poster

Co život dal a vzal (TV film)

 • Kanada

  Matters of Life and Dating

 • slovenský

  Láska, kde ju nečakáš!

Drama / Komedie / Romantický

Kanada / USA, 2007, 84 min

Komentáře uživatelů k TV filmu (6)

 • MaMitti
  *

  Ani nevím za co ta jedna hvězdička....(23.4.2012)

 • paascha
  *

  Téma je vážné, zpracování tragické. Jediné, co mě zaujalo, byla určitá část obrazů v galerii, ale rozhodně ne všechny. A to bylo všechno(7.1.2010)

 • Terva
  *

  Námět - Linda Dackman. Scénář - Nina Colman. Možná to měla režírovat taky žena, nebyla by to potom taková trapárna.(23.7.2011)

 • dopita
  *

  Televizní film kterej se plácá na rozmezí romanťáku, komedie a dramatu. Já nejsem ženská, takže se těžko můžu vžít do situace hlavní postavy, ale aspoň budiž tvůrcům ke cti, že se na téma rakoviny psu rozhodli natočit film. Bohužel film, jehož kvality jsou prachbídný. Od začátku do konce spousta plků pořád o tom samém. Navíc hlavní postava mě byla dosti nesympatická. Slabota.(8.1.2010)

 • Tiiso
  *

  Pointou filmu zřejmě mělo býti, že i když člověka potká menší či větší životní tragédie, neměl by klesat na mysli a z hlavou vzhůru kráčet dál. Tuto pointu se tvůrcům svým způsobem podařilo snímkem divákům předeslat. Hlavní ženskou postavu obsadili docela charismatickou herečkou, která se před kamerou snažila seč jí síly stačili. Nepodařilo se jí, ale stát se po celý příběh být uvěřitelná a já jsem se nezbavil pocitu jejího přehrávání. Ve zpracování je všude cítit televizní zpracování, příběh je jasně čitelný a předvídatelný. Dialogy jsou napsané stroze a dabing podprůměrný. Ostatní herecké výkony postrádají výjimečnost a originalitu. Takže i přes zajímavý námět byl scénář napsán slabě a snímek vyznívá silně podprůměrně.(7.1.2010)

 • Zu162
  ***

  Ricki Lake mam moc rada z Vzala jsem si mrtvého muže nicméně film opravdu nestojí za podívání.(7.1.2010)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace