Reklama

Reklama

Alien Trespass

  • USA It Came from Beyond Space (pracovní název) (více)
Trailer

Obsahy(1)

Príbeh začína v roku 1957. Sústreďuje sa na postavy astronóma Teda Lewisa a čašníčku Tammy. Ted sa chystá osláviť výročie svadby so svojou milovanou ženou a Tammy si chystá plány do budúcna. Ani jeden ešte netuší, že ich život sa výrazne zmení príchodom mimozemskej lode. Z tej vykráča mimozemšťan Urp, ktorý pomocou Tammy a Teda chce chytiť zlé monštrum, ktoré taktiež bolo na palube vesmírnej lode a utieklo. (Skleni)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (23)

B!shop 

všechny recenze uživatele

Strasna volovina. Ale musi se tvurcum nechat, ze snaha o vzhled padesatkovejch becek se docela dari. Radne naivni sceny, samozrejme zastaraly triky a vzhledove presnej vyber hercu. Bohuzel tady pozitiva konci, celej film je o tom, jak se nekolik skupinek mota ruzne po meste a v okoli a obcas vyskoci divnej mimozemstan a necha z nich jen blivajz a takle to de furt dokola, film nema zadny vtipny sceny, takze je to docela nuda a opruz a jediny stesti, ze to ma jen 80 minut. ()

zelvopyr 

všechny recenze uživatele

Film je točený jako "vtipný". Problém je v uvozovkách. Minimálně první polovinu tohoto scifi retrobéčka mě štvou cukající koutky a mrkání herců -- určitě je něco špatně, když se bavějí víc než divák. Nicméně... závěr se mi vyloženě hodně líbil, takový nějaký bych mezi svými oblíbenými padesátkami uvítal. ()

Reklama

LIVINGDEAD 

všechny recenze uživatele

Krásné barvy, roztomilé stvoření z vesmíru...... ale jinak NUDA, NUDA a NUDA !!!!!..................Akce filmu se točí v roce 1957. V Kalifornské poušti se rozbije mimozemská loď. Z lodě utíká vražedná bytost - Ghota, která chce zabít všechny živé organismy na Zemi. Z lodě vyleze také mimozemšťan Urp, který je lidstvu nakloněn. Ten se převtělí do místního astronoma Teda Lewise. Spolu se servírkou Tammou se pokusí zachránit svět.... ()

DJ Obelix 

všechny recenze uživatele

Úvodem musím říci, že jsem byl zklamán. Na tento nenápadný počin jsem se těšil, ale moje očekávání nebyla naplněna. A to z jednoho prostého důvodu. Jako milovník letitých naivních monster filmů jsem se vždy s ironickým úsměvem bavil nad samotným snímkem a čekal jsem, že v tomto příběhu najdu nějakou přidanou hodnotu, která by mi snímek ještě zpříjemnila. Ovšem nestalo se - tohle je totiž přesně ten samý monster movie, jen je natočen o 50 let později. Ovšem na druhou stranu nutno říci, že s láskou. Nechybí vůbec nic - policista před penzí, napomádovaní teens, vědec s dýmkou u pusy a samozřejmě hlavní nestvůra, na kterou je nejlepší zbraní aplikace soli. Je to naivní, herci přehrávají a divák se baví. Tedy jen v tom případě, že jste měli podobné filmy rádi i předtím. Nic víc zde totiž nenajdete... ()

Hellboy 

všechny recenze uživatele

No, tvůrci tohoto snímku by si měli vzít příklad z Garth Marenghi's Darkplace. Jinak samozřejmě pokud divák zná filmy, ze kterých si Alien Trespass utahuje, tak si to užije trochu víc...ale ne o moc. Jedná se především o snímek It Came From Outer Space / Návštěva z vesmíru (1953). Prostě pořád se zamýšlím nad tím, proč to nevyšlo, ale nejsem si jistej, čím to je. Protože na papíře, teoreticky, by to měla bejt skvělá sranda. Jenže je to prostě nezábavná nuda.... ()

Galerie (17)

Zajímavosti (1)

  • Film má rovnaký audio-vizuálny tvar, ako pôvodný film The War of the Worlds (1953). Ide totiž o obľúbený film režiséra R.W. Goodwina. (Skleni)

Reklama

Reklama