poster

Greenberg

 • USA

  Greenberg

Drama / Komedie

USA, 2010, 107 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • st.ranger
  *

  Nehorázně nudný film téměř o ničem, bez nějakého vývoje nebo pointy. Ben Stiller se po mnoho komediálních rolí ujímá vážné, ve stylu Billa Murrayho nebo Jima Carreyho, ale zvolil si tu nejhorší a nejméně zajímavou roli.(26.10.2010)

 • Rob Roy
  ****

  (Tarantinova TOP 20 za 2010) -- Měl bych se podívat na Wall Street...(9.12.2011)

 • dezorz
  **

  Indie pristup a ambicie nejdu dokopy.(8.7.2010)

 • Malarkey
  ***

  Ben Stiller se trošku uklidnil a v tomhle filmu si zahrál brutálního suchara, kterej ke konci trošku ožije a s ním ožije i celý film. Nicméně musím říct, že tohle americký nezávislý drámo mě docela bavilo. Postavy byly zajímavý, děj docela ubíhal a ke konci se to i docela slušně rozjelo. U Bena Stillera je tenhle komorní film ale spíš překvapením, protože na ně nejsem moc zvyklej. Buď to jsou komedie, někdy dobrý, jindy horší, ale tohle je regulérní příběh ze života.(25.4.2013)

 • B!shop
  ***

  Stiller si opet po case dokazuje, ze je kvalitni dramatickej herec, coz samozrejme neni a jelikoz vyfas postavu ztroskotance a kretena, ve vysledku furt jen blbe cumi a obcas zacne rvat. Proste zadny zabavny hovado, tohle je fakt cistokrevny drama. No a aby toho nebylo malo, mame tu druhou postavu, asi 25 letou holku, ktera se chova jak krava, v podani docela pekny Gerwig. No a z obcasnym spestrenim ze strany Ifanse se tu furt motaj, jednu chvily jsou na sebe mily, pak se zas hadaj, trapi se, film se silene vlece, absolutne nic se nedeje, chybi jakejkoliv pribeh i nejakej smysl toho vseho, clovek se pritom o postavach nic moc nedozvi a najednou je konec. Nebo teda konec, najednou je film useklej bez nejaky pointy nebo konce, proste neschopnej reziser, nicmene oproti jeho minuly sracce Svatba podle Margot je tohle solidni pokrok a ty 3* to da.(10.8.2010)

 • - Představitelka Beth (Jennifer Jason Leigh) se spolu s režisérem podílela na psaní příběhu, podle kterého byl později připraven scénář. (est)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace