Divnej týpek

Richard A. Wright

Kostýmy:

April Napier
  • PATWIST

Čudnému čávovy ukradne autor románov Chevalier námet na knihu, ktorému sa v poslednej dobe nedarilo. V podstate si stačí pozreť fotografie k tomuto filmu a zistíte že to nie je nič pre vás ak nie ste fanúšik sci-fi a zvráteností (ktoré sa objavia v tej jeho knihe). Nápadom je teno film podobný s Nenapraviteľný klamár (2002), kde sa jednalo o krádež námetu na film, no tento film má na nenapraviteľného klamára rozhodne ďaleko.(27.2.2014)

Divnej týpek, divnej film a divnej humor... Fakt nevim, jak mam tohle ohodnotit. Celou dobu se u mě střídaly pocity "tak tohle je geniální fór" a "ježišmajra, tohle je trapný" a to dost často třeba během jediný scény. Ona ta hranice mezi humorem a trapností je někdy dost tenká. Ale to záleží hlavně na vkusu každýho soudruha, jak má tuhle hranici nastavenou. Celkem dokážu pochopit, že někdo dá odpad a někdo jinej zase 5 hvězdiček. I když teda nechápu, že ty odpady tady maj takovou převahu. Za sebe dávám neutrální 3 hvězdy.(23.7.2011)

• Olík

Tenhle týpek je na můj vkus divnej až za čáru. Okatě se snaží zavděčit ostrovní absurdnosti, ale je z něho cítit nulová přirozenost. Nebudu se přít o tom, že je potřeba nějaké protiváhy k Sandlerovy, Wilsonovy, Stillerovy, Jamesovy a podobným, ale Jared Hess mne doposavad nepřesvědčil, že on je tím vyvoleným. Zatím mi přijde, že jeho akrobatické balancování mezi humorem a trapností vždy končí pádem z lana.(17.7.2015)

"To jsou tvoje koule?..." Na začátku jsem si říkala "Jé, to je ten milej kluk Sid (Legendy z Dogtownu)." A pak už jsem se jenom divila, co je to za pošuka a co to má za matku. Pravda je, že příběh mě bavil, i když u těch částí typu - Bronko si příšívá koule, jsem si říkala, co za blbost jsem si to pustila a jestli tohle myslí vážně. Taková průměrná komedie, ale za Michaelovy oči a výraz prominu leccos.(27.2.2012)

• Ryuuhei

Uznám, že začátek byl dobrý, ale co ten zbytek? Líbilo se mi téma literárních tvůrců, špatných adaptací a plagiátorství. Jenže celé to bylo... prostě divné. Občas taktéž nějaký ten dobrý humor, hlavně díky stále stejnému výrazu hlavního aktéra. Ale jinak je to celé jedna velká podivnost a bizarnost, nad kterou se dá jedině kroutit hlavou.(13.8.2015)