Když vaří táta (TV pořad)

Reality-TV

Česko, 2012, 36 min

Michal Herz
  • mala.megi

Viděla jsem dva díly. A recepty v nich byly v pohodě - zajímavé a jednoduché. A zaujala mě myšlenka, že vaří táta s dětma. Ale to zpracování??? To mi fakt nesedlo! Všechno to vyadá děsně uměle. A o naprosto nepřirozených a těžkopádných dialozích ani nemluvím. Velká škoda! Ale nechápu, proč tady někteří kritizují, že je tam reklama na Globus. No a? Je to pořad o vaření a prostě potřebuje sponzora. Myslím, že je tu spousta jiných věcí, které by v tomto potřebovaly kritiku ale tohle ne.(23.12.2012)

• Olík

„Vařil táta, vařila máma, vařili všechny děti, sojka neuletí“ No dobře, co se týče pointy receptů, které do nás Martin „supertáta“ Polačko tlačí, považuji pořad za jeden z nejhodnotnějších pro cílovou skupinu, do které se počítám i já (tj. třicetiletý nic moc kuchař). Jídla rychlá, chutná, levná, nenáročná….o tom žádná. Ale ČSFD je kapánek o něčem jiném a proto když se podíváme na Když vaří táta jako na televizní pořad, tak jeho dramaturgie je….no Zdeněk Pohlreich by podotknul „asi jako když Babica vaří“ :)(28.11.2012)

• miawallacova

Je mi trapně, je mi trapně.... rychle hledám ovladač a snažím se tuhle taškařici s "Táto kuchařem" co kouká do kamery a má trapné monology, přepnout! Vysoká gastronomie "rozmixovat zmražené ostružiny a přidat je do jogurtu s medem". Kvůli tomu se snad ani nevyplatí zapínat kameru a platit maskérku aby pánovi zamazala vrásky na pleši. BTW: za to jak neustále strká prst do surovin, olizuje ho a znovu ho tam namáčí se mi chce zvracet!(30.9.2012)

• MM_Ramone

Môj názor na relácie zaoberajúce sa varením som tu už niekoľko krát zverejnil. Považujem to za jeden z najnižších stupňov televíznej produkcie. V dnešnej dobe tento fenomém zažíva svoju zlatú éru. Kde jaký trhan má svoj program o varení. Často krát je to úplna pohroma. Tak ako aj v tomto konkrétnom prípade. Súkromná, komerčná televízia Prima zaradila do svojho vysielania jeden z najhorších kulinárskych projetov. "Když vaří táta", tak urýchlene prepínam na iný program, pretože na bezvýrazného Martina Polačka a tých jeho dvoch krpatých smradov sa nedá pozerať. Odpad!(13.12.2012)

• biskin

To je zase narvaný reklamou, až to hezký neni. Oproti "Česku na talíři" to je sice o několik tříd lepší, ale pořád to nedosahuje kvalit US/UK kulinářských pořadů. Děti jsou vyloženě nepřirozený a radši bych je tam neviděl. Je možný, že se "tréma" to po několika dílech odbourá, ale moc bych na to zatim nevsázel. Po prvnim díle dávám 50 % a pravděpodobně to výš nepůjde.(16.9.2012)

• - Pořad obsahuje neskrytou reklamu na obchodní řetězec Globus, kdy Martin Polačko v tomto v každé epizodě nakupuje. (JoranProvenzano)