Zabijáci ze střední (TV film)

• Kanada

Joel Snowden

Scénografie:

James Purvis
  • blackrain

Vždycky jsem si říkala, že děti nemůžou za činy svých rodičů a neměly by si za ně nic vyžírat, ať už jejich rodiče udělali cokoliv. Jenže to si nemyslel duch zavražděného, který stále prahne po pomstě a jako nástroj pomsty si vybral studentku. Ta má plnit jeho vůli. Čas k vyřízení posledních účtů právě nastal. Samotného ducha bohužel za celý film ani jednou neuvidíme. To je docela škoda. Ale nebudu si ani představovat, jak by to dopadlo. Jeho "přítomnost" naznačují pouze červené oči hlavní postavy, která však nemá o ničem ani potuchy. Místo herců a hereček tu máme přehlídků modelů a modelek. Atmosféra filmu připomíná jeden díl ze seriálu pro teenagery. Přitom z toho mohl být slušný horor. Nechala jsem se do sledování snímku uvrtat jedním puberťákem, který nešetřil slovy chvály. Asi si vezmu červené kontaktní čočky a půjdu ho po nocích strašit, aby poznal jak vypadá horor z první ruky.(6.11.2009)

• Erinye

Tento film, jestli se tomu tak dá vůbec říkat, jsem si koupila ve "výhodném balíčku", kde mě zaujal jiný film. A když už jsem ho měla doma, tak jsem si řekla, že se na něj podívám. Musím ovšem zkonstatovat, že to pro mě bylo utrpení. Herecké výkony veskrze žádné, zápletka ubohá, kamera amatérská. A to jsem se na to dívala jen jedním okem (ne, že bych neměla obě..:-), ale radši jsem u toho něco dělala, protože to se vážně nedalo. A horor se tomu nedá říkat ani náhodou, ani parodie to nebyla. Jednoduše řečeno "odpad".(12.1.2012)

• MM_Ramone

Už som ja veru všeliakých zabijákov videl. Voči niektorým pociťujem silný rešpekt. Nerád by som sa stretol s Jasonom Voorheesom, Mike Myersom či texaským Leatherfaceom. No mnohí mi boli skôr smiešni. Ako napríklad títo "Zabijáci zo strednej". S nimi by som to vybavil rýchlo a nekompromisne tak ako major Terazky z "Čierných barónov". Oknom by som ich vyšmaril a ešte by som ich vo vzduchu do rici nakopal. Takáto pubertálna banda školákov veru nevidesí tak ostrieľaného horrorového borca ako som ja. *(27.9.2017)

• Folky

Podle obsahu to znělo jako takové tupé béčko. Tak to kupodivu vůbec není. Je to ještě mnohem horší. Je to neuvěřitelně nudná blbos ne které není vůbec nic dobrého, ani průměrného, jen podprůměrného.Scénář je pitomý až to bolí, herci neumějí hrát a jsou nesympatičtí a díky obrazu se na to ani nedá koukat. 0%(1.8.2012)

• Sociopath

Čím začať? Otrasný obraz, predvídatelnosť, nesympatická hlavná hrdinka (ktorá, aj keby si na ksicht dala kilo omietky by nebola hodná ani toho, aby som o ňu oprel trojkolku), hudba ako z lacného porna, flashbacky, z ktorých by rozbolela hlava aj Bezhlavého jazdca a korunuje to hláška "Myslím, že budu zvracet...", ktorá vystihuje celý film.(27.1.2011)