• Segrestor

Takovou přehlídku trapností jsem už dlouho neviděl. Smith zde naprosto ztrácí soudnost a předkládá neakční a nevtipný film, který není ani parodií, ani satirou a ani nějakou filmařsky zmáknutou podívanou. Na tomhle se nemohl nikdo udělat. Obstarožní Brus Vyhrys už svého vysmátého Butche z Pulp Fiction asi nezopakuje. Zde je jen jako do očí bijící reklamní panák, prostě ten kluk z plakátu a ten takzvaný hláškující černoch Tracy Morgan? No tak to je debil, přátelé. Film o tom, jak Willis se svou opičkou pobíhají po městě a tak nějak křečovitě se snaží zaujmout coolovostí, není pro každého. Ostatně jako všechny Smithovy filmy. Tenhle je ale vhodný snad pro náruživé opilce, kteří se smějí i vlastnímu odrazu v louži chcanek. Nakonec ale mi to nedalo a zkusil jsem to ještě jednou. Trochu jinýma očima, jak se říká. Asi jde o náladu nebo situaci, ale nyní mi ten film přišel trochu lepší a doknce jsem tam i pár vtipných scén našel. Možná, kdyby dvě hlavní role sehrál někdo jiný, nebylo by to tak trapné a mohl by z toho být další nemainstreamový khůl zážitek. 1,4(16.3.2012)

Paráda. Oddychová a vtipná buddy komedie. Bruce Willis má zase rodinný problémy a nemá na zaplacení svatby svojí dcery, čehož s chutí využívá slizkej Jason "Earl" Lee. Kvůli tomu se Willis vydá prodat drahocenou baseballovou kartičku, kterou mu ukradne Stifler atd. atd... Prostě je to prdel a parťáka tam Willisovi dělá srandovní černoch. Moc nechápu, kdo s tím filmem může mít problém.(6.5.2010)

• Cervenak

Povedal som si, že to v sebe nechám trochu dozrieť a napíšem komentár až na druhý deň po pozretí. Problém je, že dnes už si na ten film spomínam len veľmi matne. Určite tam bol nejaký hysterický, neustále bľačiaci a zúfalo nevtipný černoch. Bol tam Willis, ale nehláškoval, žiadnu hlášku si nepamätám. Potom tam bol Stifler a mal asi o 30 kilo viac než ten kaskadér, ktorý zaňho predvádzal parkour. No a ešte si spomínam, že tam bolo málo akčných scén a že som bol za to vďačný, pretože ak Kevin Smith niečo totálne nezvláda, tak sú to práve akčné scény. 5/10(18.4.2010)

• Hal_Moore

Kevin Smith je výborný režisér, ovšem když točí filmy dle svých scénářů. Cop Out je rutina od začátku až do konce. Ke zlepšení bohužel nepomáhá ani Bruce Willis, ani Tracy Morgan. Je smutné sledovat jejich vzájemné hašteření, protože ti dva se k sobě vůbec nehodí, ani když se tak očividně snaží o opak. Akční scény postrádají patřičný drive a když se Kevin Smith dostane ke svému oblíbenému humoru, tak není vůbec vtipný. Bohužel k tomu, aby se divák u filmů Kevina Smithe bavil, bude nejspíš muset točit filmy dle scénářů svých a nikoho jiného. Poldové mají průměrného záporáka, nesehranou a dohromady nepasující hlavní dvojici a co je nejhorší - nemají ani špetku humoru (scéna s vyslýcháním byla ta nejnevtipnější, co jsem v komediích viděl za nejméně poslední rok). Místy jsem sice uvažoval o alespoň průměrném hodnocení s tím, že přeci jen nějaké větší pozitiva najdu, leč marně. Je to škoda pro celý buddy žánr, kdy jindy už se to má povést než s Kevinem Smithem za kamerou a Brucem Willisem před ní. Jediným plusem, díky kterému jsem ty dvě hvězdy prostě dát musel, je Seann William Scott. Jedině scény s ním za něco stály, ty si budu pamatovat ještě dlouho.(27.9.2010)

• Faustka

Omračující cop-ňoumové v přemrštěné (ú)tlemovce. Vyšťavenej matador Bruce Willis s přisátou koulí na noze: dementním raplem Tracy Morganem, tou směšnou figurou, jenž je do češtiny obdařen hlasem pro mě nesnesitelným – skřehotalem Martinem Sobotkou(tím zhoubným nádorem české dabingové elity; za všechny jeho zmršené role tuhle jedinou: „Temný Joker – Heath Ledger“ jehož bezostyšně zneuctil, a to tomu břídilovi nikdy neodpustím. Tímto nemůžu být zcela objektivní, ale to nic nemění na faktu, že jsou Poldové pouze usmoleným výstřelkem Kevina Smithe.(1.12.2010)

• - Scénář byl v roce 2008 na takzvané Černé listině (listina nejlepších nezprodukovaných scénářů). (CrypzzXD)

• - Když se v restauraci baví Jimmy (Bruce Willis) a Roy (Jason Lee) o Avině svatbě, pojmenuje Roy Jimmiho "Serpico", čímž ho přirovná k Franku Serpicovi, skutečnému newyorskému policistovi, který v roce 1971 svědčil proti zkorumpovaným kolegům a o němž byl natočen film Serpico (1973), kde si hlavní roli zahrál Al Pacino. (Koldyn)

• - Při výslechu na policejní stanici, kdy Paul Hodges (Tracy Morgan) cituje hlášky z některých filmů, zmíní i "Yippee-ki-yay, motherfucker!", a Jimmy (Bruce Willis) na to: "Tenhle film neznám." Přitom tuto hlášku použil Bruce Willis v každém díle série Smrtonosná past. (Guilemot)