• Faustka

Omračující cop-ňoumové v přemrštěné (ú)tlemovce. Vyšťavenej matador Bruce Willis s přisátou koulí na noze: dementním raplem Tracy Morganem, tou směšnou figurou, jenž je do češtiny obdařen hlasem pro mě nesnesitelným – skřehotalem Martinem Sobotkou(tím zhoubným nádorem české dabingové elity; za všechny jeho zmršené role tuhle jedinou: „Temný Joker – Heath Ledger“ jehož bezostyšně zneuctil, a to tomu břídilovi nikdy neodpustím. Tímto nemůžu být zcela objektivní, ale to nic nemění na faktu, že jsou Poldové pouze usmoleným výstřelkem Kevina Smithe.(1.12.2010)

• Segrestor

Takovou přehlídku trapností jsem už dlouho neviděl. Smith zde naprosto ztrácí soudnost a předkládá neakční a nevtipný film, který není ani parodií, ani satirou a ani nějakou filmařsky zmáknutou podívanou. Na tomhle se nemohl nikdo udělat. Obstarožní Brus Vyhrys už svého vysmátého Butche z Pulp Fiction asi nezopakuje. Zde je jen jako do očí bijící reklamní panák, prostě ten kluk z plakátu a ten takzvaný hláškující černoch Tracy Morgan? No tak to je debil, přátelé. Film o tom, jak Willis se svou opičkou pobíhají po městě a tak nějak křečovitě se snaží zaujmout coolovostí, není pro každého. Ostatně jako všechny Smithovy filmy. Tenhle je ale vhodný snad pro náruživé opilce, kteří se smějí i vlastnímu odrazu v louži chcanek. Nakonec ale mi to nedalo a zkusil jsem to ještě jednou. Trochu jinýma očima, jak se říká. Asi jde o náladu nebo situaci, ale nyní mi ten film přišel trochu lepší a doknce jsem tam i pár vtipných scén našel. Možná, kdyby dvě hlavní role sehrál někdo jiný, nebylo by to tak trapné a mohl by z toho být další nemainstreamový khůl zážitek. 1,4(16.3.2012)

• paascha

Kdyby tam hrál jen Willis, bylo by to trapné a debilní, ale budiž, co může zestárlá akční hvězdice vypotit jiného? Jenže nehrál. Vedle něj, před ním, za ním, pod ním a vůbec všude byl ten strašnej vřeštící vopičák, co mě celou dobu strašně sral! Mám totiž za sousedy stejný Bubu, co jen řvou, vřískaj, skáčou a házejí po sobě kamenama, nebo čím, vařejí smradlavý sračky, co páchnou jako tisíc sloních hoven, a když si chtěj udělat hezký den, musejí se nejdřív navzájem zmlátit a pokopat. Takže jsem trochu zapšklý. Chápete, ne?(3.11.2010)

• choze

Spíš Brain Out. Totální demence. Morgana a Scotta zastřelit, Willisovi vrazit facku a poslat ho točit pátou SMRTONOSNOU PAST a tohle celé co nejrychleji zapomenout. Au au au...(3.11.2010)

Tracy Morgan a Bruce Willis to mi nějak nejde dohromady. Ale na druhou stranu celkem pohodová a koukatelná krimi komedie. Nemůžu si pomoc ale Paul byl někdy až moc přehnaný. ( Hodnocení: 6/10 )(30.6.2012)

• - Pre dvojicu hercov Bruce Willis a Kevin Pollak sa jedná o tretiu spoluprácu. Zahrali si spolu už vo filmoch Môj sused zabijak (2000) a Rukojemník (2005). (AdamesWWE)

• - Jasonu Mewesovi byla nabídnuta role, ale kvůli natáčení jiných filmů musel odříct. (TomikZlesa)

• - Po změně názvu z A Couple of Dicks ("Dvojice detektivů", ale Dick je též anglická nadávka do přirození) na A Couple of Cops se vynořila řada spekulací, zdali není opět Smith tlačen studiem k méně problematickému názvu (měl veliké problémy se svým předchozím filmem Zack a Miri točí porno (2008)). Sám Smith k tomu řekl, že titul byl pouze pracovní a že k jeho změně dojít muselo, aby mohl být film propagován v televizi před devátou hodinou večerní. (CrypzzXD)