Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Britská komedie režisérské dvojice Tom Hunsinger a Neil Hunter vypráví o životě, lásce a současných vztazích. Sam Sparks (Shaun Evans) žije v Liverpoolu se svou matkou Jill (Lesley Manvilleová), která zpívá v místním lokále. Sam sní o tom, že odejde do Londýna a zařídí si život podle vlastních představ. Šance se mu nabídne poté, co se setká s Vincem (Bob Hoskins), do jehož londýnského bytu se záhy nastěhuje. Díky Vincemu získá i místo číšníka a seznámí se Sheilou (Stockard Channingová), která vede vlivnou PR agenturu. Je jí sice okolo šedesátky, nicméně Sam se chopí příležitosti, stane se jejím milencem a dostane ve firmě místo. Jenže pak se objeví dívka Kate (Amanda Ryanová) a Sam ztratí hlavu… (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (4)

rt12 

všechny recenze uživatele

Romantika s komediálními prvky, která měla hlavu a patu. Trochu ,,unavených" prvních deset minut, než se jede do Londýna. Potom příjemný, pohodový film o spletitých vztazích, jak rodinných tak mileneckých. ()

Joža 

všechny recenze uživatele

Nenazíval bych to komedií je to prostě slušný film s celkem dobrou zapletkou(je jasné že pro někoho to může být nudné). ()

Reklama

artas 

všechny recenze uživatele

Veľmi nudný film, ktorý som mal problém dopozerať do konca. Film sa ani poriadne nerozbehol a už končil, bez toho aby som sa čo iba jeden krát poriadne zasmial. No pozoruhodne osobitý humor, taký nesmiešny. ()

veverysiak 

všechny recenze uživatele

Život vie byť niekedy poriadne domotaný a keď sa pozeráme na podobné filmy, možno si to ani nechceme pripustiť, že aj naše skutočné príbehy sú také bláznivé, toto dielko s citom namixovalo dávku streštenosti s rovnakým množstvom citu a romantiky, až by sa jeden zľakol, že výsledok nemôže byť nič iné ako nestráviteľný gýč, ale opak je pravdou, je to taká milá pohodovečka šľahnutá osobitým humorom, takže 75%. ()

Galerie (15)

Reklama

Reklama