poster

Živý nebo mrtvý?

 • USA

  As Good as Dead

 • Slovensko

  Krutá pomsta

Thriller / Krimi

USA, 2010, 88 min

Režie:

Jonathan Mossek

Kamera:

Frank Barrera

Producenti:

Heidi Jo Markel

Střih:

Lee Percy

Scénografie:

Jade Healy
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Toto
  odpad!

  Od prvej minúty, keď sa na scéne objavil ten odporne bachratý idiot v slnečných okuliaroch, som mu prial len to najhoršie. A ku koncu filmu aj jeho malej dcére, keď sa zachovala ako retardovaný mongoloid. Je až neuveriteľné, koľko tuposti sa dá vtiesnať do 88 minút. Jedinou svetlou výnimkou, tohto grcu bol záporák, čo všetkých chcel poslať na onen svet. A Andie MacDowell, tá sa asi načisto pomiatla na rozume.(27.9.2010)

 • Vojcl
  ***

  Drsný thriller se spoustou naturalistických scén. Děj je napínavý a zaujme překvapivým závěrem. Jako pozitivní bych viděl i krátkou stopáž. Dobrý příběh je ovšem totálně zabitý nekvalitním zpracováním. Kamera působí hrozně televizním dojmem a herecké výkony jsou doslova tragické. Dialogy typu "Teď všechny zabiju a půjdu domů" také na přesvědčivosti moc nedodají.(30.8.2010)

 • angel.CZ
  odpad!

  Po dvaceti minutách tak šíleneho a nudného filmu jsem už dlouho nezažil. Zvuky jsou kapitola samo pro sebe, ale rány do pár klaves nenavazujíc na sebe jsou horší a starší než u hororu A. Hitchcocka. Možná že v polovině či ke konci filmu bude právě ten zvrat. Hlava mi ovšem nedovolila dokoukát........ 5%(15.8.2010)

 • VanThomass
  **

  Naprosto nudný a zbytečný film. Skoro celý se odehrává v jedné místnosti, což by se dalo i překousnout ovšem ten slabý scénář už ne. Vlastně se tam krom toho, že jeden vyšinutec mučí "nevinného" a tomu přihlíží pomatená žena se synem a chce po něm slyšet pravdu nic neděje. Konec byl pro mě ale celkem překvapením, i když se dal už než byl odkryt odhadnout a díky tomu je to na 40% jinak by to bylo ještě mnohem a mnohem méně....(19.8.2010)

 • D.Moore
  **

  Úplně špatný film to nebyl. První polovina tedy rozhodně měla něco do sebe, dost se mi líbil psychopatický Frank Whaley a byl jsem rád, že po nějaké době zase vidím Andie MacDowell... Ale čím blíže ke konci, tím naivnější to začínalo být, až přišlo úplné finále, které bylo vážně blbé. Nepromyšlené, neuvěřitelné, bez chuti a bez zápachu. Alespoň to rychle uteklo.(23.11.2012)

 • - Natáčení probíhalo v americkém městě New York. (Terva)