Bruce Springsteen with the Sessions Band: Live in Dublin (koncert)

Hudební / Dokumentární

USA, 2007, 130 min

Chris Hilson

Komentáře uživatelů ke koncertu (7)

Nádherný koncert, skvělé písně a vynikající Bruce.(5.1.2015)

Než jsem si tento koncert pustil, tak jsem si o něm nic nezjistil. Proto jsem byl překvapen skladbou písniček, protože jsem očekával klasické Springsteenovi hity. Ale překvapený jsem byl moc příjemně, skvělý koncert(17.4.2019)

Úžasný koncert, kdy Big Boss i pozměnil některé své písně do irského stylu. 100%(15.3.2012)

Moc hezký a skladbou písní překvapivý koncert. Snad jen některé do nudy natahované skladby jsou malinkou vadou na kráse. Ta kapela je úžasná!(23.5.2020)

A mně se to zrovna líbilo. Kromě asi 2 písniček, které bych dokázal i přeskočit, jsem tam nenašel slabší místo, u kterého bych se nudil. To spojení Springsteena a poměrně velké kapely v irském stylu je trošku netradiční a při prvním pohledu mě napadlo, jestli tam těch muzikantů není nějak moc, a i když občas bych ubral malinko z dechové žesťové sekce, tak musím říct, že u naprosté většiny písniček to klape naprosto skvěle. Ano, kdyby se Bruce zcela zcela zpronevěřil svojí tradiční hudbě a veškerou další tvorbu zaměřil tímhle směrem, asi by se to mnoha lidem nelíbilo, ale takhle pro jednou je to velice zajímavý počin. Za mě plný počet, je to koncert, který mě velice mile překvapil. EDIT 28.8.2017 Po skoro třech letech jsem si to dal znovu a ... užil si to snad ještě víc než poprvé:). I když je tam několik momentů, kdy 1) Bruce vypadá, že docela v tranzu a 2) v té kapele to vypadá, že si každej dělá, co chce, tak ve výsledku to neskutečně šlape. Snad jen drobná připomínka: nemám nic proti jeho manželce, ale mám dojem, že černošská vokalistka Cindy Mizelle ji hravě strčí do kapsy, co se hlasu týká. To jen tak na okraj:).(4.10.2014)

Skvělé! Nic víc.(5.2.2018)

• Lukoh

Po vzhliadnutí asi 60-tich minút z tohoto koncertu som musel túto púť ukončiť. Bruce pre boha, nebolo tam moc tých trubiek, husiel a hlavne muzikantov? Vráť sa k štýlu čo si hrával, inak z teba bude tuctový spevák na vianočných trhoch...(13.6.2013)