poster

Spůner

 • USA

  Spooner

Komedie / Drama

USA, 2009, 83 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • ecceHOMMO
  ***

  Lillard v role muža, trošku zabrzdeného, ale milo a vtipne šarmantého. Zehetner ako jeho nová okúzlujúca známosť. Celé je to milé a pekné, ikeď príbehovo a filmovo nevýrazné. **/***(16.8.2012)

 • KapitanKuraz
  ***

  Ja ani neviem, prečo to hodnotím tak dobre, je to o trtkovi, je to skôr nudné, až neskutočne trápne, ale niečo na tom je, čo človeka donúti to sledovať, lebo od toho dačo čaká..., no ale baliť kočku s hláškou, že keď umrie, tak by jej odrezal hlavu, strčil jej tam ruku a určite by jej s ňou vyplnil lebku, je husté.(29.7.2019)

 • dogma97
  ****

  Spooner je typický antihrdina - směšný chvástal, na hranici retardace, a přesto mu nechybí osobní kouzlo. Hlavní předností filmu je skvěle napsaná i zahraná titulní postava, dokonale vyvážená ve všech aspektech.(8.4.2018)

 • Fifer
  *

  Děsný scénář o lůzrovi z autoprodejny. Scénář sleduje již stokrát viděné schéma outsidera, který potká krásnou slečnu. Není důvod, aby s ním kráska, které dotyčný navíc neustále lže, byla. Tohle opravdu nestojí za shlédnutí, pokud chcete vidět příběh opovrhovaného outsidera, tak se podívejte raději třeba na V kuži Johna Malkoviche, je to inteligentnější a vtipnější.(21.8.2012)