Rodrigo sa zamiluje do krásnej Gavioty. Sľúbi jej, že sa o rok vráti, keď dokončí štúdium, a zoberie si ju. Po jeho odchode Gaviota zistí, že je tehotná. Vydá sa preto hľadať Rodriga do Londýna, ale padne do rúk bandy priekupníkov. Tí ju predajú do parížskeho nevestinca... (oficiální text distributora)

HOCKEYKA

Horsia kopia telenovely Ked budes moja.Herci su menej atraktivni (azda len s vynimkou Rodriga),no a vrcholom je obstarozna Gaviota,uz na prvy pohlad absolutne nevhodna na ulohu neposkvrnenej panny.Na Palomu sa to nechyta ani zdaleka. ()

Marek1991

Sledoval som túto telenovelu lebo ma opantala, bola taká iná, celkom aj zaujímavá, možno aj kvôli postave Gavioty a herečke, ktorá ju hrala, ale zas z toho bolo cítiť len lacný brak, hádky, intrigy, zápletky, hlúpe dialógy, takže hodnotím ako hodnotím. ()

pugs odpad!

"Po jeho odchode Gaviota zistí, že je tehotná. " To hovorí za všetko. Keď skončí v tom nevestinci, zase sa ponúkne nejakému týpkovi a nasledujú hádky, zmierenie, hádky, zmierenie... Furt to isté narvané do 200 na hovno častí. ()

matthew.17

Remake slávnej Keď budeš moja. Len s tým rozdielom, že tu boli všetci herci vedľajších postáv sympaťáci, takže sa to aj dalo pozerať. Ale 40ročný herec a herečka v Kristových rokoch aby hrali pannu a panica ktorí spoznajú prvú "čistú lásku?" Halooo ()

Mire

Čistá láska?? Nie, čistá sračka :)) Nemám to moc vo zvyku, ale za Isadoru ktorá je jednoducho hovorovo povedané "jebačka", dávam jednu hviezdičku :) ()

Simo16 odpad!

Pardon, preriekol som sa.Ako prvé čo v telke uvidím, keď prídem zo školy je toto tu.Až potom , keď si uvedomím čo za hovadinu to sledujem, prepnem na nejaký iný program, kde samozrejme taktiež beží telenovela.Čo mám pozerať, aby som sa týmto sprostostiam konečne vyhol? ()

elanista1

Len za 2, lebo je to priamy obraz telenovely Ked budes moja. Je to sice velmi zdlhave a dalo by sa to o polovicu skratit, ale take su uz telenovely. K hodnoteniu tunajsich obyvatelov sa vyjadrovat netreba, vacsinou zaryti odporcovia telenoviel, ktori nevideli ani polovicu jedneho dielu a zakonite hadzu odpady, esteze sa tymto hodnotenim neriadim. ()

eFrankie odpad!

Moje babička to sleduje a uplně to hltá... občas mám dojem, že jí u toho raní mrtvice jak to neskutečně prožívá... Kéž by bylo možné dát ještě něco horšího než odpad.. ()

aliajas odpad!

A pozor!!! toto nie je len o tom, že je to telenovela, pretože som už zažila aj zaujímavú telenovelu. tu je problém v niečom úplne inom. Ak ste videli Palomu - a ja som sa tomu v našej domácnosti nemohla tak úplne vyhnúť - tak sledovaním tejto telenoveli si len doslova zopakujete jej dej. Videla som len pár scénok , no aj toľko stačilo na to, aby som zistila, že jedinou zmenou sú iný herci a produkt, ktorý pestujú. Zbytočné plítvanie materiálu. To by už fakt bolo také náročné zmeniť aspoň niečo? ()

cookman odpad!

Někdy mám pocit,že tyto telenovely dávají jen,aby ušetřili peníze a vůbec jich nenapadne,že by vydělali,kdyby místo tohoto pustili něco aspoň trochu normálního ()

mafianis

Velmi, velmi slabé a bezduché kopírovanie legendárnej Ked Budeš moja...snažil sa akurát tak Sergio Sendell v roli Arona ()