poster

Fm (TV seriál)

Komedie

Velká Británie, 2009, 2 h 12 min (Minutáž: 6x22 min)

 • rawen
  ****

  Nevím jestli se plánuje ještě jedna série, ale klidně bych ji snesl, FM fenoménu zvanému "Britský komediální seriál" ostudu nedělá a bavil mě dostatečně, není to sice žádná extraklasa Linehanovy velikosti, ale je to velice příjemná záležitost založená hlavně na Chrisovi O'Dowdovi, jehož postavička má nakonec s Royem z IT Crowdu hodně společného... Dobré, bavilo. 8/10 PS: nekomerční rádio = velice vhodné prostředí pro podobný projekt PPS: druhé shlédnutí -> slušná zábava, ale nic extra, tj 7/10(21.6.2010)

 • Narya89
  ****

  Jako mnoho ostatních jsem tento seriál zhlédla kvůli Chrisovi O'Dowdovi, protože mi chyběl humor ve stylu IT Crowdu. Nicméně co si budeme nalhávat, takový seriál je svým způsobem neopakovatelný a nedá se s FM srovnávat. Přesto je FM velice zdařilým kouskem, stavící na podobném schématu (2 muži, 1 žena) a typu humoru (britský:)) Chris mě proto potěšil i v tomto kousku a ačkoliv (nebo právě proto, že) je sitcom velice krátký, kvalita jeho dílů dosahuje docela vysoké úrovně a určitě ho budu dál doporučovat.(29.4.2013)

 • swamp
  ***

  Jak jsem říkal kamarádovi, který mi FM doporučil, dal bych 3,5*. V těchto případech dělám většinou to, že se podívám, zda je na ČSFD film/seriál dle mého spíše podceňovaný (v tom případě jdu o půl nahoru), nebo přeceňovaný (v tom případě o půl snížím). Tady se jedná spíše o druhý případ. Chris O'Dowd, Kevin Bishop a Nina Sosanya tvoří výborný tým, který svou peprnou mluvou s těžkým irským (O'Dowd) a britským (ten zbytek) akcentem drtí posluchače svého rádia Skin.. a jsou vážně vtipní. Dobrým nápadem je i to, že v každém díle se v rádiu objeví opravdová kapela, která tam zahraje či má alespoň nějaké cameo (Guillemots, Marianne Faithfull, The Wombats, The Subways či The Charlatans). Je to příjemné a jak řekl můj výše zmíněný kamarád, "myslím, že 'dobré' je to správné slovo - stálo zato to vidět".(10.6.2009)

 • Greg25
  ****

  70% Je to trochu jiný styl sitcomu či spíše komediálního seriálu než na jaký jsme zvyklý od britských tvůrců. Ale ačkoliv je to trochu netradiční a ne zase tolik hlášek, na které byste jen tak nezapomněli (lépe řečeno ty v tomhle seriálu moc nenajdete), je to přesto velmi dobře natočené a v konečném výsledku dost zábavné. Navíc můj oblíbenec z IT Crowd - Chris O´Dowd je pořád stejně charizmatický. 70% jsou i lepší seriály z britské produkce, které můžete vidět, ale to rozhodně neznamená, že by tenhle seriál nestál za to.(8.5.2009)

 • Zbyisek
  *****

  Zajímavý nový britský seriál s originálním začleněním skutečných kapel přímo do děje. Celý seriál je tak trochu neotřelý. Pro někoho možná příliš potrhlé, odvážné a nevšední, pro mě však vysoce humorné a svěží. Parta lidí z rádia Skin FM je docela šílená. Ještě šílenější jsou ale průsery, kterých se tihle týpci dopouštějí. O drsné vtípky a bláznivě trapně vyhrocené situace tedy rozhodně není nouze.(2.6.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace