Fm (TV seriál)

Komedie

Velká Británie, 2009, 2 h 12 min (Minutáž: 6x22 min)

V IT Crowd me O'Dowd bavil, tak jsem byl zvedavej na jeho dalsi serialovej pocin. A byl jsem spokojenej, ne vylozene nadsenej, ale rozhodne spokojenej. Ocekavane to tahne O'Dowd a tentokrat sledujem particku lidi pracujici v radiu, takze lehce takovy Pirati na vlnach. Coz znamena, ze to je hlavne o docela solidni muzice a pak o ne sice buhvijak inteligentnich, ale perfektnich forech, sice to neni komedialni smrst od zacatku do konce kazdyho dilu, ale pobavit to proste dokaze a je skoda, ze vzniklo jen sest dilu.(24.10.2010)

Zajímavý nový britský seriál s originálním začleněním skutečných kapel přímo do děje. Celý seriál je tak trochu neotřelý. Pro někoho možná příliš potrhlé, odvážné a nevšední, pro mě však vysoce humorné a svěží. Parta lidí z rádia Skin FM je docela šílená. Ještě šílenější jsou ale průsery, kterých se tihle týpci dopouštějí. O drsné vtípky a bláznivě trapně vyhrocené situace tedy rozhodně není nouze.(2.6.2009)

Jako mnoho ostatních jsem tento seriál zhlédla kvůli Chrisovi O'Dowdovi, protože mi chyběl humor ve stylu IT Crowdu. Nicméně co si budeme nalhávat, takový seriál je svým způsobem neopakovatelný a nedá se s FM srovnávat. Přesto je FM velice zdařilým kouskem, stavící na podobném schématu (2 muži, 1 žena) a typu humoru (britský:)) Chris mě proto potěšil i v tomto kousku a ačkoliv (nebo právě proto, že) je sitcom velice krátký, kvalita jeho dílů dosahuje docela vysoké úrovně a určitě ho budu dál doporučovat.(29.4.2013)

Skvělé, dobré, zábavné.. Nový styl humoru, který IT Crowd chybí.. Je pravda že Chris hraje stejného "blbečka" jako je Roy z IT, ale jinak je seriál o něco jinačí. První série je výborná, ale je to poprvé co nevím jestli chci nebo nechci, aby seriál pokračoval.. Ať to bude tak, či onak, dávám čtyři hvězdy. 84%(13.11.2010)

Nevím jestli se plánuje ještě jedna série, ale klidně bych ji snesl, FM fenoménu zvanému "Britský komediální seriál" ostudu nedělá a bavil mě dostatečně, není to sice žádná extraklasa Linehanovy velikosti, ale je to velice příjemná záležitost založená hlavně na Chrisovi O'Dowdovi, jehož postavička má nakonec s Royem z IT Crowdu hodně společného... Dobré, bavilo. 8/10 PS: nekomerční rádio = velice vhodné prostředí pro podobný projekt PPS: druhé shlédnutí -> slušná zábava, ale nic extra, tj 7/10(21.6.2010)