Vodácká putování (TV seriál)

Dobrodružný / Dokumentární

Česko, 2007, 10x14 min

Ludvík Klega
  • Luke7

2.díl - Vltava **. Shlédnuto v rámci MFOF Opava 2010.(5.11.2010)

Skvělý průvodce pro začínajícího vodáka, který chce vědět co ho kde čeká. Krátká (až) klipovitá stopáž jednotlivých dílů navíc neunudí ani diváka, který netuší, jestli háček je ten vepředu nebo vzadu. A pro ty, co vodáctví zajímá nabízí možnost zkouknout celou serii najednou.(22.3.2009)

• rigby

Než nějaký dokument, tak se jedná spíše o reklamu, nebo film o filmu Proč bychom se netopili. Divák tak bohužel nenajde moc zajímavých záběrů na okolní přírodu či na samotnou řeku. Jen vybrané úseky. Také moc doporučení, nebo nějaký detailnější popis nečekejte. Získáte spíše hodně orientační a povrchní obrázek dané řeky. K jejímu splutí doporučuji před zahájením výpravem určitě nastudovat potřebné informace někde jinde.(16.4.2016)

Nemůžu říct, že jsem zkušený vodák. Jel jsem zatím jen 3 řeky (Vltavu, Ohři a Otavu), ale baví mě to. A když se ještě můžu kouknout na řeky v TV pořadu, tak jsem spokojenej. Vodácky svět je tak trochu mimo nás. Je to prostě krásné odreagování od běžného stereotypního života v přírodě s příjemnými lidmi. A tento pořad mi pomohl zavzpomínat na moje vody a zapřemýšlet, kam jet příště.(30.9.2009)