Ping Pong Summer (festivalový název)

Ping-Pong Summer

Komedie

USA, 2014, 92 min

Hlavní hrdina nevypadal na 13, a jeho hra se mi celou dobu zdála dosti směšná. Příběh je až vnuceně umělý a moc toho nenabídne. Takovýhle filmy už se do této doby nehodí a dle mého názory by se točit neměly.(13.2.2015)

• ABLABLABLA

"Insaminate him." je evidentně normální věta znamenající "Rozmrdej ho" ve smyslu, ať s ním vytře podlahu a evidentně vůbec nemá skrytý podtext. Už delší dobu jsem neviděla film, jenž by začínal titulky... takové ani nemám moc ráda (výjimku tvoří snad jen Catch me if you can - tady jsou úvodní titulky natolik dokonalé, že mi to nevadilo). Ono je to i docela nelogické - dle mého mínění. Nejlepší moment filmu? Rozhodně asi ten minutový záběr, kdy kamera přejížděla po nekonečně dlouhém pásu jídla... mňam.. dala bych si. To bych však potřebovala ještě tak další 3 žaludky, abych vůbec aspoň ochutnala vše, co bych chtěla. Jinak byl film nehorázná sračka. Trailer mě zaujal, vypadalo to dobře.. nýbrž, co jsem včera viděla, byl děs a hrůza. Otřesné herecké výkony a to bych vůbec pochybovala o použití slova herecké výkony, otřesné dialogy - jestli se ty divné nesmyslné věty tak dá vůbec nazvat. Naprosto vyhozená hodina a půl, které lituju. Prostě to ani nedává smysl - do letního letoviska přijede otřesný ogar (ano otřesný je prostě jediné slovo, které vyjadřuje vše ve filmu, není to z nedostatku mé slovní zásoby) a zdejší kráska ho už balí, nehledě na to, že je tak o 3 roky starší (ta holka). Nosí s sebou furt pálku, někdy rádio, hrozně debilně se snaží "tančit" a hraje si na největšího borce, ale jakmile přijde nějaký vypatlanec, sklopí hlavu a nechá si vše líbit.(8.9.2014)

• Vančura

Devótní filmová oslava osmdesátek, která je nevtipná a trapná. Film jsem nedokázal dokoukat do konce, po půl hodině přemáhání jsem otráveně odešel z kina a vzdávám se hodnocení. Při sledování se mi chtělo střídavě zvracet z děsivých hereckých výkonů a střídavě protáčet oči k nebi nad trapností scénáře. Zbytečnější film aby pohledal - PING PONG SUMMER je poskládaný z ohraných motivů, nad jejichž fádností si musí povzdechnout každý, kdo už podobných filmů viděl tuny. Susan Sarandon si jistě vybrala svou slabší chvilku, když kývla na roli v tak buranské hipsteřině. K čertu z celou tou retro módou už.(3.9.2014)

• Aljak

Dosť biedny film, pritom vo svojej podstate by nebol až tak úplne na zahodenie, lebo mal celkom fajn atmosféru. Avšak po scenáristickej príbehovej stránke to bol riadny podpriemer s predvídateľným vývojom a nepochopiteľnými zmenami postojov niektorých postáv. Najväčším prekvapením pre mňa asi zostáva to, že akým zázrakom sa Susan Sarandon dala nahovoriť na hereckú úlohu v takomto podpriemernom filme. Aj keď Stacy (Emmi Shockley) mi prišla vcelku sympatická mladá dievčina - teda výzorom, pretože správaním bola miestami fakt na úrovni tých dvoch dementov.(8.9.2014)

• sochoking

Až podozrivo nápadné s Karate Tiger 1! Ksichty hlavných hrdinov nevynímajúc. Akurát, že miesto kung fu ťahov tam drbli ping pong ťahy.(14.9.2014)