Epizody(16)

Recenze uživatele Arkanoid k tomuto seriálu (7)

Jesle (2010) (E04)

Psychologický rozbor slabší a po humornej stránke to tiež nefunguje veľmi dobre. Preťahovaný predvídateľný vtip by šlo skrátiť aj na 5 minút. ()

Forbes (2010) (E05)

Lúpež po česky nevyšla. Chýbal humor, čo sa kvality aj kvantity týka a dráma z prológu ostala nevyužitá. ()

Schůze (2010) (E08)

Párty sa dá vygradovať lepšie, s väčšími bláznovstvami a humor sa dal tiež pridať. ()

Jaro (2010) (E10)

Vzťahový problém je načrtnutý ľahko, nie je veľmi prepracovaný, preto sa dá zobrať ozaj málo inšpirácie, o silné postavy sa neopiera a humor je síce milý, ale nespadnete kvôli nemu zo stoličky. ()

Láska (2010) (E12)

Vetchý to zase ťahal. Homosexualita riešená ľahko, humorne, bez väčšej drámy, takže aj trochu povrchne, aj keď s dobrým úmyslom. ()

Inseminátor (2010) (E13)

Trochu obohrané, naťahované scény už v predošlých častiach riešeného problému rozšíreného tentokrát o tehotenstvo. Niektoré vážne problémy, ako aj tu, majú jednoduché riešenia, ale keď už ich mám pozerať vo filme, patrila by sa poriadna dávka drámy alebo humoru. ()

Svatba (2010) (E15)

Akcia nedostačujúca, krimi rovnako slabé, humor nie je, dráma upozadená, len načrtnutá pre pokračovanie. Nemastné, neslané. ()