Divnej týpek

Richard A. Wright

Kostýmy:

April Napier
  • Hollohlaway

Neuvěřitelná zběsilost. Viděl jsem to s kamarádem, a kolikrát jsme se během filmu na sebe nevěřícně podívali, ani nespočítám. Plno šílených zjevů, za které dávám aspoň jednu hvězdu, protože to byly tlamy, že už jen za casting musím dát palec nahoru. Ve středověku by je ukazovali za peníze. Pár vtipných scén nemůže dojem z filmu dotáhnout výš, a já osobně mám toto dílko zařazeno jako nejdivnější špatný film všech dob. Je ale třeba uznat, že na něj nikdy nezapomenu :-)(14.8.2011)

• Pitryx

Výrobce drog by zcela jistě zajímalo, cože to byl za matroš. co měli autoři snímku. Marně jsem čekal na avizované salvy smíchu a vůbec na humor jako takový. Tahle stupidita mne ničím nenadchla a málem jsem u toho usnul. Snad se autoři domnívali, že to zachrání podivnými kostýmy?? Nu, nezachránili. Ale vydržel jsem hodinu, což je jistě úspěch. 201205134000/0000/0000(6.2.2014)

• HMTD

Strašná úletovost je mi jasné že je to naschvál a vlastně v tom vidím část umění ale i tak není to můj vkus a tak hodnotím jen*.Hlavní hrdina hraje svou roli dobře stejně jako jeho "strážný anděl",Jennifer Coolidge je jako vždy naprosto nesnesitelná a hloupá,skoro už jsem si myslel na počátku filmu že umí zahrát i něco jiného a ono ne. Prostě tohle bude hodně o vkusu(6.12.2010)

Bylo to divné, ale to neznamená že je to taky špatné. Některé scény jsou naprosto boží a jiné zase jenom bezvýznamné slátaniny. Rád bych viděl zfilmované Muže kvasu :D. Dopadlo to tak jako každá pohádka. Héctor Jiménez vipadal jak ta nejvypatlanější buzna pod sluncem (doufám, že to byl záměr). Boží zápasník byl lepší, možná díky Blackovy.(4.12.2010)

Kamarátkam budem navždy ďakovať za tento klenot, ktorý som videl prvýkrát u nich pred pár mesiacmi a odvtedy už asi tri-štyri krát. A zakaždým som sa bavil ako idiot. A práve dosť často na... na idiotinách. Ale takých príjemných, podivných, čudesných, prehrávaných a zároveň smiešnych tým najviac nerdy-geeky-dorky spôsobom, aký len jestvuje. A tá hudba a celá atmosféra... nuž, neodporúčam tento film nikomu. Lebo ako pri Smiley Face, toto je úplný love-it-or-hate-it film, takže je to na vás, ako ho prijmete, či jeho naivitu odmietnete, alebo ju prijmete za svoju a už si Gentlemen Broncos len budete šialene užívať. Pre mňa veľmi subjektívnych 85%(14.11.2012)