Reklama

Reklama

VOD (1)

Bývalý tajný agent Jeff Travis se chce v Arizoně zapojit do krádeže zlata. Po příjezdu ale změní názor a snaží se změnit i svůj život. Po zabití přítele se však vydává po stopách jeho vrahů.

Filmový debut Randolpha Scotta v roli Jeffa Travise, bývalého tajného agenta. Po příjezdu do Arizony zjistí, že ho jeho pověst předstihla. Zajme ho zákeřný Jules Mourret (George Macready) a on musí dohlížet na přípravu velké loupeže. Travis se ale zamiluje do krásné Shelby Conroy (Joan Weldon), a rozhodne se pro poctivý život. To ale rozhodně nebude jednoduché: kromě Mourreta se Travis musí vypořádat i s filmovými gorilami jako jsou Alfonso Bedoya, Lee Marvin a Ernest Borgnine. Skvělý herecký výkon Randolpha Scotta po boku neméně skvělého Lee Marvina zaručují kvalitní podívanou pro všechny příznivce tohoto žánru. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (4)

kinderman 

všechny recenze uživatele

Slušně natočený western, ve kterém si Marvin s Borgninem lehce podají R. Scotta, rychle a zběsile se jezdí dostavníkem a v rámci akčních scén různí lidé vrhají různé předměty přímo na kameru (nebo těsně vedle). ()

WesternMan 

všechny recenze uživatele

Poctivý western o prohnaném armádním zvědovi jež sloužil u špatného pluku, a po konci občanské války se přimíchá k bandě která přepadává dostavníky se zlatem, ale poskládá si životní hodnoty a rozhodne se vydat do boje proti bezpráví, krádežím, a hlavně proti dvoum podlým bandám. Podle mně nejlepší western od A. De Totha s Randolphem Scottem v hlavní roli. Zajímavé bylo že skoro všechny akční scény se odehrávaly přímo před kamerou, také nevšední finále v hořícím saloonu stálo za to. Rychlý, odpočinkový western který nenudí a uteče jako voda.69% ()

Reklama

mac000 

všechny recenze uživatele

Další výborně fungující spolupráce režiséra A. de Totha a westernového herce R. Scotta. Jeden z prvních westernů natočených v technologii 3-D (svůj první, byt krátký boom zažila tato technologie v letech 1952- 1954 - mj. horor House of Wax s V. Pricem, orientální dobrodružství Son of Sindibad či sci-fi It Came from outer Space). Tyto filmy se vyznačovaly záběry akčních scén, nasměrovanými přímo na kameru. ()

Galerie (16)

Zajímavosti (3)

  • Natáčelo se v Alabama Hills a Whitney Portal (Lone Pine, California, USA). (WesternMan)
  • Film je jedným z prvých 3-D westernov. (westerns)

Reklama

Reklama