Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Tento film je situován do období konce první světové války. Sleduje mladou vesnickou ženu Angele, která je fascinována divokou přírodou a je odhodlána stát se první ženou veterinářkou. Její život je nesnadný a stane se jedním velkým dobrodružstvím - předmětem tvrdé rivality mezi mužem, bezohledným průmyslníkem, kterého si má vzít a jednoduchým člověkem, který odešel do hor pryč od lidského bláznovství. Angele se přes všechny překážky, které jí hrozí, snaží najít způsob, jak záchranit vlky a dostat je pryč z blízkosti vesnice. (Ainy)

(více)

Recenze (5)

tahit 

všechny recenze uživatele

Tedy, ne že by to bylo nějak strhující dílo, ale dominantou filmu je malebné prostředí francouzských Alp. Ono šlechetné polopatické vyznění poselství proč chránit ohrožená zvířata (vlky) před vybíjením je z poselství filmu celkem srozumitelný. Pravda, trochu mi chyběl osobitější příběh, který chytne za srdce. Čímž nechci říci, že jsem se nebavil. Jinak musím uznat, že herečka Laetitia Casta měla určitě něco do sebe ()

Toto 

všechny recenze uživatele

Krásna príroda, krásní vlci, krásna Laetitia Casta, chamtivý starosta, jeden taliansky blázon a jeden rusovatý Rus. ()

Mlle 

všechny recenze uživatele

Romantická pohádka v krásném kraji s úžasnými vlčími herci vhodná spíše pro menší slečny. Hluboce doufám, že při natáčení tohoto filmu nebylo žádnému z nich ublíženo!!! Některé záběry jsou v tomto ohledu víc než za hranou. ()

Galerie (31)

Reklama

Reklama