Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Bývalému trénerovi bola daná šanca na návrat tým, že bol požiadaný rozbehnúť a trénovať dievčenský basketbalový tím na miestnej strednej škole. (Ba-nny)

Videa (2)

Trailer

Recenze (28)

mat.ilda 

všechny recenze uživatele

Sam Rockwell, sportovní film, americká produkce - dvě možnosti ze tří by měly být pojistkou mojí spokojenosti, za předpokladu, že budou použita jen nezbytně nutná klišé, vázající se k tématu, což bylo splněno, i tak se však nejedná o snímek, který by mně podruhé nesměl ujít a v podstatě byl natočen skoro zbytečně... ()

kajda.l 

všechny recenze uživatele

The Winning Season je další z mnoha klasických středoškolských snímků se sportovní tématikou. V osobním i profesním životě vyhaslý v alkoholu, vzteku a sebelítosti se utápějící lúzr dostane novou šanci. Šanci, kterou se značným cynismem a opovržením přijme, není sice nic bezvýznamnějšího než trénovat dívčí sportovní tým, ale pořád to není tak ponižují jako pomocná práce umývače nádobí, že? :) Film po celou stopáž jede v zaběhnutých klišé sportovních filmů, nechybí zde i lásky, krize sexuální identity, rozvody, alkohol a bla bla bla. Ale film má jednu obrovskou výhodu, pokud vás baví pohled na Emičku a Můru (Emma Roberts a Rooney Mara - mladé hvězdy poslední doby a budoucí velké hvězdy) tak zde si jich poskakujících po palubovce užijete do sytosti. Dále musím pochválit ne úplně klasické zakončení, na Americký snímek, čekal bych smrdutý patos a ono ne. A hlavně Sama Rockwella, jehož pohoda a hlášky vedou celý film, zde jedna výběrová při dialogu s Rooney u níž jsem se málem potrhal smíchy a je krásně pravdivá. "What's your type?" - " I like big tits and an onion butt." - "What's an onion butt?" - "It's an ass that brings tears to your eyes." Přes velmi průměrnou vizuální stánku bylo vidět, že herci si to prostě užívali. Příjemná nenáročná podívaná a lepší tři. ()

Reklama

Aluska88 

všechny recenze uživatele

Sam Rockwell je jedním z nejvšestrannějších a nejvíc "cool" týpků mimo zlatou, hvězdnou Hollywoodskou smetánku. To snad musí být jasné každému, kdo s ním již pár filmů viděl:) Tady má okolo sebe skupinu děvčat, která by ráda hrála basketbal. A Sam je naučí, jak ho hrát pořádně, žádné flákání!:) Z obsazení zaujme Emma Roberts a Rooney Mara v rolích "obyčejných" středoškolaček, ještě předtím, než ztvárnily zásadní postavy, které jim přinesly slávu. Margo Martindale je správná ženská a takový ten ochranitelský a mateřský typ, který bdí nad svými kuřátky:) Příjemná, nenáročná komedie, s výborným scénářem, kterou do výšek postrkuje právě Sam Rockwell. ()

Lacike 

všechny recenze uživatele

Klasický športový film, ktorý mi vzťahom večne opitého trénera a babinca ktorý trénuje, pripomenul moju srdcovku Veľké víťazstvo. Ale tento film netlačí toľko na humornú stránku. Je pojatý civilnejšie. Proste film o takých obyčajných ľuďoch, ktorý sa vďaka športu dajú trochu dokopy a ani napätie z finálneho zápasu tým pádom nefunguje, keďže v ňom ani o nič extra nešlo. Snaha o jeho komediálne pojatie neustálym naháňaním trénera ma nebavilo. Keďže je športová stránka v pozadí, tak sa film mohol viac venovať postavám, ale ich rodinné zázemie a problémy sú tiež len tak stroho načrtnuté. Väčší priestor má jedine skrachovanec tréner v podani Rockwella a len on drží film na hranici pozerateľnosti. Dievčatá sú komplet nevýrazné. Takže výsledkom je tuctový športový film, ktorý v žiadnom ohľade nič zaujímavé neponúka. 5/10. ()

Spiker01 

všechny recenze uživatele

Feel good filmy fakt můžu a rád mnohé odpustím, když se dobře bavím a film ve mně něco zanechá. The Winning Season táhne z obyčejné a předvídatelné pohádky o vítězství jako vždy perfektní Sam Rockwell...nebýt jej, dostaneme Coache Cartera, akorát v horším podání a bez Samuela. Nakonec je nám tedy naservírován sen mladých vesměs pohodových baskeťaček s občasnými WTF momenty, ale hlavně perfektně zahraným nesympatickým trenérem, který si vás ale nakonec dokáže získat a nechat vás zapomenout na občasnou nudu...70% ()

Galerie (6)

Reklama

Reklama