poster

The Winning Season

 • Austrálie

  The Winning Season

 • Velká Británie

  The Winning Season

Komedie / Sportovní

USA, 2009, 104 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Tomik.
  *****

  Jsem děsně neobjektivní, ale vidím to takhle: už jenom ta možnost vidět Emmu Roberts hopsat po hřišti v basketbalovém úboru = ach, to pro mě bylo jako kdyby se ten nejtajnější sen stal skutečností. Jak já miluju sportovně založené holky. Jasně, příběh byl fajn atd., ale půvabná Emma jednoznačně převálcovala všechno ostatní a jsem si jist, že si za půl roku z tohoto snímku na nic jiného než ji pamatovat nebudu. Sportu zdar! :)(31.8.2011)

 • Riddick77
  *****

  Tak tohle prostě nemá chybu! Je tu humor, dobrý příběh, fajn prostředí, sympatické charaktery a i nějaké to životní či morální ponaučení. Sam Rockwell je blázen, ale jako trenéra bych ho bral hned, přičemž čerpám z mnohaleté hráčské zkušenosti. Basketball je zde pouze takový rámec, kde se odehrává drama mnohem závažnější, než pouze to sportovní. Avšak i skrze basket se zde naráží na problémy, které jsou vlastní mladým dívčinám náctiletého věku. Celkově opravdu dobrá zábava, ke které přispívá naprosto famózní Rockwell, jako vždy ultrasympatická Emma Roberts či neskutečný Rob Corddry, přičemž na duši zahřaje hlavně jádro filmu, které je opravdu dobrosrdečné, příjemné a milé. Fajn soundtrack. 9/10!(15.4.2011)

 • V.Silver
  ****

  Celý film stojí a padá s výkonem Sama Rockwella, který je... jako vždy bezchybný :) Zápletka není nic převratného, ale provedení je moc fajn a na takový nízkorozpočtový snímek je to překvapivě opravdu dobře udělané. Normálně bych dal tak 60 %, ale Sam si vyslouží ještě 15 % navrch a s tím i jednu hvězdičku :)(10.9.2015)

 • Spiker01
  ****

  Feel good filmy fakt můžu a rád mnohé odpustím, když se dobře bavím a film ve mně něco zanechá. The Winning Season táhne z obyčejné a předvídatelné pohádky o vítězství jako vždy perfektní Sam Rockwell...nebýt jej, dostaneme Coache Cartera, akorát v horším podání a bez Samuela. Nakonec je nám tedy naservírován sen mladých vesměs pohodových baskeťaček s občasnými WTF momenty, ale hlavně perfektně zahraným nesympatickým trenérem, který si vás ale nakonec dokáže získat a nechat vás zapomenout na občasnou nudu...70%(29.8.2014)

 • kajda.l
  ***

  The Winning Season je další z mnoha klasických středoškolských snímků se sportovní tématikou. V osobním i profesním životě vyhaslý v alkoholu, vzteku a sebelítosti se utápějící lúzr dostane novou šanci. Šanci, kterou se značným cynismem a opovržením přijme, není sice nic bezvýznamnějšího než trénovat dívčí sportovní tým, ale pořád to není tak ponižují jako pomocná práce umývače nádobí, že? :) Film po celou stopáž jede v zaběhnutých klišé sportovních filmů, nechybí zde i lásky, krize sexuální identity, rozvody, alkohol a bla bla bla. Ale film má jednu obrovskou výhodu, pokud vás baví pohled na Emičku a Můru (Emma Roberts a Rooney Mara - mladé hvězdy poslední doby a budoucí velké hvězdy) tak zde si jich poskakujících po palubovce užijete do sytosti. Dále musím pochválit ne úplně klasické zakončení, na Americký snímek, čekal bych smrdutý patos a ono ne. A hlavně Sama Rockwella, jehož pohoda a hlášky vedou celý film, zde jedna výběrová při dialogu s Rooney u níž jsem se málem potrhal smíchy a je krásně pravdivá. "What's your type?" - " I like big tits and an onion butt." - "What's an onion butt?" - "It's an ass that brings tears to your eyes." Přes velmi průměrnou vizuální stánku bylo vidět, že herci si to prostě užívali. Příjemná nenáročná podívaná a lepší tři.(24.11.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace