Moji kamarádi Tygr a Pú: Tygr a Pú v muzikálu

Animovaný / Rodinný

USA, 2009, 60 min

David Hartman

Předloha:

Alan Alexander Milne (kniha)

Dean Stefan

Musím uznat, že animace je opravdu příšerná. To je ale malému dítěti většinou úplně jedno. Pro cílovou skupinu (předpokládám děti do 8 let) je příběh pěkný a postavičky okouzlující. Svůj účel to tedy plní.(11.6.2011)

• packa

V práci jsem dostal bojový úkol, šéfově dvouleté dcerce jsem pustil pohádku dle jejího výběru. Její ručička nešťastně nahmatala tuhletu hrůzu. Člověk by i překousnul, že je to dějově o ničem, ostatně nejsem cílová skupina. Co má ale sakra znamenat ta příšerná animace? Dílko vypadá, jako by ho narychlo spíchnul nějaký nadšenec, který se sotva začal učit používat počítač! V některých scénách se "animátorům" nepodařilo postavičky udržet při zemi, takže zvířátka se jakoby vznáší nad zemí! Textury vypadají extrémně plastikově, asi jako první pixarovky z osmdesátých let. Nemluvňatům to snad stačit může, ale co chudáci dospělí? Odpad jako vyšitý. Ještě že se toho nedožil chudák Walt. Johne Lassetere, dělejte s tím něco...(24.3.2009)

• otík

Rozhodně horší než klasické příběhy Medvídka Pú, písničky snesitelné, ale žádné velké kouzlo nemají, animace 3D hrozná, naštěstí dobrý český dabing - hlavní postavy Medvídka a Tygra mluví tak, jak jsme zvyklí.(19.8.2017)

• CornelieJame

No nevím jak tuhle pohádku komentovat při vzpomínce na originálního starýho méďi pú se mě chce brečet nechápu proč všechno takhle mrvijou. Kde sou ty časy kdy se použila tužka a papír? Dávám 2 hvězdičky a to jen za uvodní písničku "my sme šťastná rodina" na zbytek se nedalo koukat to digitální zpracování je prostě hnus(4.2.2011)