Zeke a Luther (TV seriál)

Zeke and Luther

Akční / Dobrodružný / Komedie

USA, 2009, 78x22 min

Hutch Dano, Adam Hicks, Ryan Newman, Daniel Curtis Lee, Nate Hartley, Mircea Monroe, Reid Ewing, Maja Hazen, XiXi Yang, Juliet Holland-Rose, Tony Hawk, Leo Howard, Jareb Dauplaise, Chris Zylka, Jeff Chase, Diego Boneta, Dustin Ingram, Mason Cook, Austin Butler, Matthew Moy, Skyler Stone, Jake Short, Amir Talai, John Kapelos, Mike Cochrane, Chris Ellis, John Schuck, Lili Simmons, Leslie Odom Jr., Danielle Campbell, Chelsea Tavares, Tristin Mays, Claudia Lee Mirkowski, Bodhi Schulz, Kai Schulz, Geno Segers, Scott Beehner, Charles Halford, Marissa Skell, Aimee Carrero, Bryan Friday, Ian Reed Kesler, Calum Worthy, Eric André, Eric Steinberg, Steven Krueger, Meagan Tandy, Natalina Maggio, Brendan Hunt, Chelsea Ricketts, Camila Banus, Christiann Castellanos, Riker Lynch, David Ury, Davis Cleveland, Brad Carter, Tucker Albrizzi, Wendy McColm, Jovan Armand, Henry Dittman, Tiffany Espensen, Jeff Doucette, Damon Jones, Mark Hutter, Lawrence Mandley, Carlos Lacámara, Miriam Flynn, Abigail Mavity, Philip Anthony-Rodriguez, Paula Sorge, Joe Massingill, Brian Palermo, John Farley, Peggy Miley, Keone Young, Kelly Heyer, Mikhael Bassilli, Claudia Lee, Craig Gellis, Stacey Hinnen, Regan Burns, Jimmy Shubert, Ryan Ochoa

Proč tenhle seriál všichni tak haní? Tak postavy mrkají do kamery, starají se o chlupy v podpaží, hádají se o trenky Tonyho Hawka.. No a? Přesně tohle je na tom podle mě to nejlepší.. :) Je to sranda, já se u toho vždycky zasměju a právě ta nadsázka mě dostává.. :) A Hutch je prostě kus.. :P Lidi, nebuďte zlí! :D(27.11.2011)

Dve hviezdičky za perfektnú Ryan Newman, ktorá má podľa mňa "našlápnuto" na skvelú kariéru. Vraví sa, že herečka sa najviac prejaví v záporných rolách a to, že táto baba v tak mladom veku a bez nejakých väčších skúseností zvládne s takou dôveryhodnosťou zahrať malú mrchu Ginger je podľa mňa skvelé =)(14.2.2011)

• Holusacek

Nápad by to nebyl špatný,bohužel příhody nevtipné jako s lutherovým chlupem v podpaží (to byla krávovina!).A také některé trapné postavy byli v seriálu také: nějaký týpke kterému smdí nohy,kluk se sádrou s mravenci,machr černoch a další.Když se příhoda podaří dobře natočit ,je to snad zázrak!=30%. A 63% na IMDb- to už je snad vtip?!(19.6.2011)

• DJ Obelix

Další pitomost ála Disney Channel, nicméně si to přesto zachovává určitou poetiku starých Nickelodeon seriálů typ dobrodružství Peta a Peta... ale spíš mám pomatení smyslů, protože ten zrzek je jednomu z jejich představitelů dosti podobný. Nicméně seriál je vyhnán často ad absurdum a nebere se nijak vážně. To je jeho bod k dobru...(18.6.2010)

Naozaj je to ďalší z rady trápnych a bezcenných seriálov, kde hlavný hrdina vyzerá na 25, ale tvrdí že mu je 15 (a pol). Za dve série máte možnosť vidieť tisícky nezmyslov, (rodičom je jedno, čo ich deti robia, malý chlapec nevie čo je to slnko, zranené koleno znamená operácia s robotickými následkami, hrobár skejtuje, prechádzka po cintoríne nutne znamená pád do čerstvo vykopaného hrobu, mať sadru znamená chovať mravce, uhorka ako dekorácia, v meste sa za pol roka objaví "nespočet" celebrít...) a ja vlastne neviem, prečo som posledné dva dni strávila jeho pozeraním. Koniec koncov je dobré si občas spontánne pozrieť niečo na tento štýl. Platí však jedno pravidlo, pokiaľ nie si retard tak pri tom nerozmýšľaj. Stále je to jeden z lepších výplodov DisneyChannelu, aj keď si stále osobne myslím že toto by sa Disneymu pripisovať nemalo. A to platí aj o všetkom ostatnom, čo sa na DysneyChannel vysiela.(6.1.2016)

• - V tomto seriálu vystupuje postava Dale Davis (Ron Fassler), která se též objevila v seriálech Pair Of Kings (od r. 2010) a Kickin' It (od r. 2011), čímž projekty spojuje. (ManOfPhoenix)

• - Úvodnú skladbu s názvom „Cause I'm a Genius“ naspievala menej známa, americká pop-punková kapela Mixtapes. (metal.storm)

• - V celom seriáli sa ani raz neobjavia rodičia chlapcov (hlavných hrdinov), aj keď sú veľakrát spomínaní. (metal.storm)