Nespokojenost hráčů Slavoje s trenérskými praktikami Jirky Luňáka vede k angažování nového trenéra. Je to profesionál, je to třída. (TV Nova)

Jara.Cimrman.jr

"Když nastoupí Špekáček, dostanete na fráček." Nezničitelný trenér Bóža Zenkl je naprosto boží, Špekáček "Rooney" Kužel taky válí a Ludva dokáže lhát i o tom, že neumí lhát. Tohle je prostě nejlepší díl a výstavní skříň Okresního přeboru, protože tolik srandy, "kvalitního" fotbalu a vesnické vychytralosti se na jednom místě střetne maximálně jednou za deset let. ()

laepus

Konečně má Vetchý rovnocenného spoluhráče, rovnocenný charakter. Trojan občas trochu přehraje, ale kdo by to v tomhle seriálu nedělal, že? Ke konci mi ho bylo možná i trochu líto, ale když člověk dobré úmysly hodně přežene, nevede to k ničemu dobrému. ()

klara.leb

Epizoda, která přivede k seriálu jako je Okresní přebor i naprostého odpůrce fotbalu, jako jsem já. Trojan je jako vždy geniální, o tom žádná, bez pochyby jeden z nejlepších herců 21. století. Člověk o něm přemýšlí jako o velice seriózním herci, v takové roli si ho dokáže těžko představit a on jen ležérně rozrazí dveře tělocvičny a přijde Boža. Prostě boží. ()

Tumbik

Nejlepší díl seriálu, proložený neuvěřitelnými hláškami. "A doma žádný šukání!", "Co to piješ?" "Džu *škyt* džu--" Já ti dám džu, to je za tisíc."; "Když nastoupí špekáček, dostanete na fráček"... Zkrátka geniální epizoda po všem stránkách, neuvěřitelné výkony, Ivan Trojan zahrál tuto roli prostě dokonale... ()