Through the Looking Glass

Karlos80

Na samotné porno opravdu velká kvalita, ve svém žánru skutečná pecka (zlatá 70 léta), téměř mistrovská. Tento hodně avantgardní surrealistický porno-psycho film, měl dokonce děj a příběh a to ne ledajaký! Tohle je dekadentní umění nejhlubšího zrna! Film koketuje s ožehavými tématy jako krvesmilstvo, traumatické efekty, sexuální násilí apod. Chvílemi jsem se nudil, ale filmu nelze upřít jedno, a sice že velmi dobře v sobě míchá různé žánry a styly a skutečně to dělá dobře. Catherine Burgess (dáma z vyšších kruhů, znuděná panička,která se trápí po smrti svého otce a když má čas, tak jen tak onanuje před zrcadlem, zrcadlo však není jen tak ledajaké, je to brána do jiné dimenze, do jiného světa, sexuálního pekla, plného démonů) byla skutečně vynikající, stejně tak démon/otec Jamie Gillisa a samozřejmě i bizarní závěr! Film mi některými scénami hodně připomínal jiné ujetiny a zvrhlosti jako "El Topo", "Sala", "Caligulu" atd. ()

Slasher

Porno jde stranou, toto je především překvapivě umělecky pojatý příběh znuděné, nadržené paničky, která využívá starého tajemného zrcadla k uspokojení se. Nebude to ale zadarmo... Za horor či násilnost bych to neoznačil a nějakých větších výstředností se také nedočkáte (snad krom hned dvojího incestu a bizarního závěru), každopádně potřebné kouzlo a atmosféra (připomínající THE BEAST 1975) tam je. Violent porno to tedy ale není, nebo jen hodně lehce. ()

Baxt

Mimořádně těžké a mimořádně dobré. Perfektní herci, jistá a invenční režie, dech beroucí závěr. ()

Courtemanche

Avantgardní surrealistický porno-psycho. Zajímavý příběh, a taky velmi dobře natočený. Zírám po těch o ničem filmech umělecky erotických ze 70. let, že existují sem-tam i perly. 5/5 ()

Stejšn

Skutečně nevím jak to hodnotit. Bábovka si tam furt honí frndu před zrcadlem, je tu hodně lízání bobrů, semtam nějaký vykouřený péro, vyhoněný péro, ale co se šukání týká tak tu hlavní hrdinku ke konci akorát chvíli klátí nějakej čert. Pak se to zvrhne trochu k pouštnímu humusu, tlustá bréca chčije do vany, no dost pakec. Pro mě nehodnotitelné. Viděno ve zrychleném módu. ()