Komentáře uživatelů k filmu (2)

  • Karlos80
    ***

    Lehce nadrpůměrné poliziesco. Film má pevný příběh, ale slabší spiknutí, akce je pomalejší než u jiných žánrovek,hlavní roli zde vytvořil příjemný Maurizio Merli, opět s knírkem a opět jako nekompromisný inspektor, tentokráte ale Murri, který chce pomstít smrt své manželky a dcery (která se mu při každé násilné situaci, vybavuje jako zlý sen, divákovi ve flashbacích, ale až těsně před konce vlastně zjistíme jak dopadly, šikovné). Na filmu mi občas vadilo že byl místy nepřehledný, že skákal s jedné scény na druhou, bez sebemenší spojitosti, navíc některé byly nutno přiznat trochu odbyté. Vypečený a překvapivý konec na nádraží ušel, stejně tak jako velká motocyklová honička na začátku. Navíc ještě nikdy jsem neviděl Merliho v žádném filmu z toho žánru co by milence, v tomto případě s velmi příjemnou Silvií Dionisiovou (v jedné scéně totál nahá!). Po vizuální stránce velmi dobrý, hudba taky ušla, i když místy to byly spíše jakési napjaté zvuky jak z nějakého westernu.. 3/5*(22.1.2010)

  • vitekpe
    ***

    Lehce nadprumerne dilko s milostnou linkou mezi komisarem Merlim a neprilis zajimavou Silvii Dionisio. Honicka na motorkach fajn. Pohledna Liana Trouche tez potesi.(18.4.2014)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace