Kolotočáři

Scénografie:

Chad Keith

Kostýmy:

Cameron Dale

Docela průměrná komedie, kterou ocení především fanoušci hry geocaching. Bez pěkný blonďatý geocacherky od kolotočů Galaxy by to asi nešlo. To ze ma psychopatickýho přitele a zamiluje se do nuly jmenem Justin mě ani nepřekvapilo. Docela jsem se bavil... Nehodnotím uroveň keší a signálu GPS Galaxy :D(31.3.2010)

• Master19

Bez mučení přiznávám, že jedna hvězdička je za Rachael (je mi záhadou, jak může pocházet z Tasmánie) a druhá za geocaching. Ostatní je bohužel nuda, nuda, nuda. Prostředí světských lidí mě navíc dosti irituje a tak mám navíc problém Galaxy její zájem o GC věřit. Justin je ok, ale neměl jsem potřebu mu nijak fandit, takže jsem se většinu času opravdu pronudil. Jestli se chcete i přes varování v komentářích na film podívat, tak - ani jako vášniví kačeři - toho mnoho nezískáte. Budeme si muset počkat na nějaký povedenější geofilm. :-)(22.9.2010)

Tak....hodnocení mě nepřekvapilo..Ale z jiného důvodu než si budete myslet..Na film jsme narazili náhodou na youtube a musím říct že tak přirozenou, nenásilnou komedii se spoustou komických scén jsem už dlouho nevidel..Ano bylo to pitomé ale tak nádherně pitomé což se o pseudokritice na csfd ríct nedá..Ta je jen pitomá a nejen to..Všechna hodnocení velké části filmů je bud nadhodnocena nebo podhodnocena a přesto to beru jako zákonitost..Vždyt tak velká část národa jsou študovaní pitomci bez vkusu kteří ohodnotí obsazení, triky,zisky filmu, pohyb kamery a podobně..Jediné co to plní je účel protože si většina lidí vybere podle statistik a většina je spokojena nebo souhlasí s hodnocením..O čem to svědčí nechám na vás :)(19.1.2015)

• IQ Tiqe

Ne, že by mě film nějak zvlášť nadchnul, nebo že bych se bavil, ale měl jistou úroveň, za kterou by si 3* zasloužil. Ale ke konci mě začal nudit, a ať už to bylo cokoli, co mě prve zaujalo, se závěrečnými titulky to bylo pryč. Ačkoliv, pokud neznáte geocaching, koukněte se, Splinterheads mu dělejí dobrou reklamu. 50%(6.7.2010)

• blitzer

Film je samozřejmě hovadina (zvlášť ten závěr je pro silný nervy), ale nic lepšího jsem stejně nečekal. Nicméně lákadlu vidět geocaching ve filmu jsem zkrátka neodolal. Bohužel tu jsou pouze 2 kešovací akce + jedna scéna se získáváním infa z gc.com. Jako oddechovka se to dalo zvládnout, ale žádnej "must see" to není, a to ani pro kačery. Pozn.: taky mohli dát hlavní hrdince něco lepšího než starýho nemapovýho Garmina... tu svoji keš teda moc dobře zaměřenou neměla :-)(7.5.2010)