East Side Story

Carlos Portugal

Carlos Portugal

Kostýmy:

Jerry Carnevale

Průměrně zpracované béčkové dílko, průměrně zahrané, ale s dobře vykreslenými charaktery, poměrně pěkným, byť nedotaženým, příběhem, jehož závěr je celkem předvídatelný, avšak chybí mu výraznější gradace a napětí. Dá se to dokoukat bez většího pocitu, že člověk ztrácí čas.(17.7.2017)

• Adiemus

Film, který se pár hodin po zhlédnutí vykouří z hlavy.(5.10.2010)

Největší úlet bylo podívat se na tenhle film. Gayská čtvrť a vůbec celé to bylo o teplouších, jako nic proti, ale musela jsem se často smát i celkem vážným situacím. Můžu říct, že jsem se bavila a celkově mi celý snímek přijde celkem na úrovni a skvěle propracovaný a s výborným příběhem, stačí se jen povznést nad homosexualitou. Výborné zpestření nudného večera! Jediné co bylo špatné byla kamera, chvílemi mi přišla jako amatérská než profesionální. Zajímalo by mě jestli se na takovýto typ filmu dívají jenom homosexuálové, nebo i my heteráci, protože si myslím, že každý musí mít odlišný názor na celý tento film.(14.4.2012)

zvláštní. Nebylo to tak špatný ale ta kamera byla totálně otřesná a docela mi vadili i ty záběry na obličej z 10cm že šli snad vidět i póry na pokožce, ale jinak to ušlo. /// "takovou ty šlapce plesknu"/// pěkná scéna s alkoholiky(2.3.2011)

Docela mě tento film překvapil, čekala jsem spíš další amatérský film s herci, kteří spíš předstírají, že hrají, než aby hráli, ale to jsem se opravdu hodně spletla! Herci a jejich výkony byly naprosto věrohodné a kamera byla naprosto v pořádku ... Sice má tento film docela obyčejný námět, ale Carlos z něj udělal opravdu zajímavý krásný a vtipný film, který jsem určitě neviděla naposledy. Atmosféra filmu je opravdu pohodová a ta romantika je tam hodně cítit ... Dokonce se ve filmu ani neobjevil někdo, koho bych na obrazovce nemohla ani vystát ať už vzhledově, nebo jako postava, a i když mi Pedro tak nějak neseděl, nedokážu říct, že bych jeho postavu nenáviděla ... Takže si tento film můžu zařadit do své sbírky mých oblíbených LGBT filmů a být na to právem hrdá.(26.3.2014)