B-GIRL je moderní příběh o vzpouře proti nepřízni osudu. Nadanou newyorskou tanečnici okolnosti donutí hledat svoji vnitřní sílu v tom, co dokonale ovládá – v breakdance. Ve filmu plném tanečních kreací zazářily přední osobnosti breakdancové scény jako Jules „Lady Jules“ Urich (členka „Beat Freaks“, účastnice soutěže MTV America’s Best Dance Crew; Nakládačka, Set Up 2) nebo Ivan „Flipz“ Velez (Divoký Stomp, Honey, Nakládačka, Rebelka) a řada vynikajících jmen současného mužského breakdance: FleaRock, Legacy, Remedy, Steelo a další. (Magic Box)

Koffe odpad!

Opravdu lituju toho, že ten maník tam u těch kontejnerů to nedotáhl do konce. A mimochodem ta její matka vypadala líp než ona, ona vypadala tak na 30, možná že jí i bylo a byla nesympatická. ()

agent0111

z tance jakozto takoveho vidite minimum, stopaz je na tuhle nudu prehnana, herecke vykony odpovidaji lidem z ulice, scear si psali asi take sami... nerad to delam ale poprve udeluji pouze jednu hvezdicku. 15% ()

LarisaDavid

Béčko - keby aspoň hudba bola fajn. Na začiatku sa mi páčilo, že to nemá dej ako u všetkých ostatných filmoch tohto druhu, ale potom zase tá "crew"..... ()