Water Power

• USA Enema Bandit (více)

whack

Skutočný príbeh amerického násilníka Michaela H. Kenyona, ktorý v šesťdesiatych a sedemdesiatych rokoch obťažoval ženy. Podarilo sa mi zohnať bohužiaľ asi len skrátenú verziu (71 min), ale aj v nej bolo dostatok úchylností a necenzurovaných porno scén. ()

Slasher

Příběh násilníka, který trestá své ženské oběti klystýrem. Většinou jim pohrozí pistolí, donutí je k felaci, vyhoní si na na ně a nakonec vytáhne klystýrovou soupravu, aby je doslova očistil od všech sraček - tedy sračky chápe jako nahromaděný hřích (většinou spojený se sexem) či co. Ono to zní jako blbost, ale skutečně se tak nějak stalo - jako živoucí předloha posloužil jistý Michael H. Kenyon, známý také jako Enema Bandit. Jelikož režisérem tohoto filmu je nechvalně proslulý Shaun Costello (FORCED ENTRY), jedná se o docela syrovou podívanou, do níž jsou plynule zakomponovány porno záběry. Bohužel (já to nemusím) dojde i na výkaly, respektive proud vystřikovaný po klystýru ze zadku dvou holek. Ale ještě se to dalo, nebyly to žádný šišky:) Ke kontroverzi směřuje také scéna dvou sester, dělajících si dobře. Solidní výkon podal Jamie Gillis jako hlavní hrdina. WATERPOWER je docela zajímavým kouskem, není to jen nějaký stupidní béčko péčko. Na druhou stranu ani žádná velká sláva... Lepší 3*. ()

Karlos80

Shaun Costello a jeho další 70s hard-core/XXX sleazy bizarnost, hotovej extrém, místy doslova fekál, pro někoho nejspíš těžko stravitelnej a odpornej, jinak ale roughies klasa, jakých v tý době vznikaly tucty, a jak píše Slasher nebylo to rozhodně jen stupidní péčko, film měl rozhodně zajímavý příběh, který se skutečně odehrál a takovým já dávám vždy přednost! Gilllis si to ve své roli evidentně užil a byl i krásně přesvědčivý, ostatně jako v jiných filmech. Frank Zappa dokonce o titulním hrdinovi z tohoto filmu, složil skladbu, pod názvem "Illinois Enema gangster". Viděl jsem 81. minutovou anglickou verzi, kde snad nic podstatného nechybělo. ()

kaylin

Zdá se skoro až překvapivé, že kolem takové úchylky je možné vystavět relativně funkční thriller. Naplno se ale ukazuje, že pornografie, respektive hardcore erotika může být součástí filmu a umocnit zážitek, nikoli jen jitřit fantazie a sloužit jako něco, co motivuje k onanii. Jenže tohle jsou spíše výjimky než pravidlo. ()

• Film byl částečně natočen podle skutečných událostí, kdy sexuální maniak Michaela H. Kenyon známý jako Enema Bandit aplikoval svým obětem klystýr. (Rugero)