poster

Řetězová zpráva

 • USA

  Chain Letter

 • Slovensko

  Reťazová správa

Horor / Thriller

USA, 2010, 96 min

Externí recenze k filmu (7)

 • CinemaView.sk (Martin Zielosko) ***

  "Reťazová správa si určite nájde svojich fanúšikov medzi milovníkmi hororov ako sú séria Saw či Texaský masaker motorovou pílou. Pre ostatných divákov zapadne do zabudnutia ako horor s nevyužitou myšlienkou a tým ofačovaným vrahom s reťazami. Film sa predsa len niečím popýšiť môže. Kameraman Philip…" (více)

 • FanMovie.cz (Jakub Pech) odpad!

  "Ale citací, ať už chtěných či mimoděk přejatých, je víc; z úvodního sprchového mžiku je vyloženě znát režisérův „originální“ nápad připomenout klasické Psycho, zatímco konotace chřestících řetězů a pekelnického Hellraisera je spíše náhodná. Míchají se tak vlivy nadpřirozených hororů i krvavých…" (více)

 • Filmserver.cz (Eda Spáčil) *

  "Technofobní zabiják posílá řetězové zprávy a ty, kteří je nepřepošlou dál, zabije... řetězem. Jestli neuposlechnete tohle varování, nepřijdete sice o život, ale o devadesát minut, které by se daly využít mnohem zajímavěji, určitě." (více)

 • MovieMania.sk (Marek Gurský) *

  "Reťazové správy som nikdy neposielal ďalej. Pokiaľ nebudú obsahovať formulku „Ak túto správu nepošleš 5 ľuďom do 24 hodín, tak ešte raz uvidíš Reťazovú správu“, tak to rovnako zostane aj naďalej. Toto by bola jediná (a oprávnená) výnimka." (více)

 • MovieZone.cz (Matěj Svoboda) *

  "Ale i když přehlédneme logické kiksy, pořád nám tu zbývá jen parta zoufale nesympatických a šablonovitých herců (ty jsi černoch, tak přežiješ, ty jsi hezká, tak ukážeš kozy, ty jsi taky hezká, ale slušná, tak budeš hlavní hrdinka a ty jsi idiot, takže ti řetězem rozdrtíme hlavu), kterým nelze…" (více)

 • Nekultura.cz (Petr Nagy) odpad!

  "Řetězová zpráva se stala z vůle svého jediného hlavního tvůrce podivným žánrovým hybridem, který je ve výsledku stejně podprůměrným hororem, jako společenskokritickým thrillerem. Deon Taylor natočil snímek plný klišé, postrádající zcela atmosféru i tvůrčí invenci, neslaný nemastný co se týče…" (více)

 • Topzine.cz (Pavlína Nouzová) odpad!

  "Působí mírně úsměvně, když film, který tedy staví na moderních technologiích, je plný technických nepřesností. Bohatě stačí do uší bijící „Přišla vám řetězová zpráva“, což s chutí hlásí počítače všech teenage hrdinů. Umí i váš kompjůtr rozeznat normální mail od řetězového hoaxu?" (více)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace