Zeke a Luther

• USA Zeke and Luther
Komedie / Rodinný / Sportovní
USA, (2009–2012), 27 h 59 min (Minutáž: 23–46 min)

Hutch Dano, Adam Hicks, Daniel Curtis Lee, Ryan Whitney Angel, Nate Hartley, David Ury, Marianne Muellerleile, David Gore, Abigail Mavity, Lawrence Mandley (více)

Série(3) / Epizody(72)

Zeke a Luther si přejí ze všeho nejvíc stát se světoznámými skateboarďáky. Spolu se svými přáteli, závodními soupeři a rodinou se Zeke a Luther pokaždé zapletou do nějaké lumpárny. (oficiální text distributora)

zablaga

Vždy keď hľadám niečo ľahké, čo človeka rozveselí prepnem na Disney Channel. Viem, že to veľa ľudí odsudzuje, no ja na tom nevidím nič choré. Je jasné, že seriály sú predvídateľné a že to nie je práve humor ako zo Simpsonovcov, ale to neznamená, že sa človek nemôže zabaviť. Prednedávnom som znova pozerala Zeke.a a Luther.a a zistila som, že sa na tom človek zasmeje stále viac a viac. Teda až na pár dielov, ktoré boli dosť nechutné a tomu humoru nechápem, je to vlastne veľmi vtipná záležitosť:-) Možno primitívna, ale no a čo - je to zábava ()

Hamaradža

Spočiatku "ujetý" seriál o dvoch retardovaných kamarátoch so životným mottom skateboarding. Šialené, divné, prekvapivo často zvláštnym spôsobom vtipné a najkrajšie je, že (citujem) "seriál je vyhnán často ad absurdum a nebere se nijak vážně. To je jeho bod k dobru". Neskôr už ale disneyovsky sladké, často vyslovene trápne a miestami sa dokonca pokúšali o romantiku a tým sa seriál bohužiaľ presúva k ostatným disneyovským trashom. ()

Holusacek

Nápad by to nebyl špatný,bohužel příhody nevtipné jako s lutherovým chlupem v podpaží (to byla krávovina!).A také některé trapné postavy byli v seriálu také: nějaký týpke kterému smdí nohy,kluk se sádrou s mravenci,machr černoch a další.Když se příhoda podaří dobře natočit ,je to snad zázrak!=30%. A 63% na IMDb- to už je snad vtip?! ()

kubyno odpad!

Občas si říkám, že někdy ani odpad nestačí. A lituji toho, že můj malý bratr (mírně retardovaný?) na to čumííí (jinak nevím, jak by k tomuhle mohl přijít uživatel zdejšího webu...).Nevědět o ''tomhle'', tak by mi na světě bylo asi líp. Já se svým IQ (nevím kolik mám) nedokážu pochopit, jak tohle může někdo stvořit a nebo to sledovat. Nutno uznat, že obchodně dobrý tah - čím více takových vysavačů mozků, tím víc retardů na to bude čučet. Ale co mi nejvíce vadí je to ''Walt Disney''... Neříkejte mi, že se neobrací v hrobě, protože tohle (a celý Disney KANÁL) s ním nemá nic společného. ()

matthew.17

Dve hviezdičky za perfektnú Ryan Newman, ktorá má podľa mňa "našlápnuto" na skvelú kariéru. Vraví sa, že herečka sa najviac prejaví v záporných rolách a to, že táto baba v tak mladom veku a bez nejakých väčších skúseností zvládne s takou dôveryhodnosťou zahrať malú mrchu Ginger je podľa mňa skvelé =) ()

• V celom seriáli sa ani raz neobjavia rodičia chlapcov (hlavných hrdinov), aj keď sú veľakrát spomínaní. (metal.storm)
  • Úvodnú skladbu s názvom „Cause I'm a Genius“ naspievala menej známa, americká pop-punková kapela Mixtapes. (metal.storm)
  • V tomto seriálu vystupuje postava Dale Davis (Ron Fassler), která se též objevila v seriálech Pair Of Kings (od r. 2010) a Kickin' It (od r. 2011), čímž projekty spojuje. (ManOfPhoenix)