poster

Rodina a já (TV pořad)

Rodinný

Česko, 2008, 20 min

 • hippyman
  **

  původní myšlenka kdesi hodně v jádru možná i dobrá, ale to provedení v podobě vykonstruovaných scének s dementními dialogy a ztrémovanými dětičkami je prostě a jednoduše na pěst - no posuďte sami... 30%(2.3.2009)

 • Handle
  ***

  Jsou díly, které mě baví a zajímají a jsou díly, které hned vypnu.. Záleží na tématech..(15.8.2009)

 • Mariin
  **

  Psychologové radí tam, kde je to zvorané. V podstatě jsou to jen návody ke strategii, nikoliv výzvy k lásce, pokoře a poslušnosti mravním principům.(1.10.2010)

 • igi B.
  *

  Ponejvíce rádobymudrovné bláboly kombinované s ochotnickými scénkami prezentovanými mladou čudlárnou teplenovelového typu. Asi potěr z Jámudámu nebo Dámujámu nebo tak... Pro koho a proč je vyráběn tento pořad mi opět uniká, už vidím, jak se večer typická televizní RODINA schází u stolu i krbu, lože nevyjímaje a SPOLU probírá, cože se to zase chytrého o sobě dozvěděli... Veřejnoprávě marnost nad marnost. - - - P.S. Fakt dojemné je počíst si v pisskuzi k pořadu na stránkách ČsTv - viz: http://www.ceskatelevize.cz/porady/1128654162-rodina-a-ja/diskuse/ a JÁ hnedle už trochu chápu >smysl< téhle matérie... %-/ - - - - - (Sledováno nahodile na >familiérním prostoru< , hodnocení 77., komentář zde jako sedmý /...božínku, tolik rodinného neštěstí.../ - 22.9.2011)(22.9.2011)

 • petaspur
  **

  Komentování problémů, které přináší život, je celkem zajímavé, ale samo o sobě nic nevyřeší. Hrané scénky pak balancují na hraně přehrávání a trapnosti, což mne často od dalšího sledování odpudí. Pořad mohu doporučit spíše lidem, kteří o svém životě nemají jasnou představu a nemají si s kým o problémech pokecat při fotbalu, kávě či hraní piškvorek.(20.10.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace