Labužnícka chuťovka, ktorú pochopí len ten, kto miluje seriály rovnako tak ako aj hudbu. V každej epizóde nový interpret, ktorý Vám poskytne čo to zo svojej tvorby, jednotlivé diely sú nabité výborným britským humorom a aj napriek tomu, že seriál má šesť častí, s postavami sa stotožníte. Naozaj vec, ktorá pre mňa skrývala ten taký u mňa raritný seriálový pocit, kedy sa mi pýta seriál pozerať stále ďalej a ďalej. :-)(15.2.2011)

Rozhodně celkem dobrá zábava, i když mi prostředí není zrovna blízké. Přesto se mi však zdá, že podobný sitcom tu ještě nebyl - z filmařského hlediska je zajímavé, že seriál není až tak statický, jak bývá vůbec u těchto komedií zvykem (díky tomu ale absentuje tradiční bavící se obecenstvo). Prostředím mi také neevokuje žádný známý seriál, v podstatě jedinou podobnost vidím s britcomem "Mladí v partě" - tím mám na mysli vystoupení známých britských skupin. Humor je ale takový ojedinělejší - sice na ostrovní poměry nezvykle vulgární, ale díky postavám se na to dá celkem zvyknout - sice mi Jane a Dom ze začátku neseděli, ale po čtvrtém díle už je tak nějak beru. Jedinou jistotou už od začátku byla postava Lindsaye a velkou zásluhu na tom má určitě jeho představitel Chris O´Dowd - asi není překvapení, že je stejně skvělý, jako v Pirátech na vlnách a IT Crowd (ostatně, kvůli němu jsem si seriál stáhnul). Jeho herectví / komika mi čím dál více sedí a něco mi našeptává, že tento mladý Ir má určitě před sebou slibnou budoucnost (a myslím, že to není jen zbožné přání, v nejbližší době ho uvidíme ve dvou nových filmech). Závěrem bych akorát řekl, že absolutně nechápu hojné srovnávání s IT Crowd - humor je úplně jiný a i ten Lindsay je úplně jiný smolař, než jakým bývá Roy. Včera po shlédnutí prvních dvou epizod jsem sice uvažoval o třech hvězdách, ale pak jsem byl překvapen stoupající úrovní (doufám, že v posledních dvou dílech nastavená laťka zůstane) a hodnocení se tedy u mě vytáhlo na krásných 70%.(7.9.2009)

Nahrada za It Crowd to vskutku neni ale hlaska pada za hlaskou a tvurci si evidentne nebrali servitky z niceho. Je to vazne surove a na sitcom se tu slusne nadava a hazou se pomerne neslusne hlasky. Ale o to je to lepsi. Nektere hlasky jsou fakt paradni. Vylozene doporucuji. Jo a jeste bych zminil hudbu a hlavne kapely co v kazdem dile hrajou vetsinu jich znam a libi se mi takze jenom chvalim.(26.7.2009)

Zajímavý nový britský seriál s originálním začleněním skutečných kapel přímo do děje. Celý seriál je tak trochu neotřelý. Pro někoho možná příliš potrhlé, odvážné a nevšední, pro mě však vysoce humorné a svěží. Parta lidí z rádia Skin FM je docela šílená. Ještě šílenější jsou ale průsery, kterých se tihle týpci dopouštějí. O drsné vtípky a bláznivě trapně vyhrocené situace tedy rozhodně není nouze.(2.6.2009)

Vtipné, britské, Chris O´Dowd × občas nevtipné, přisprostlé. Ale jinak se bavím. Chris je pořád stejný "pako" jako v IT Crowd, ale pořád umí bavit. Stejně jako lehce úchylný Dom, a závislé kuřačky Jane (známé z filmu Love Actually). Pohodový neurážlivý sitcom. A dobrý kapely jim tam hrajou..(9.1.2010)