poster

The Winning Season

 • Austrálie

  The Winning Season

 • Velká Británie

  The Winning Season

Komedie / Sportovní

USA, 2009, 104 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Spiker01
  ****

  Feel good filmy fakt můžu a rád mnohé odpustím, když se dobře bavím a film ve mně něco zanechá. The Winning Season táhne z obyčejné a předvídatelné pohádky o vítězství jako vždy perfektní Sam Rockwell...nebýt jej, dostaneme Coache Cartera, akorát v horším podání a bez Samuela. Nakonec je nám tedy naservírován sen mladých vesměs pohodových baskeťaček s občasnými WTF momenty, ale hlavně perfektně zahraným nesympatickým trenérem, který si vás ale nakonec dokáže získat a nechat vás zapomenout na občasnou nudu...70%(29.8.2014)

 • mat.ilda
  **

  Sam Rockwell, sportovní film, americká produkce - dvě možnosti ze tří by měly být pojistkou mojí spokojenosti, za předpokladu, že budou použita jen nezbytně nutná klišé, vázající se k tématu, což bylo splněno, i tak se však nejedná o snímek, který by mně podruhé nesměl ujít a v podstatě byl natočen skoro zbytečně...(23.12.2013)

 • kajda.l
  ***

  The Winning Season je další z mnoha klasických středoškolských snímků se sportovní tématikou. V osobním i profesním životě vyhaslý v alkoholu, vzteku a sebelítosti se utápějící lúzr dostane novou šanci. Šanci, kterou se značným cynismem a opovržením přijme, není sice nic bezvýznamnějšího než trénovat dívčí sportovní tým, ale pořád to není tak ponižují jako pomocná práce umývače nádobí, že? :) Film po celou stopáž jede v zaběhnutých klišé sportovních filmů, nechybí zde i lásky, krize sexuální identity, rozvody, alkohol a bla bla bla. Ale film má jednu obrovskou výhodu, pokud vás baví pohled na Emičku a Můru (Emma Roberts a Rooney Mara - mladé hvězdy poslední doby a budoucí velké hvězdy) tak zde si jich poskakujících po palubovce užijete do sytosti. Dále musím pochválit ne úplně klasické zakončení, na Americký snímek, čekal bych smrdutý patos a ono ne. A hlavně Sama Rockwella, jehož pohoda a hlášky vedou celý film, zde jedna výběrová při dialogu s Rooney u níž jsem se málem potrhal smíchy a je krásně pravdivá. "What's your type?" - " I like big tits and an onion butt." - "What's an onion butt?" - "It's an ass that brings tears to your eyes." Přes velmi průměrnou vizuální stánku bylo vidět, že herci si to prostě užívali. Příjemná nenáročná podívaná a lepší tři.(24.11.2013)

 • hygienik
  ***

  Keby to nebolo o basketbale dám 4.(26.2.2012)

 • JohnCZ
  ****

  Nezávislé oddychovky, ty já rád. Sportovně založené filmy moc nemusím, ale díky Emmě Roberts a hlavně výbornému Samu Rockwellovi, který hláškuje o sto šest, to byla výborná zábava, která neskutečně rychle utekla.(27.12.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace