěstí moc vážně. Jinak ale ničím nezajímavý slepenec, který je naštěstí dostatečně krátký na to, aby jste dlouho netrpěli.30% ()

predators

Neuvěřitelné, jak někdo může natočit takovou sračku! Logika, myšlenka a nějaká rozumná vysvětlení jsou zde tabu. Dobrá, beru to, že se tupí lidi vraždí kancelářskýma potřebama a že hledají něco jako východ, nebo co, ale že se zrovna Maggie Q neumí prát, to fakt nežeru. Ikdyž v tak zběsilém střihu by se neuměl prát ani J. Chan. No a čumím, že to někdo viděl dvakrát! ;-) 20% ()

kingik

Poměrně originální pohled na konspiraci v tajných službách ve vyloženě zábavné formě s celou řadou hlášek nešetřící brutalitou a krví. Pestré herecké obsazení nemá chybu, a tolik zvučných jmen v jednom filmu pohromadě, už dlouho nepamatuji, ale někteří si bohužel kvůli brzké likvidaci ve filmu moc nepobyli. Zacha Galifianakise jen tak neuvidíme v záporné roli, kráska Odette Yustman musí okouzlit každého muže, i když se tentokrát hodně pere a rozmlacuje ksichtíky, Rob Corddry hláškuje jak o život, Ellen Barkin je odporná psychopatická mrcha, Joe Anderson přichystá překvápko a vše je vystavěno tak, aby nebylo komu fandit, aby se nevědělo kdo je kdo, kdo je s kým a kdo je proti komu, a aby závěr, kdy má dojít k explozi celé neprodyšně uzavřené budovy, byl co nejméně odhadnutelný. Má to spád, ale děj misty trochu zbytečně překombinovaný a ne všechny postavy dostanou uspokojivý prostor a na nějaké hloubkové vykreslení charakterů rovnou můžeme zapomenout. Pointa na závěr nic nezkazila, ale nic extra nečekejte.Tohle je akční jízda, která nemá jiné ambice, než v poměrně krátké stopaži diváka zabavit. ()

Jara.Cimrman.jr

"Korporaci nikdy nevadily civilní oběti, ale nemá ráda nedořešené situace." Mně se tedy líbila sexy Mírnost, užíval jsem si elegantného sarkasmu Císařovny a Poustevník vyrušený ze svého klidu taky nebyl špatný. Rovněž mě zaujalo, že v bitkách vždycky nevyhrály lépe placené známé obličeje, což způsobovalo jisté napětí, ale to, kdo nakonec vítězně vyleze z výtahu, zase takové překvapení nebylo. Ono je to vlastně celé tak trochu vyvražďovací blbost, ale mě to bavilo o dost víc, než kdyby se mi někdo šťoural nůžkama v srdci nebo prakticky zkoušel pevnost mé hlavy hořící golfovou holí. ()

honajz

Začátek ještě vypadá dobře, jako parodie na tajné služby. Když se to ale zvrhne v naprosto nesmyslnou vyvražďovačku, kterou má ozvláštnit jakási vágní spojistost se zvolením Baracka Obamy americkým prezidentem a ještě vágnější odkazy na to, jak nám tajné služby zasahují do životů, jde to celé do kopru. Vtip je pryč a závěr o přes držku. ()

• Celý film byl natočen za 20 dní. Většina bojových scén pak za pouhé tři hodiny. (ČSFD)