Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Film přibližuje životy tří mužů, pracujících v jedné majoritní obchodní společnosti. Životy se jim náhle obrátí vzhůru nohama, když na společnost dolehne ekonomická krize a rázem zbankrotuje. Teprve teď si pomalu uvědomují, jak dobře si žili. V hlavních rolích se objeví Ben Affleck, Kevin Costner a Tommy Lee Jones. (F.Sucre)

Videa (3)

Trailer

Recenze (125)

Jamal 

všechny recenze uživatele

The Company Men mi nějak trošku přirostli k srdci, nevím čím jestli skvělým hereckým představením a jejich obdivuhodnými výkony nebo tím, že je to jeden z prvních příběhů, kde se amerika přiznává ke světové krizi. Ano, není to náročný film, může se stát, že občas bude někoho nudit, ale podle mě o půlnoci se člověku přemýšlet nechce a tak to pokládám za ideální film a hlavně pro mě uvěřitelný snímek, kdy si přesně dokážu představit, jak se manažeři nechtějí ničeho vzdát ( a taky jich na to spousta doplatí ). Dávám čtyři hvězdičky hlavně za opravdu skvělé obsazení a výkony. ()

Martin741 

všechny recenze uživatele

Reziser John Wells /Pohotovost/ natocil len nudny film, ktory navyse v kinach uplne zhorel. Tema manazerov, ktori vdaka hospodarskej krize upadli divaka nudi, hlavne ked vidi, ze brali desta- pripadne stotisicove platy, tak akosi po tomto je divakovi ich filmovy osud ukradnuty. Ben Affleck hral akovzdy hovno a nijako sa teda nepredviedol ani kevin Costner /Tanec S Vlky, The Postman - Posel Budoucnosti/ a ani Tommy Lee Jones /Takovi normalni Zabijaci/. 30 % ()

Reklama

DavidS. 

všechny recenze uživatele

K popsání sociálních dopadů ekonomické krize se nemusejí použít jen expresivní výrazové prostředky, které vyvolají depresi už samy o sobě...The Company Men dokazují, že to jde i uhlazenější filmovou formou a že sdělení bude stejně civilní, nosné i přesné...Nemluvě o tom, když máte takovou hereckou sestavu...A že se na konci objeví americký happyend? Naději někdy potřebujeme všichni... ()

3n3my 

všechny recenze uživatele

Veľmi prikrášlený príbeh - a to až tak, že robí film neuveriteľným, ba niekedy až smiešnym. SPOILER! Verím tomu, že podaktorí manažéri nevidia v súkromnom živote do budúcnosti viac ako mesiac (čo sa týka ich finančného zabezpečenia), no na druhej strane predávať už po troch mesiacoch nezamestnanosti auto, bordel z garáže a Xbox, hlavne že mi zostane dom za viac ako 800 tisíc dolárov, na splácanie ktorého už mi za ďalší mesiac dva stačí robiť aj tesára??? ()

Fiftis 

všechny recenze uživatele

Civilne rozohraná psychologická dráma rozpráva o dopadoch globálnej hospodárskej krízy na životy troch vedúcich úradníkov veľkej korporácie rôzneho veku, ktorí sú vlastne celkom obyčajní. Vysoko cenený televízny producent, scenárista a režisér John Wells do svojho celovečerného režijného debutu obsadil hviezdy Bena Afflecka, Kevina Costnera, Tommyho Lee Jonesa a Chrisa Coopera. Veľmi som sa na tento film tešil už len preto, že Ben Affleck, Kevin Costner aj Tommy Lee Jones sú moji obľúbení herci a neoľutoval som, pretože som videl jeden z výborných snímkov posledných rokov a herecký koncert Tommyho Lee, ale aj ostatných hviezd tohto filmu. Konečne normálny scenár a krásna réžia.Ja som im to uveril, je to príbeh dnešnej Ameriky, ale nielen Ameriky. ()

Galerie (28)

Zajímavosti (5)

  • V USA chtěli diváci při cvičných projekcích zařadit film do kategorie "horory". (Devitka)
  • Režisér dostal po vstupu filmu do amerických kin asi tisíc e-mailových reakcí od nezaměstnaných. (Devitka)
  • Režisér John Wells při psaní scénáře čerpal z rozhovorů se svým švagrem, který se dostal do stejné situace jako hlavní postavy filmu. (Devitka)

Související novinky

Tanec s piráty

Tanec s piráty

20.03.2009

Kevin Costner se chystá opět režírovat. A protože jeho Krajina střelců byla ukázkou víc jak solidní řemeslné práce, není důvod jeho nový film nevyhlížet se zájmem. Obzvlášť, když mu scénář pomáhal… (více)

Reklama

Reklama