Jízdenka do Korsoru

Oneway-Ticket to Korsør

Komedie

Dánsko, 2008, 104 min

• Magyar

Konečně jsem u nějakého filmu zažila ten bájný pocit trapnosti za tvůrce. Ten, kdy se musíte odvrátit od obrazovky a zaslepit obě uši a všechny tři oči, abyste zabránili jakémukoli kontaktu s tím zmutovaným všeprolézajícím infekčním sajratem.(28.7.2010)

Skvělá severská komedie, pobavila jsem se a přídavkem je krásná scenérie, poezie severských básníků. A také mne dostaly scény, kdy Betina zpívá v hospodě svému muži a ano, nádherný dlouhý most za nočního osvětlení.(31.5.2013)

Líbila se mi tahle exkurze na dánské maloměsto o trochu více, než bych čekala. Jen nechápu, proč je problém, aby si něco začal učitel se studentkou ve večerní škole... Rozhodně byla plnoletá.... Takhle to vypadalo spíš jako na psychoterapii. :-) Ale tak ty čtyři dám...(15.3.2009)

Smála jsem se skoro pořád. Hlavně ta ředitelka "Islanďanka" se povedla, to zas Dánové ukázali, co si myslí.(8.3.2010)

Svou lehkostí, nevšedním trojúhelníkem, neotřelým námětem a velmi dobrým dabingem se v mých očích Jízdenka do Korsoru vyšplhala na čtyřku. Jistě, že mají Dánové i lepší kousky v zásobě, ale mně bylo v téhle třídě charakterově různých osobností moc fajn.(7.1.2015)