Rodrigo sa zamiluje do krásnej Gavioty. Sľúbi jej, že sa o rok vráti, keď dokončí štúdium, a zoberie si ju. Po jeho odchode Gaviota zistí, že je tehotná. Vydá sa preto hľadať Rodriga do Londýna, ale padne do rúk bandy priekupníkov. Tí ju predajú do parížskeho nevestinca... (oficiální text distributora)

Marek1991

Sledoval som túto telenovelu lebo ma opantala, bola taká iná, celkom aj zaujímavá, možno aj kvôli postave Gavioty a herečke, ktorá ju hrala, ale zas z toho bolo cítiť len lacný brak, hádky, intrigy, zápletky, hlúpe dialógy, takže hodnotím ako hodnotím. ()

HOCKEYKA

Horsia kopia telenovely Ked budes moja.Herci su menej atraktivni (azda len s vynimkou Rodriga),no a vrcholom je obstarozna Gaviota,uz na prvy pohlad absolutne nevhodna na ulohu neposkvrnenej panny.Na Palomu sa to nechyta ani zdaleka. ()

elanista1

Len za 2, lebo je to priamy obraz telenovely Ked budes moja. Je to sice velmi zdlhave a dalo by sa to o polovicu skratit, ale take su uz telenovely. K hodnoteniu tunajsich obyvatelov sa vyjadrovat netreba, vacsinou zaryti odporcovia telenoviel, ktori nevideli ani polovicu jedneho dielu a zakonite hadzu odpady, esteze sa tymto hodnotenim neriadim. ()

aliajas odpad!

A pozor!!! toto nie je len o tom, že je to telenovela, pretože som už zažila aj zaujímavú telenovelu. tu je problém v niečom úplne inom. Ak ste videli Palomu - a ja som sa tomu v našej domácnosti nemohla tak úplne vyhnúť - tak sledovaním tejto telenoveli si len doslova zopakujete jej dej. Videla som len pár scénok , no aj toľko stačilo na to, aby som zistila, že jedinou zmenou sú iný herci a produkt, ktorý pestujú. Zbytočné plítvanie materiálu. To by už fakt bolo také náročné zmeniť aspoň niečo? ()

• Písně, které v seriálu zpívá Gaviota, ve skutečnosti nazpívala její herecká představitelka Angélica Rivera. Album k telenovele obsahuje celkem 18 skladeb, z nichž 6 zpívá Angélica. (fiLLthe3DD)
  • Zatímco v originále s názvem Café con Aroma de Mujer (od r. 1993) se zápletka příznačně točí okolo sběračů kávy, zde je tomu jinak a sklízejí se listy agáve, ze kterých se vyrábí tequila. (fiLLthe3DD)