Reklama

Reklama

Alien Trespass

  • USA It Came from Beyond Space (pracovní název) (více)
Trailer

VOD (1)

Obsahy(1)

Príbeh začína v roku 1957. Sústreďuje sa na postavy astronóma Teda Lewisa a čašníčku Tammy. Ted sa chystá osláviť výročie svadby so svojou milovanou ženou a Tammy si chystá plány do budúcna. Ani jeden ešte netuší, že ich život sa výrazne zmení príchodom mimozemskej lode. Z tej vykráča mimozemšťan Urp, ktorý pomocou Tammy a Teda chce chytiť zlé monštrum, ktoré taktiež bolo na palube vesmírnej lode a utieklo. (Skleni)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (23)

DJ Obelix 

všechny recenze uživatele

Úvodem musím říci, že jsem byl zklamán. Na tento nenápadný počin jsem se těšil, ale moje očekávání nebyla naplněna. A to z jednoho prostého důvodu. Jako milovník letitých naivních monster filmů jsem se vždy s ironickým úsměvem bavil nad samotným snímkem a čekal jsem, že v tomto příběhu najdu nějakou přidanou hodnotu, která by mi snímek ještě zpříjemnila. Ovšem nestalo se - tohle je totiž přesně ten samý monster movie, jen je natočen o 50 let později. Ovšem na druhou stranu nutno říci, že s láskou. Nechybí vůbec nic - policista před penzí, napomádovaní teens, vědec s dýmkou u pusy a samozřejmě hlavní nestvůra, na kterou je nejlepší zbraní aplikace soli. Je to naivní, herci přehrávají a divák se baví. Tedy jen v tom případě, že jste měli podobné filmy rádi i předtím. Nic víc zde totiž nenajdete... ()

LIVINGDEAD 

všechny recenze uživatele

Krásné barvy, roztomilé stvoření z vesmíru...... ale jinak NUDA, NUDA a NUDA !!!!!..................Akce filmu se točí v roce 1957. V Kalifornské poušti se rozbije mimozemská loď. Z lodě utíká vražedná bytost - Ghota, která chce zabít všechny živé organismy na Zemi. Z lodě vyleze také mimozemšťan Urp, který je lidstvu nakloněn. Ten se převtělí do místního astronoma Teda Lewise. Spolu se servírkou Tammou se pokusí zachránit svět.... ()

Reklama

jonyyy 

všechny recenze uživatele

Tak chobotničák Ghota, nebo jak se jmenoval, mohl být maličko míň odfláknutý, ale jinak je to parádni retro pocta sci-fáckým padesátým letům. Parádní kostýmy, herci, rekvizity a prostředí, některý výkony a přehrávání už byly horší. Po zhlédnutí jsem dostal stašnou chuť si pustit originální The blob. 60% ()

Sobis87 

všechny recenze uživatele

Chápu, o co se tvůrci snažili, jen se jim to moc nepovedlo. Alien Trespass měl být pastyšem, či snad přímo parodií sci-fi filmů z 50. let, přičemž je vtipný snad jen tím, že je úmyslně stejně "hloupý" jako tehejší filmy, herecké projevy jsou stejně toporné a monstra směšná. Tvůrci, zdá se, důkladně nastudovali dobové filmy a tak svůj film zasadili do americkýho předměstí 50. let, které jakoby vypadlo z instruktážních filmů té doby, zaplnili ho šablonovitými postavičkami, bohužel se jim ale nepodařilo vytvořit atmosféru tolik typickou pro své předobrazy a celé to navíc pohřbili příliš nažehleným a technicky dokonalým vizuálem. Aspoň toho technicoloru mohli využít, film by hned vypadal mnohem lépe. Potenciál tohoto díla je značně nevyužitý, pro diváka neznalého kinematografie, na kterou se odkazuje, se může jednat o těžce stravitelný film, přesto si ale tvůrci získali mé sympatie, že se o něco takového pokusili...škoda že celou dobu jeli jen na půl plynu a vznikl ne až tak vtipný brak, u kterého jsem se chvílemi i dost nudil. 50% ()

Joe321 

všechny recenze uživatele

Náhodou... mě to jako nadšenému sci-fíčkaři přišlo náramně roztomilé. Úžasná hudba i výprava spolu s hereckými výkony tomu dává příjemnou retro atmosféru, která aspoň u mě fungovala. Nejde o parodii, ale o snahu natočit obdobu černobílých sci-fi filmů a to se podle mě povedlo. Nepřišlo mi to nudné ani zdlouhavé. Možná to není tak naivní jako padesátá léta, ale to by dneska zase moc nezabralo. Jenni Baird je neskutečně krásná a Robert Patrick slušně hlásí. I díky nim jsem si film opravdu užil. -"Laura McBride is having an emergency. A giant monster, she said." -"Laura is Susie McBride's kid sister, isn't she? That's a... That's one classy chassis." ()

Galerie (17)

Zajímavosti (1)

  • Film má rovnaký audio-vizuálny tvar, ako pôvodný film The War of the Worlds (1953). Ide totiž o obľúbený film režiséra R.W. Goodwina. (Skleni)

Reklama

Reklama