Reklama

Reklama

Jimmy Monroe a Paul Hodges jsou newyorští policisté, kteří byli po nepovedené akci na tři měsíce suspendováni a byl jim pozastaven plat. Jimmymu se to vůbec nehodí, protože potřebuje zaplatit svatbu své dcery. Proto se rozhodne prodat unikátní baseballovou kartu z roku 1952. Když ji ale nabízí k prodeji, je obchod přepaden a kartu mu ukradne zloděj Dave. Jimmy a Paul se vydávají po stopě baseballové karty, Dava dopadnou, ale on ji už nemá, protože s ní zaplatil za drogy. Dealer jim je ochoten kartu vrátit, pokud najdou jeho ukradené auto. Vůz se jim podaří po krátké době objevit, ale v jeho kufru je spoutaná Mexičanka Gabriela, manželka zavražděného drogového bosse. Osvobodí ji a žena jim dá flashku s cennými informacemi o prodeji drog. Aby získali ukradenou kartu zpět, rozhodnou se zaplatit kauci za Dava a nutí ho, aby ji dealerovi ukradl. (TV Nova)

(více)

Videa (2)

Trailer 1

Recenze (738)

Psema 

všechny recenze uživatele

Willis vydělává (jako nyní skoro pořád) na nájem. Smith uspokojuje ego mediální děvky, o kterou je zájem (plní si sen). Morgan řve, protože si myslí, že je vtipný (na rozdíl od 30 Rock ale není). A Scott si hraje na parkouristu, ačkoliv má o 20 kilo svalů víc než kaskadér, který otočený zády přeskakuje cihlové zdi (paradoxně nejvtipnější scéna). Jinak řečeno: Nejzbytečnější film roku, u něhož není nejhorší podprůměrný scénář, nýbrž nulová snaha tvůrců přijít s něčím vlastním a pokusit se dělat věci trochu jinak. Čekám, kdy se ozve Bruckheimer, že má pro Smithe připravený třetí National Treasure. ()

Tom Hardy 

všechny recenze uživatele

Říkat o Poldech, že jsou špatným filmem Kevina Smithe je nepřesné. Správně je to takhle: Je to jen nadprůměrná žánrovka režiséra Kevina Smithe. Má slušný scénář, několik opravdu vtipných momentů a šlapající ústřední dvojicí. Kultovka z toho nekouká, ale fanoušky žánru, kterým vadí, že se dnes všude brousí slovní hrany, Poldové potěší. Jako upomínka zlaté doby, díky které se mnoho z nás stalo celoživotními filmovými konzumenty, totiž fungují více než dobře. ()

Reklama

dobytek 

všechny recenze uživatele

Tento typ filmů byl IN tak před dvaceti lety. Točit tohle v roce 2010 působí jak exhumace filmový mrtvoly. Možná bych to ještě pochopil u nějaký režisérský nuly, ale v případě Kevina Smithe mě to dost nemile překvapilo. Jestli byly ve filmu možná 3 vtipný momenty, tak je to moc. A Tracy Morgan to je vyloženě hereckej omyl. Vzhledem k tomu, že prakticky od první do poslední minuty ze sebe chrlí nějaký rádoby vtipný hlášky, tak jsem myslel, že to snad ani nedokoukám. Pro mě naprostý zklamání. ()

3DD!3 

všechny recenze uživatele

Slabé. Ne tak strašné jak jsem myslel, ale pořád nic moc. Původní název, PÁR ČŮ*ÁKŮ, by vážně pasoval líp. takoví dva exoti se už ve filmu nepromenádovali hodně dlouho. Bruce má blbou roli a je očividně jen pár momentů, které si při hraní užíval. Tracy "Šimpanz" Morgan je strašný a jeho pitvoření pohřbívalo většinu filmu do kytek. Kevin Smith nezvládá akci a dialogy, které bohužel nepocházní z jeho mozkovny, mají světých chvilek jen pár. Fuckování, ikdyž povedené, není všechno a na upomínku starých dob COP OUT není dostatečně dobré. Ztráta času. Kéž by se Smith s Willisem dali radši do jiného filmu. ()

Zeck 

všechny recenze uživatele

Smrtonostná zbraň 21. století. Willis a Morgan se ze začátku nezdají, jako dobrá policejní dvojka do komedie. Přesto si diváka během první půlhodiny získají geniálními dialogy. Příběh je jednoduchý, ale okořeněný různými zádrhely. Celý film doplňují kvalitní minipříběhy - placení svatby, manželčina nevěra, pošťuchování s kolegy. Všechno do sebe dobře zapadá a to jsem dlouho u policejní komedie neviděl. Konec je trochu odfláklý, podaný standartně, žádná gradace, ale to asi k tomuto filmu patří. Film obsahuje i spoustu narážek na jiné filmy. Začátek nic neslibuje, dokonce to může nerozhodného diváka naprosto odradit od dalšího sledování, kdo ale vydrží příjde si na své. 80% 19.07. 2010 ()

Galerie (42)

Zajímavosti (20)

  • Smith se označuje za velkého fandu Bruce Willise. Ten sám krátce po premiéře filmu Smrtonosná past 4.0 (2007), ve kterém se Smith objevil v jedné z menších rolí, prohlásil, že by si rád v jednom ze Smithových snímků zahrál. Nakonec to však bylo studio Warner Bros., které Willise do filmu navrhlo a přičinilo se o jejich spolupráci. (Gman)
  • V jedné ze závěrečných scén filmu, kdy Jimmy Monroe (Bruce Willis) tahá kolegu na balkon, si můžete všimnout, že ho v záběrech drží strídavě levou a pravou rukou i rozdílným úchopem. (kikikrikri)

Související novinky

Hans Zimmer složí hudbu k dvojce Top Gunu

Hans Zimmer složí hudbu k dvojce Top Gunu

22.10.2018

Oscarový skladatel Hans Zimmer (Temný rytíř, Počátek) a Harold Faltermeyer (Top Gun, Tango a Cash) budou společně skládat hudbu k vysoce očekávanému pokračování Top Gun: Maverick. Pro Faltermeyera,… (více)

Johnny Depp jako kanadský superpolda

Johnny Depp jako kanadský superpolda

20.08.2014

Pokud znáte hrubozrnnou tvorbu Kevina Smithe (Clerks, Clerks 2), dobře víte, že je mimo Poldů s Brucem Willisem prostá velkých hvězd. V několika Smithových filmech se sice objevil jeho kamarád Ben… (více)

Další smithovka bez Jaye a Boba

Další smithovka bez Jaye a Boba

08.07.2010

A taky bez vulgárního humoru a popkulturních odkazů. Po krimikomedii Poldové zkusí Kevin Smith další nový žánr – horor. Přesněji řečeno – politický horor. Projekt Red State není žádnou novinkou,… (více)

Willis a Foxx zahájí palbu...

Willis a Foxx zahájí palbu...

21.03.2010

...na všechno, co jim přijde do cesty během pátrání po ukradeném mikročipu. Zahrají si totiž ústřední duo v adaptaci hitové videohry Kane & Lynch. (Anti)hrdiny „third-person“ střílečky firmy… (více)

Reklama

Reklama