poster

Gú gú datte neko de aru

 • japonský

  グーグーだって猫である

 • japonský

  Gou-Gou datte neko de aru

 • anglický

  Gou Gou, The Cat

Drama

Japonsko, 2008, 116 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • T2

  Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $3,348,973(8.8.2010)

 • vitekpe
  ****

  Docela hezkej japonskj dojak, kterej tahne predevsim puvabna herecka a zpevacka Kyôko Koizumi. Ta kocka je tam vlastne jen tak jako mimochodem, a neni v deji temer vubec dulezita. P.S.: ...pobavilo me, jak ta parta holek kolem Asako (hlavni hedinka) simulovala stari, nacez vyrazily do mesta vyzkouset si jake to je byt stara/stary...par takovejchle zajimavech momentu tam je, ale predevsim je to melodrama. Takze tak.(9.4.2012)

 • strougy
  ****

  Slečna Asako žije osamělý život oddaný pouze své práci a společnost jí dělá pouze tým prapodivných spolupracovnic a milovaný kocourek. Po jeho smrti a delší době strávené truchlením se nakonec rozhodne pořídit nového kocourka aniž by tušila, co vše se s příchodem Gou Goua změní... Ano, mezi japonskými dramaty nepředstavuje Gou Gou, The Cat nic výjimečného, avšak přesto za vidění stojí. Minimálně kvůli přirozené Kyoko Koizumi v hlavní roli, příjemné kombinaci humoru a romantiky a také díky krásnému kocourkovi, který mé kočkovité šelmy milující srdce moc potěšil. V určitých chvílích sice film tlačí až příliš na plačtivou notu a občas se humor zvrhává v trapně působící japonské pitvoření, přesto jako příjemná jednohubka na dlouhé odpoledne Gou Gou zcela obstojí. Slabší 4*.(15.3.2010)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace