Nastala chyba při přehrávání videa.
 • genetique
  ***

  Aj keď je pravda, že Willis mal zatiaľ v každom buddy-movie lepšieho parťáka, tak ani on tomu v tomto filme veľmi nepomohol. Morgan prehrával ako nafetovaná amatérska herečka na konkurze v hollywoodskom štúdiu a Willis sa zas miestami tváril akoby bol po mŕtvici, pretože jeho mimika bola veškerá-žádná. Ukryvdil by som im, keby som nepovedal, že tento film mal pár naozaj skvelých a vtipných momentov, ale Smith v týchto vodách plávať nevie. Vtipné scény boli celkom dobre zvládnuté, ale ich načasovanie a striedanie s akčnými malo niekedy dosť veľkú odchýlku. Scenár žiadna výhra, ale takisto ma vôbec neurazil. 65%.(7.6.2010)

 • Faustka
  **

  Omračující cop-ňoumové v přemrštěné (ú)tlemovce. Vyšťavenej matador Bruce Willis s přisátou koulí na noze: dementním raplem Tracy Morganem, tou směšnou figurou, jenž je do češtiny obdařen hlasem pro mě nesnesitelným – skřehotalem Martinem Sobotkou(tím zhoubným nádorem české dabingové elity; za všechny jeho zmršené role tuhle jedinou: „Temný Joker – Heath Ledger“ jehož bezostyšně zneuctil, a to tomu břídilovi nikdy neodpustím. Tímto nemůžu být zcela objektivní, ale to nic nemění na faktu, že jsou Poldové pouze usmoleným výstřelkem Kevina Smithe.(1.12.2010)

 • 666teen
  *

  Jak se tomu říká, když někdo schválně strčí prsty pod rozjetou cirkulárku? Pokus o omyl? Demence? Nedostatek soudnosti? No, je to celkem asi jedno. Namachrovanou hvězdu rozhodně nezachrání buddy-kámoš, který by potřeboval intenzivní léčbu. Psychiatrickou nejlépe. A nebo poladit mozkovnu tím stříbřitým kotoučem. Všechno špatně. To, že Bruce cituje všechny zásadní filmy, kromě Pasti, je satanžel jeden z nejslabších momentů...(15.3.2014)

 • Shit
  ***

  Docela fajn zavzpomínání na takový ty detektivní buddies komedie z 80tých 90tých let, kdy to docela frčelo, akorát Kevin Smith se tak strašně snaží vytvořit přesnej prototyp těhle filmů (Jeden z dvojice ukecanej šašek, druhej zase vážnej), že to působí děsně křečovitě, protože je každej charakter hodně přestřelenej a z toho nevypadává ani celkem trapně předpisově nemilosrdnej záporák, kterej by za každou chybku svých lidí sekal hlavy, nicméně i tak je to zábava a hodně mě bavil Seann William Scott, kterej je tu fakt perfektní prudič.(6.6.2010)

 • Gilmour93
  ***

  Kdysi byla v Hollywoodu založena škola, kterou navštěvovali výhradně černošští herci, což možná zavání rasovou diskriminací, ale předpokládám, že to byl cílený záměr zakladatelů (producentů), kteří chtěli vyplnit mezeru na trhu. Mezi vyučované předměty patří: Afektovanost, Uřvanost, Kulometná mluva, Trapnost a Troušení bonmotů o černošském útlaku. Závěrečná zkouška spočívá v tom nepustit nikoho dvě hodiny ke slovu a znechutit náhodně vybraného diváka sebelítostným monologem. K pilným studentům, co úspěšně absolvovali a visí jim diplom na zdi (M.Lawrence, C.Rock, O.Jones, C.Tucker) teď přibylo nové jméno: Tracy Morgan. Ten na základě výjimečných studijních výsledků dokonce dostal i stipendium.. Samoúčelně vulgární film, s kterým si Smith zahrál Ruskou ruletu o svou pověst. Kulka z hlavně nevyšla, nicméně žánr buddy movie dostal další zásah na komoru. Poslední skaut byl asi opravdu poslední...(21.5.2012)

 • - Pre dvojicu hercov Bruce Willis a Kevin Pollak sa jedná o tretiu spoluprácu. Zahrali si spolu už vo filmoch Môj sused zabijak (2000) a Rukojemník (2005). (AdamesWWE)

 • - Po změně názvu z A Couple of Dicks ("Dvojice detektivů", ale Dick je též anglická nadávka do přirození) na A Couple of Cops se vynořila řada spekulací, zdali není opět Smith tlačen studiem k méně problematickému názvu (měl veliké problémy se svým předchozím filmem Zack a Miri točí porno (2008)). Sám Smith k tomu řekl, že titul byl pouze pracovní a že k jeho změně dojít muselo, aby mohl být film propagován v televizi před devátou hodinou večerní. (CrypzzXD)

 • - Když se v restauraci baví Jimmy (Bruce Willis) a Roy (Jason Lee) o Avině svatbě, pojmenuje Roy Jimmiho "Serpico", čímž ho přirovná k Franku Serpicovi, skutečnému newyorskému policistovi, který v roce 1971 svědčil proti zkorumpovaným kolegům a o němž byl natočen film Serpico (1973), kde si hlavní roli zahrál Al Pacino. (Koldyn)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace