Bitten

Scénografie:

Brian Rice

Kostýmy:

Soo Luen Tom

Kvalitná romantická hororová komédia. Vtipné scénky, vtipné hlášky, pekná a stále hladná upírka, trošku tej erotiky, kopa krvi a skvelá hudba. Vlastne ani nemám čo vytknúť, ja som sa výborne bavil. A bolo to oveľa lepšie, ako Twilight!(1.10.2010)

• sedm.1

Opravdu neskutečně debilní brak, kde mám velký problém dát i tu jednu * ze soucitu za pohlednou nestydu Ericu Cox, zbytek mě ale prostě jen urážel svou absolutně neopodstatněnou existencí. I ta krátká stopáž mi přišla neskutečně dlouhá, tak šíleně nudná a hloupá podívaná to byla. Zápletka je zralá tak na nějaký maximálně čtvrthodinový kraťas, zbytek nekousatelná a ubíjející nuda, atmosféra absolutně žádná, z hororových prvků tu byly dohromady asi tak dvě zakousnutí, takže vlastně nic, pokusů o vtipnost nespočet, ovšem výsledek jedním slovem trapnost gigantických rozměrů, to byl prostě kanální rádobyhumor, vymýšlený nefalšovanými primitivy, což se nakonec ukázalo i při závěrečných titulcích, kdy se naplno projevila inteligence zúčastněných při natáčení, na tohle musí mít divák prostě žaludek. Krom otřesné režie je pak hlavním spoluviníkem tohoto průseru herec v hlavní roli, Jason Mewes, člověk krajně nesympatický, až odpudivý, který by měl okamžitě ukončit „hereckou“ kariéru, kdy už nějak nevynikal ani jako mladík ve Smithových Clerks, ovšem dnes je to skutečně jen peklo. Bitten je zkrátka strašná sračka, tupost, ubohost, nuda, ve všech ohledech hnůj!(13.9.2016)

Erica Cox je sakra sexy a svoje prednosti sa rozhodne nebojí ukázať.(14.10.2010)

• Abiosis

*NIE AŽ TAKÁ NA ZAHRYZNUTIE UPÍRKA* Štvrtinu filmu tvorí "ochutnávka" obetí, ďalšiu štvrtinu tvorí predvádzanie sa umeloprsky (raz nahej, inokedy zase takmer nahej) a celú zvyšnú polovicu filmu tvoria akože neuveriteľne vtipné dialógy týkajúce sa sexu, najmä toho análneho. Obraz o tom, v akom duchu sa celý film niesol, je v podstate možné si urobiť z vystrihnutých scén v závere filmu. Verdikt v 1 vete: Moment, kedy ste ochotní si radšej pozrieť Twilight. 19.12.13(19.12.2013)

Morbídna komédia o chlapovi, ktorí sa musí rozhodnúť či je preňho dôležitejšie s ľadovým pokojom ládovať do skrine stále nové mŕtvoly od jeho bývalej až po drogového dílera a mať pritom pri sebe hypersexy nymfo-upírku, alebo počúvnuť svoje svedomie, ktoré predstavuje jeho tiež hyper-, ale úchylacký kolega.(23.5.2011)