Vox populi (TV pořad)

Reality-TV

Česko, 1994

Komentáře uživatelů k TV pořadu (33)

• Tosim

"A jak je to financovano?" "No jak, normalně, prachama. To je takova věc, NOVA."(3.4.2009)

Občas tam trepli aj niečo zábavné. /35%/(15.3.2009)

• Karlos80

Vox Populi, Vox Dei:-)(3.3.2009)

V raných dobách TV Novy to byl fenomén. Dnes již pouze nostalgická vzpomínka. Ale, narozdíl od jiných, příjemná. P.S.: Dva mí kamarádi se před leti vožrali, vlezli do jedné z Pražských budek a zpívali tam Když jsem šel na půdu pro hrábě :-))))). Ať nežeru 50%.(3.3.2009)

• Davies182

Jsem rád, že jsem tam nikdy nešel, však proč taky. Lidé, co potřebují šířit názory do světa by ale neměli v hlavě mít piliny, jako někteří ze zůčastněných v tomto výmyslu.(3.4.2009)

• hippyman

když pomineme tu řadu imbecilů, puberťáků, rádoby intelektuálů a "nepřizpůsobivých" občanů, šlo o unikátní a zřejmě i dobře myšlený projekt, který ale bohužel nedopadl dobře... inu ne vždy platí okřídlené vox populi, vox dei... jako národ jsme se prostě zase předvedli... 20%(2.3.2009)

• Kothy

No tak tohle byla síla. Pamatuju si to jenom matně, ale vím, že občas tý příspěvky lidí stály vážně za to. :D(18.12.2016)

• anais

Byl to fenomén.(15.4.2012)

• Tommassi3

Bohužel taková předzvěst všech těch dnešních soutěží, kde si zoufalec může užít svých pět vteřin slávy..(28.1.2019)

• Herr_Flick

Jsou místa, ze kterých by byly LUXUSNÍ šoty. Oni by ale ty budky stejně rozebrali :-((6.2.2012)

• SOLOM.

Když to dávali v televizi, chodil jsem ještě na základku, ale už v té době jsme se museli smát blbosti některých jedinců – nejen našich spoluobčanů, ale i náhodných zahraničních turistů. Tu a tam skutečně vypotil někdo něco srandovního, ale jinak to byla docela trapárna. Naštěstí to byl spíš takový bonus, co ani netrval moc dlouho…(18.2.2019)

• TomikZlesa

VOx v Prdeli(11.8.2009)

Jo to ještě Nova měla nápady, aneb jak se skoro zadarmo dostat do tv. Jenže pořad jaksi vyšuměl do ztacena což byla určitě škoda. Ale magorů se tam objevilo hodně.(24.8.2009)

Výborný sociologický průzkum lidské blbosti, snů, potřeb, obsesí, mánií, verbálního zoufalství atd. a to vše ŽIVĚ v přímém přenosu! No neberte to!(23.7.2009)

Jak tomu někdo může dát označení ODPAD?! Tohle byl nejzábavnější pořad, který kdy NOVA dala dohromady! A že jich bylo. Možná se na náš "Čecháčky" špatně koukalo, to chápu, ale já se u toho smál, až mi málem pukly k... :-D 100% - 5*****(11.12.2009)

• latvar

Dobře si vzpomínám na různé názory obyčejných lidí, které i někdy pobavily 25%(25.5.2011)

• Hanys_

Nova měla na startu zajímavý nápad, ale co z toho vzniklo, jsme viděli všichni...(12.3.2009)

• Paity

Mnohem lepší než tenhle nesmysl bylo Tele Tele a Geňa se Schuošem a Žilkovou, kteří si z toho dělali legraci. :-)(21.11.2012)

• Ještěřák

Nó, berme to tak, že něco v tý TíVí asi běžet musí, erhm. Ani ty posraný reklamy se samy neprodaj.(16.3.2009)

• arcticsky

Tento pořad byl hlásnou troubou všelijakých magorů a podivných existencí. Ve finále tam normálně nemluvil snad už vůbec nikdo.(8.5.2009)

<< předchozí 1 2