Kočka a internet (amatérský film)

Krátkometrážní / Komedie / Drama

Česko, 2007, 14 min

Jana Podlipná

Komentáře uživatelů k amatérskému filmu (4)

Dobře, tak ani já nepošlu tento filmeček do hlubin modrých čtverečků. A také už nebudu denně online 30 hodin, pokusím se to zredukovat na 24.(4.6.2009)

Příjemně originální snímek se zajímavou atmosférou, který jakkoli vychází z komiksové předlohy, netrpí dojmem upachtěné adaptace - zato komiksovost je z něj silně cítit (a voní!).(9.3.2009)

Komiksové podání na téma jak přestat se závislotí na internetu:) Má to vtip, prostě Mikoláš:-)(13.3.2009)

Pekné farby, málo sýte, málo farebné, celkom dobrá hudba, snaha vytvoriť tajomnú, zvláštnu atmosféru sa celkom darí, najmä vďaka hudbe, ale scenár je dosť blbý. Hlavná protagonistka sa neustále opakuje a overuje:,,Naozaj chceš prestať..?´´, čo začne aj napriek krátkosti tohto filmu liezť veľmi skoro na nervy. Herci jednoznačne prehrávajú, najmä ,,závisláčka´´. Vďaka môjmu prvému kontaktu s filmom z tejto kategórie, teda nezávislých, natočených doslova ,,na kolene´´, mi tento fakt dosť prekáža. Dojem z filmu a hodnota sa mi následne stráca, pretože to herci skazili. Režisér ale v pohode, až na tie dialógy príliš sa preťahujúce a dosť trápne, celkom v pohode. Aj keď bol záver predvídateľný.(30.1.2010)