• D.Moore

Tohle že natočil Kevin Smith? To i Táta na plný úvazek byl mnohem smithovitější. Poldové jsou divní. Jejich scénář není tak šťavnatý, jak bych čekal, jednotlivé momenty, u kterých jsem se pousmál, bych spočítal na prstech jedné ruky. Smith navíc rozhodně není režisér akčních scén a v tomhle svém nejnovějším počinu ke všemu podezřele odbývá i většinu konverzaček, Tracy Morgan není herec a už vůbec ne komik, záporáci jsou směšní (ale většinou neúmyslně), nelíbila se mi ani hudba... Jediná jistota Poldů má pleš a jmenuje se Bruce Willis. Jenže i on už nám několikrát ukázal, že si ze sebe umí legraci dělat mnohem lépe.(9.7.2011)

• Faustka

Omračující cop-ňoumové v přemrštěné (ú)tlemovce. Vyšťavenej matador Bruce Willis s přisátou koulí na noze: dementním raplem Tracy Morganem, tou směšnou figurou, jenž je do češtiny obdařen hlasem pro mě nesnesitelným – skřehotalem Martinem Sobotkou(tím zhoubným nádorem české dabingové elity; za všechny jeho zmršené role tuhle jedinou: „Temný Joker – Heath Ledger“ jehož bezostyšně zneuctil, a to tomu břídilovi nikdy neodpustím. Tímto nemůžu být zcela objektivní, ale to nic nemění na faktu, že jsou Poldové pouze usmoleným výstřelkem Kevina Smithe.(1.12.2010)

• gogo76

Tento filmový omyl ma svojím pomerne vysokým hodnotením na csfd prekvapuje. Humor je to z veľkej časti dosť trápny, niekoľkokrát som váhal, či to nemám vypnúť. Ale je tu Willis, vravím si, tak aspoň kvôli nemu to pretrpím. Popravde len kvôli nemu, inak by som filmu nedal ani šancu. Veľmi často som Willisa načapal pri "hereckom výkone", ktorý mu neprináleží a pripomína skôr herca "C" kategórie. Väčšina vtipov je trápnych, fakt nemusím počúvať negra ako si to na záchode užíva a serie poriadne hovná...Filmové odkazy a vžívanie sa do filmových rolí je tiež poriadny trapas, ktorý nefunguje. Nebyť S. W. Scotta a jeho pádu pri pokuse o rabovačku, tak sa ani nezasmejem. Úplná zbytočnosť nehodná mena a účasti B. Willisa. 40%.(26.6.2013)

Předně musím zdůraznit, že dvojka suspendovaných policejních detektivů po zmrvené akci (tohle už tady bylo asi stokrát) Bruce Willis a nepříliš známý černošský herec Tracy Morgan, jsou naprosto super, a to samé se dá prohlásit i o obsazení všech vedlejších rolí. Ovšem bratři Cullenové dodali režiséru Kevinu Smithovi zhusta průměrný scénář, který obsahuje snůšku všech schémat, které už byly k vidění v mnoha jiných filmech podobného ražení. Příběh točící se okolo ukradené vzácné baseballové kartičky, která má pro tátu Willise vzhledem k blížícímu se termínu svatby jeho dcery cenu zlata, protože za její prodej by pokryl náklady svatby a ještě by mu něco zbylo, je sám o sobě nápadem velmi průměrným a následné zpracování nemá mnoho akčních momentů, jak by se dalo předpokládat, protože má kartičku v moci nebezpečný drogový dealer obklopený bandou nohsledů, ale je spíše sledem narážek na jiné filmy kriminálního žánru. Tahle komedie se pochopitelně nevyhýbá ani hrubozrnným gagům, které ve Smithově režii jsou podávány velmi neotřele, v rukou jiného režiséra by ani trochu nefungovaly. Vzhledem k průměrnosti scénáře je asi od poloviny filmu jasné, jak to celé dopadne, a i když jsem si v průběhu snímku říkal, že je to přece jenom film od Kevina Smithe a ten vždycky přidá něco navíc, tak tentokrát jsem se zmýlil. Dopadlo to absolutně předvídatelně, až téměř bez nápadu. Smith tentokrát neprovokuje, jen zpočátku se naváží do filmů, jako je třeba Purpurová růže nebo Zjizvená tvář, ale nefunguje to tolik úderně, protože přiznejme si, kdo z příznivců těchto zmíněných filmů zavítá do kina na průměrnou komedii Poldové? Vtipných gagů je v této komedii poměrně dost, a to hlavně v první polovině a nejvíce se o ně stará Tracy Morgan, který si svou živelnou komikou ukradl tak trochu film pro sebe, ale Willis je zdatný parťák a i on nezůstává své postavě nic dlužen a solí jednu hlášku za druhou. A díky těmto dvěma hvězdám se film dá vidět, ale nic nového pod sluncem nepřinesl, akce bylo poskrovnu a nebyla ani nijak extra natočena. Pro mě průměrně zábavný film. 60%(17.6.2010)

Nerada porovnávam, ale tentokrát si jednoducho nemôžem pomôcť. Cop Out mi celú dobu pripomínalo Smrtonostnú zbraň po 23 rokoch. A je jasné, že tieto dva filmy sú neporovnávateľné, no inšpirácia tam istotne bola. Najmä ak si mal Rigsa pôvodne zahrať Bruce Willis. Cop out je komediálny, miestami silený, americký a priemerne fungujúci.(12.7.2010)