Stan Helsing je smolař, toužící se stát zpěvákem, pracuje však v půjčovně videokazet. O halloweenu dostane za úkol doručit kazetu na maškarní večírek. Do dodávky naloží své přátele, Teddyho v kostýmu supermana, Miu převlečenou za sexy roztleskávačku a ex-přítelkyní Nadine která jde za indiánku. Do cesty se jim však připlete šestice legendárních hororových padouchů. Freddy Krueger, Michael Myers, panenka Chucky, Leatherface, Jasona Voorheese a Pinhead, se spojí v této bláznivé parodii na nejúspěšnější horory všech dob. (oficiální text distributora)

Campbell

Nu což já se občas i bavil. Je pravda že film je děsně blbej a většinou spíše nevtipnej. Ale prostě jsem nedokázal vypnout. Pěkně to odsralo pár masek vrahů, jako třeba Chucky který vypadal spíše jak Z Vymýtače Ďábla. Jen škoda že film nebyl jak začátek, ten si myslím byl výbornej. pár odkazů na jiný filmy bohužel film jako celek nezachrání, ale i tak, já to klidně přiznám já se bavil. ()

T2

Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $1,473,000▐ ďalšia zbytočná paródia, ktorá našťastie nie je otravná až tak aby si zaslúžila čistý odpad! ako podaktoré iné skvosty ale bolo to aj tak tesné s tým hodnotením /15%/ ()

LIVINGDEAD

Parodie na horrory : Noční můra z Elm Street, Pátek 13, Halloween, Umlčení, Chucky, Texaský masakr s motorovou pilou, Kruh, Jeepers Creepers, Hellraiser ... a další. 20% NUDA! ()

B!shop

Jasne, je to demence tezkyho kalibru, hlavni ctyrka ve slozeni tlustej cernoch prevlecenej za supermana, naprosto vymastena devka, pipina prevlecena za indianku a hlavni bouchac Helsing vypadajici z nich sice nejnormalnejs, ale stejne desny hovado, se vydavaj dorucit pornace do mestecka plnyho hororovejch legend. Ani bych nerek, ze to je parodie nebo pocta zanru, tohle je regulerni urazka znamejch hororovejch ikon, takze Leatherface ma vysavac misto motorovky, panenka Chucky je zjizvenej harant vystrkujici prdel, Freddie ma mimo nozu na rukavici i kartacek, rtenku a dalsi voloviny a samozrejme dojde i na utirani se na zachode, Michael Myers vypada jak cinan, Pinhead ma v hlave zabodany sipky a injekce a samozrejme nechybi maskot podobnejch sracka komedii Leslie Nielsen, tentokrat jako tlusta zenska, do toho sem tam nejaky kozy nebo nechutarna. Proste demence tezkyho kalibru, kde se vsichni chovaj jak naprosty hovada, atmosfera miziva, natoceny nic moc. Jenze to je ten typ filmu, kterej je tak super dementni, ze se mu clovek proste musi smat a obcas sem se nesmal jen tomu filmu, ale i naky ty scene, protoze sem tam se precejen neco vtipnyho podari. ()

Tuxedo odpad!

Lepší než Disaster Movie a spol. je Stan Helsing nanejvýš ve schopnosti diváka takřka nepopudit, pouze do bezvědomí znudit. ()

Rex Mundi

Zo začiatku odkazy ako zo starého dobrého Scary Movie, dúfala som, že sa dostaneme na 2*, možno ak budú dosť dobrí, tak aj 3* ako guilty pleasure. Ale aj ako guilty pleasure to nakoniec vytiahli len vďaka prvej polovici na jednu hviezdu :-( ()

D.Moore

Úplná žumpa to není, ale moc neschází. Stan Helsing je z 95% neskutečně trapný film, který by si rád utahoval z hororů s nejznámějšími vrahouny (Freddy, Mike, Pinehead, Leatherface a spol.) v hlavních rolích. Moc mu to ale nejde. Nejvtipnější momenty má na svědomí Leslie Nielsen, ale ani on není nijak třeskutě fórovitý (spíš je člověk rád za to, že ho vidí), pak se tu najde pár dalších momentek jako Freddyho multifunkční rukavice, karaoke a s přivřenýma očima i závěrečná scéna. Stan Helsing je lepší než Scary Movie (první dva), ale třeba na takového Suprhrdinu (když zůstaneme u parodií z poslední doby) nemá. ()

juta

Podle hodnocení jsem čekal něco horšího, ale nebylo to zase tak špatný, i když mě to na druhou stranu nenadchlo. Prostě takový průměr. Pár scén tam bylo slibných. Nejvíc mě pobavil Pinhead se zapíchanými šipkami a injekčními stříkačkami v hlavě. ()

Deimos

DVD/// Obsazení 3/10 Děj 3/10 Atmosféra 3/10 Masky 2/10/// PLUS: Leslie Nielsen se toho opravdu nebojí MÍNUS: jednou jsem se zasmál, někdo mi ukradl scénář (jen to neměla být parodie), nešlo by příště vynechat ty nechutné části a soustředit se na humor, jako tomu bylo dříve?/// Shrnutí: Jako jsem fanoušek takovýchto parodií a když mi bylo o 15-20 let méně, tak jsem se jim vážně smál. Dnes na nich neshledávám nic zábavného. Navíc je to hodně levně natočené a i když se ani maskéři neberou vážně, i přesto potenciál poměrně zničili. Úplný odpad to není, ale doporučit mohu jen skalním fandům./// Celkem 29%/// ()

pornogrind

Stan Helsing je nepovedená komedie která nabízí parodování známých hororových postav a humor na hranici trapnosti. Slabší 2 hvězdy. ()

kingik

Stan Helsing (Steve Howey) maká ve videopůjčovně a jede se svými třemi přáteli (Diora Baird, Desi Lydic a Kenan Thompson) na Halloween, ale kvůli porno "dívídíčkám" pro šéfovu mámu si musí kus cesty zajet a ocitne se v podivném městečku ve kterém ho všichni považují kvůli nápadné podobě za zabijáka monster Van Helsinga a navíc obyvatele sužují známé hororové postavy jako jsou Pinhead, Freddy Krueger, Mike Myers, Chucky a další a je třeba s těmito monstry zatočit, utkat se s nimi v písničkové soutěži karaoke a tak zbavit městečko monster jednou provždy. A je to legrace pro každého hororového fanouška, protože jsou tu desítky solidně zvládnutých parodistických odkazů na známé filmy jako je Psycho, Poslední dům nalevo, Drácula a jeho nadržené sestry, Noční můry, Pátky 13 a já nevím co ještě a navíc to díky vhodně zvoleným herečkám ( jednoznačně vévodí Diora Baird se svými nepřehlídnutelnými přednostmi) ve všech rolích působí dost sexy a už se stalo tradicí, že v žádné parodii nesmí chybět Leslie Nielsen a tentokrát opravdu vystupuje v šílené kreaci "babochlapa". Režisér Bo Zenga prokázal nečekaně zjevný talent a tuhle parodii natočil za pár babek (nízký rozpočet je znát především na maskách) jen pro hororové fanoušky a zajímalo by mě jak by asi vypadal skutečný horor od něj kdyby se ho v v budoucnu rozhodl natočit. Možná tohle nebyla parodie v pravém slova smyslu, ale bavilo mě to. ()

Rembrant odpad!

Větší pitomost než tohle (jestli teda nějaká existuje) jsem neviděl. Trapný film bez špetky humoru, proti kterému je i Scary Movie pecka. Nejde mi na rozum, jak se k tomu chudák Leslie Nielsen dostal. ()

Frajer42

Tolik hororových legend na scéně, a tak mála prostoru se jim dostalo. Pár místeček, kterým se lze nenuceně zasmát však ve filmu pod mikroskopem najít lze. Musím ocenit hrozně super nápad. Čtveřice retošů se cestuje do městečka plného hororoých legend, přičemž na samotné cestě pár odkazů na horory také nechybí. To je skutečně nápad, ze kterého se dalo hodně vytřískat. Bohužel to zůstalo u toho "se dalo". Film je hrozně roztahaný a téměř o ničem, takže jen ti nejtrénovanější se ubrání mírnému znudění. Viděl jsem tucty podařenějších a hlavně vtipnějších parodií, ale úplná sračka tohle není. Myslím si, že těch 32 %, co tu k dnešnímu dni tak modře září, úplně kvalitě neodpovídá. Tak špatné to není. Když už jsem vymyslel 2 * téhle španělské parodii, tak tady je musím zanechat taky. Horší to nebylo. Upřímně jsem ale čekal mnohem větší zábavu. ()

predators odpad!

Když se na plátně poprvé objevil Fredie Kruger, říkal jsem si, že tohle nemůže být špatné, že se tu bude hodně co dít a že se z toho všeho smíchy potrhám. Tedy, když neusnu a nezačnu z rozpáraným břichem a v cákancích krve viset pod stropem. Jenže, nic z toho se nekonalo a kromě ladných křivek dvou společnic nebylo na co se dívat. Občas se zde mihnou staré známé tváře, ale jsou zdárným příkladem trapnosti. No, aspoň na Michaela jsme si zavzpomínali. 10% ()

SeBig

Za přenádhernou, sexy Desi Lydic ze které jsem nemohl spusti oči dávám tři! Jinak film celkem fajn oddychovka ale postrádá to vtip. Příběh na dvě. ()

Oktavianus

Něco tak blbého se jen tak nevidí. První půlka filmu ubíhá alespoň příjemně přitrouble, druhá je ale nebetyčně trapná. Usmíval jsem se po celou dobu, ale spíš tak jako útrpně, než že bych se smál plánovaným "vtipům". Samotné finále je tak blbé, až to mlátí dveřma, a postavy jsou hloupější než moje aspidistra u okna. Na druhou stranu, pár zajímavých fórů tam určitě je: Freddyho rukavice značky Swiss army, Pinheadova hlava plná injekčních stříkaček a šipek, sem tam se povede i hláška, k tomu Leslie Nielsen jako hospodská... A pak je tam především Diora Bardová, co za celých 108 minut nesvlékne zatraceně sexy kostým indiánky. Herecky je to sice naprosté dřevo, ale dokážu si úplně přesně vybavit žánr, kde bych ji viděl nejraději - a kde absence hereckého talentu nehraje roli. ()

SOLOM.

Hola hej máme tu další hororovou parodii, která se po vzoru Scary Movie snaží parodovat několik známých filmů. Tedy zde to nefunguje až tak doslovně, protože tvůrci si převážně vypůjčili pouze několik postav (např. Chucky, Jason, Freddy, Michael, Pinhead, Leatherface a jiní…) a udělali z nich doslovně totální kretény. Jakožto velký fanda některých zmiňovaných jsem byl sice dost znechucen, ale podobné stupidity je občas potřeba překousnout. Tedy pokud to stojí za to. Tady to ovšem moc nefungovalo a popravdě celý snímek na mě působil hodně trapně. Tvůrci nás doslova zasypali spoustou laciných situací, kterým se můžou smát zřejmě jen narušení jedinci, ale na jejich obranu musím říct, že jsem se zde dočkal i několika zajímavých momentek. Žádná z nich mě však již nikdy v životě nepřinutí si tohle „veledílo“ pustit znovu, ale zároveň zajistily, že tomu nedám odpadní hodnocení. Sranda není na škodu, ale všeho někdy moc škodí. Úvodní scénka na hajzlíku či Drákulovy nevěstky určitě stojí za zvýšenou pozornost, ale všemu nasadilo korunu otřesné hitlerovské karaoke a zubožení Leslie Nielsena. Alespoň ve stáří by mohl mít dost důstojnosti a vyhýbat se podobným sračkám (rolím). Vím prachy jsou potřeba, zvláště když nás vláda oškubává- kde se dá, ale trocha sebeúcty neuškodí. No ta bloncka byla vážně kus... ()