poster

Fm (TV seriál)

Komedie

Velká Británie, 2009, 2 h 12 min (Minutáž: 6x22 min)

 • B!shop
  ****

  V IT Crowd me O'Dowd bavil, tak jsem byl zvedavej na jeho dalsi serialovej pocin. A byl jsem spokojenej, ne vylozene nadsenej, ale rozhodne spokojenej. Ocekavane to tahne O'Dowd a tentokrat sledujem particku lidi pracujici v radiu, takze lehce takovy Pirati na vlnach. Coz znamena, ze to je hlavne o docela solidni muzice a pak o ne sice buhvijak inteligentnich, ale perfektnich forech, sice to neni komedialni smrst od zacatku do konce kazdyho dilu, ale pobavit to proste dokaze a je skoda, ze vzniklo jen sest dilu.(24.10.2010)

 • Zbyisek
  *****

  Zajímavý nový britský seriál s originálním začleněním skutečných kapel přímo do děje. Celý seriál je tak trochu neotřelý. Pro někoho možná příliš potrhlé, odvážné a nevšední, pro mě však vysoce humorné a svěží. Parta lidí z rádia Skin FM je docela šílená. Ještě šílenější jsou ale průsery, kterých se tihle týpci dopouštějí. O drsné vtípky a bláznivě trapně vyhrocené situace tedy rozhodně není nouze.(2.6.2009)

 • Narya89
  ****

  Jako mnoho ostatních jsem tento seriál zhlédla kvůli Chrisovi O'Dowdovi, protože mi chyběl humor ve stylu IT Crowdu. Nicméně co si budeme nalhávat, takový seriál je svým způsobem neopakovatelný a nedá se s FM srovnávat. Přesto je FM velice zdařilým kouskem, stavící na podobném schématu (2 muži, 1 žena) a typu humoru (britský:)) Chris mě proto potěšil i v tomto kousku a ačkoliv (nebo právě proto, že) je sitcom velice krátký, kvalita jeho dílů dosahuje docela vysoké úrovně a určitě ho budu dál doporučovat.(29.4.2013)

 • Martin_W
  ****

  Skvělé, dobré, zábavné.. Nový styl humoru, který IT Crowd chybí.. Je pravda že Chris hraje stejného "blbečka" jako je Roy z IT, ale jinak je seriál o něco jinačí. První série je výborná, ale je to poprvé co nevím jestli chci nebo nechci, aby seriál pokračoval.. Ať to bude tak, či onak, dávám čtyři hvězdy. 84%(13.11.2010)

 • rawen
  ****

  Nevím jestli se plánuje ještě jedna série, ale klidně bych ji snesl, FM fenoménu zvanému "Britský komediální seriál" ostudu nedělá a bavil mě dostatečně, není to sice žádná extraklasa Linehanovy velikosti, ale je to velice příjemná záležitost založená hlavně na Chrisovi O'Dowdovi, jehož postavička má nakonec s Royem z IT Crowdu hodně společného... Dobré, bavilo. 8/10 PS: nekomerční rádio = velice vhodné prostředí pro podobný projekt PPS: druhé shlédnutí -> slušná zábava, ale nic extra, tj 7/10(21.6.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace