poster

Moji kamarádi Tygr a Pú: Tygr a Pú v muzikálu

 • USA

  My Friends Tigger & Pooh: Tigger & Pooh And A Musical Too

Animovaný / Rodinný

USA, 2009, 60 min

Režie:

David Hartman

Předloha:

Alan Alexander Milne (kniha)

Scénář:

Dean Stefan

Hudba:

Andy Sturmer
 • majo25
  **

  Animácia nie je tak zlá, ako ju poniektorí opisujú, akurát je v pomyslení na pekné Disneyho 2D animácie ťažšie stráviteľná. Po čase sa na ňu ale dá zvyknúť. Horšie je to už s príbehom, ktorý je určený pre až príliš malé deti, s menšou dávkou humoru a naviac je strašne uspievaný. To mi na ňom vadilo zo všetkého najviac a aj preto patrí medzi to najslabšie s tematikou medvedíka Pú, aké sa kedy vyrobilo.(28.3.2020)

 • CornelieJame
  **

  No nevím jak tuhle pohádku komentovat při vzpomínce na originálního starýho méďi pú se mě chce brečet nechápu proč všechno takhle mrvijou. Kde sou ty časy kdy se použila tužka a papír? Dávám 2 hvězdičky a to jen za uvodní písničku "my sme šťastná rodina" na zbytek se nedalo koukat to digitální zpracování je prostě hnus(4.2.2011)

 • Pethushka
  ***

  Musím uznat, že animace je opravdu příšerná. To je ale malému dítěti většinou úplně jedno. Pro cílovou skupinu (předpokládám děti do 8 let) je příběh pěkný a postavičky okouzlující. Svůj účel to tedy plní.(11.6.2011)

 • packa
  odpad!

  V práci jsem dostal bojový úkol, šéfově dvouleté dcerce jsem pustil pohádku dle jejího výběru. Její ručička nešťastně nahmatala tuhletu hrůzu. Člověk by i překousnul, že je to dějově o ničem, ostatně nejsem cílová skupina. Co má ale sakra znamenat ta příšerná animace? Dílko vypadá, jako by ho narychlo spíchnul nějaký nadšenec, který se sotva začal učit používat počítač! V některých scénách se "animátorům" nepodařilo postavičky udržet při zemi, takže zvířátka se jakoby vznáší nad zemí! Textury vypadají extrémně plastikově, asi jako první pixarovky z osmdesátých let. Nemluvňatům to snad stačit může, ale co chudáci dospělí? Odpad jako vyšitý. Ještě že se toho nedožil chudák Walt. Johne Lassetere, dělejte s tím něco...(24.3.2009)

 • otík
  **

  Rozhodně horší než klasické příběhy Medvídka Pú, písničky snesitelné, ale žádné velké kouzlo nemají, animace 3D hrozná, naštěstí dobrý český dabing - hlavní postavy Medvídka a Tygra mluví tak, jak jsme zvyklí.(19.8.2017)