poster

Fading of the Cries

Akční / Fantasy / Horor

USA, 2010, 94 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Kreso
  odpad!

  Tak tohle je opravdu to nejhorší, co se kdy na, promiňte, že to sem zařadím, filmové scéně objevilo. Efekty na nic miliardy zombií objevucjících se odnikud, které neumějí ani přelézt nízký plot? (Narážím na scénu v kostele, kde se zastavili před lanem). A nebo nevlezou do vody? No dobře no, dejme tomu nový nápad, ale budiž. Jenže ten největší průser je asi herecký výkon každého jednotlivého herce (kromě Grimy z LOTRa). Slečna je naprosto otřesná, chvíli je zticha pak ji však opět popadá hysterický amok. Tenhle film bych postavil na místo vyjímečného trestu v ČR a USA bych jím nahradil trest smrti. Hnus, odpad, nicota, prázdnota - konečná - 0% !(19.8.2011)

 • AArrxen
  odpad!

  Tak tento film jsem si musel zastavit už v sedmnácté minutě, abych začal psát a vůbec byl schopen udržet myšlenku. Začíná to celkem pěkně, flashbackem z minulosti chlapíka, který ztratil ženu. Pak bum, o 14 let později (pěkné číslo, většinou jsou to 2-3-4 roky). Dcera teenagerka, která oslovuje matku jen jménem, bere si náhrdelník, rychle vysvětlí, že byl strýčkův, temný efekt, kterého jsi nevšimne, jde ke staré budově dát si pár vodek s kamarádkou, a najednou PRÁSK, horda démonů jí zabije kámošku, objeví se napudrovaný stereotyp amerického puberťáka s katanou, a začnou utíkat. Schovají se do malého kostelíku, aby byli znovu napadeni, utekli skrz neskutečně hlubokou tajnou chodbu do neskutečně velkého podzemí. DOKONALOST! :D Ta nejkrutější splácanina všech možných nápadů z fantasy filmů s velmi uspěchaným vysvětlením, o CO tam vlastně jde, jen aby zbylo místo na víc akce, víc démonů a víc laciných CGI efektů. Hudba je tak strašně dramatická, že asi nebudu dnes spát, a honičky spolu se soubojovými scénami jsou jen k smíchu (démoni neumí lézt po žebříku a bojí se do kostela a do vody, běhají a chodí kdy se to hodí. Démon, který se propadl mostem byl vrchol D:) Hlášky se snaží být tak hluboké, že se nad nimi jen směji, vysvětlení jakékoliv debilní otázky, kterou těžce labilní Sarah položí je ještě vtipnější :) . Ach bože, ten konec, za tten rádoby plot twist a ukončení, za ten bych si vyškrábnul obě oči... Kdokoliv tento film vymýšlel, musel hulit skvělý model, a já bych ten model chtěl taky. Objektivně musím dát Odpad!, ale chtěl bych tomu opravdu dát pět hvězdiček, protože jsem se královsky bavil. (Neviditelné plus za holku v bílém turbanu, co požírá klukovu sestru a za Grímu Červivce v roli...erm...nekromancera? Mno dobře, assasin co se mění v hejno vran je docela cool)(23.1.2014)

 • SOLOM.
  *

  Fantasy příběh vystřižený jak z nějaké pohádky, ale jen do doby, než uvidíme jeho vizuální podobu. Brian Metcalf byl pro mě velkou neznámou, ale zaujalo mě jedno jméno v hereckém obsazení. Nebyl jím nikdo jiný než herec Brad Dourif, člověk který propůjčil hlas panence Chucky. Divák však již po prvním minutách pochopí, že tady se rozhodně o kvalitní podívanou jednat nebude. A to jsem ani nemusel vidět nízké hodnocení na internetu. Jde jen o další céčkový počin, který mi velmi brzy doslova vyšumí z paměti. Chabé vizuální / speciální efekty však nejsou největší slabinou toho filmu, protože i mezi nimi se dalo najít několik výjimek, které zas až tak špatně nevypadali. Kupříkladu jeden z čarodějových ochránců – vrah, který se dokázal proměnit v hejno vran, nevypadal zas až tak zoufale. Mnohem horší už to však bylo se ztvárněním některých lokalit (viz prostory pod kostelem), nebo samotné digitální mrtvé oči démonů a zástupu nemrtvých. Za vůbec nejhorší považuji samotný scénář, plný stupidních dialogů a nelogických situací a prkenné herecké výkony většiny zúčastněných. A to se tu kupříkladu objevil představitel Kevina z Prciček Thomas Ian Nicholas. Tomu to však v teen komediích svědčí mnohem více, nežli v hororovém filmu. 20%(23.5.2017)

 • MartinezZ
  odpad!

  Ježkovy voči, temné fantasy zombie amatérské video?!?! Od kdy scénáře píší chovanci psychiatrických ústavů? Durza z Eragona se trochu přeorientoval v magickém zaměření a jeden hloupý maník ho přivolal zpět na zem - ne, samozřejmě že ne, ale zloun je Durzovi hodně podobný. V každém případě je tahle "školní práce" vyložená hovadina, v naprosto všech ohledech, na které si v souvislosti se slovem "film" vzpomenete.(23.7.2011)

 • ricci.s
  **

  Asi takto: Bolo to neskutočne zlé. Tento film by si normálne zaslúžil vyhrať zlatú malinu a zaslúži si aj odpadové hodnotenie. Od dark phantasy obvykle čakám nejakú úroveň, najmä čo sa týka vizuálu, ale tuto to zlyhalo, a poriadne. Čo sa týka samotného námetu, tam ani nemám čo vytknúť. Keďže sa jedná o súboj dvoch hlavných hrdinov so zlým čarodejníkom a jeho démonmi, tak je jasné, že nás čaká množstvo akcie, súbojov a naháňačiek. To je vlastne jediný dôvod, prečo nedám odpad - aj napriek všetkému negatívnemu film nenudí. Ale to spracovanie, to je nočná mora. Ešte nikdy v živote som nevidel fantazijný film, v ktorom by boli také otrasné digitálne efekty, miestami ma až bolelo na to pozerať. (Nedám to do čiernych čísel, ale čoskoro to tam možno skončí - a bolo by to úplne zaslúžené. Klobúk dolu, pán režisér, že si niečo také vypustil do sveta).(27.4.2011)