Komentáře uživatelů k TV seriálu (7)

Celkem zajímavý dokument s velmi příjemným hlasem průvodce. Vytyčený časový prostor a potřebné informace především pro méně znalé, pro vytvoření nějakého objektivního názoru a úhlu pohledu na danou problematiku podle mě bohatě stačí. Seriál je složený z nejrůznějších novodobých historických událostí z různých časových etap, viz třeba Atentát na prezidenta Kennedyho, Aféra Watergate (prezident Nixon) apod, které opravdu jak čas ukázal otřásly světem, vše pojato napůl v autentické - dokumentární a hranné podobě.. V současnosti na zpravodajské televizi Z1 v hlavním vysílacím čase..(4.6.2009)

Teda poslední měsíc koukám snad skoro jen na dokumenty, neříkám že je to špatně, ale už jich mám opravdu dost:-) KAždopádně tohle patří do jednoho z nejlepších dokuměntů, ve kterém se nevyskytují zvířata. Dozvíme se tu mnoho věcí, o kterých jsem nejen já neměl do teď ani páru.(10.3.2010)

Spíše to připomíná úvod do problematiky. Hlubší rozbor zde nehledejte.(4.6.2009)

Zdařilý dokument o událostech co se zapsaly do dějin. Vše je uděláno hranou formou, aby přímo ukázali co a jak bylo a vše doplněno patřičným komentářem. V současnosti to dávají na Z1.(1.11.2009)

• oGGy

Viděl jsem jen díl o iPodu a větší snůšku nesmyslů jsem neslyšel. Doufám, že se vše jen ztratilo v překladu a další díly nejsou tak mimo mísu.(14.8.2011)

Zajímavý pořad, který divákům přibližuje pozadí a detaily různých důležitých událostí tohoto světa. Zejména v době, kdy se na historii pomalu zapomíná, je to velmi poučné. 70% - 4****(18.3.2010)

Dni možno otriasli svetom a dejinami, ale tento dokumentárny seriál mnou neotriasol. Ako spomína užívateľ Karlos80, príbehy sú sprevádzané veľmi príjemným hlasom rozprávača a ten je z tohto dokumentu tým najlepším. Inak je to sotva príjemerný výtvor, málo zaujímavý pre širšie publikum. V tomto žánri sa ich natočilo oveľa viac a lepších.(7.4.2016)